Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Dodawarki do katalogów (online)

Polecane posty

Witam, czy istnieją dobre, płatne dodawarki do katalogów online? Kiedyś z jednaj k0orzystałem, ale zapomniałem nazwy. Jak szukałem w google, to nic ciekawego nie znalazłem, a przynajmniej drogie. Większość teraz pobiera opłatę za rejestrację od 10-20zł + punkty. Pamiętam jak rejestrowałem się za darmo i doładowywałem konto za dowolną ilość złotówek. Możecie coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z pozycjo.net (takie sobie) mam tam jeszcze punkty ale nie wiem czy ten projekt jest jeszcze rozwijany.

Kiedyś użyłem dodawarka.info ale nie wiem jak z ich skutecznością

 

Z dodawarek do precli mogę Ci polecić blackpress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Online ciężko znaleźć. Są specjalne programy spamerskie na spambot.pl

Te programy od spambota to dno mają tak nieintuicyjny intefejs... w dodatku raczej nie są zbyt skuteczne bo gdyby były to kosztowałyby 300+zł (400zł omniADD) a nie 20 ;) Próbowałem z tego korzystać ale nie dałem rady, nic nie dodawało.

 

Co nie zmienia faktu że temat dotyczy tylko narzędzi online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej będzie kupić soft na wyłączność? Skoro szukasz dodawarki to nigdy nie wiesz ile stron będzie katalogował, a może pobierzesz jakąś opłatę na katalogowanie stron swoich znajomych? Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest ten sposób, opisany przeze mnie. Jeżeli chcesz takie dodawarki to na pewno będziesz miał większe pole do popisu... a i w perspektywie czasu lepiej na tym wyjdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Kede, ja wypromowałem kilka domen dzięki katalogerowi Piotra :) Trzeba się przyzwyczaić do interfejsu poprostu, dalej pójdzie jak składka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×