Skocz do zawartości
SuperHost

SuperHost.pl | Płać za hosting ile chcesz

Polecane posty

Witamy serdecznie,

 

Mamy przyjemność poinformować wszystkich użytkowników forum WebHostingTalk.pl o rewolucyjnej promocji firmy SuperHost.pl.

 

Od 14 maja 2012, macie szansę zamówić Pakiet Start 2.0 za dowolnie wybraną przez siebie kwotę!

 

Pakiet Start 2.0 to:

- 25GB powierzchni dyskowej

- 2000GB transferu miesięcznego

- 25 kont e-mail

- 25 baz danych

- 10 kont FTP

- obsługa klienta 24/7

 

Informacje o promocji: http://superhost.pl/...ing-ile-chcesz/

Strona WWW: http://superhost.pl

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się za ofertą i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt :-)!

 

Pozdrawiamy,

Zespół SuperHost.pl

Edytowano przez SuperHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce płacić 1zł

 

a tu niespodziewanka

Łącznie: 204,88 zł VAT: 47,12 zł 252,00 zł

 

Haczyk na haczyku smile.png ciekawe ile po roku 10x tyle ?

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że wycenię go na 100 złotych w pierwszym roku promocyjnym i zapłacę za pierwszy rok. A w kolejnym roku fakturę za takie konto o takich parametrach dostanę na jaką kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że wycenię go na 100 złotych w pierwszym roku promocyjnym i zapłacę za pierwszy rok. A w kolejnym roku fakturę za takie konto o takich parametrach dostanę na jaką kwotę?

 

Zgodnie z regulaminem cena za rok następny wynosi 203,88 netto (cennikowa)

 

Pozdrawiamy,

SuperHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszcie jak wyliczacie obciążenie kont , jakie macie parametry bezpieczeństwa.

 

już wiem iż wasz Biznes 2.0 jest słabszy niż home.pl Business Server

 

http://home.pl/serwery/specyfikacja/pb

 

informacja od was z BOK, a jakie dokładnie są dla pozostałych kont ?

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - na kolejny rok trzeba przedłużać?

 

Nie ma obowiązku przedłużenia usługi na rok kolejny.

 

Pozdrawiamy,

SuperHost.pl

 

Może napiszcie jak wyliczacie obciążenie kont , jakie macie parametry bezpieczeństwa.

 

już wiem iż wasz Biznes 2.0 jest słabszy niż home.pl Business Server

 

http://home.pl/serwery/specyfikacja/pb

 

informacja od was z BOK, a jakie dokładnie są dla pozostałych kont ?

 

Witam,

 

Zapraszam do kontaktu z naszym DOK. Ten temat dotyczy promocji Pakietu Start 2.0, a nie porównania Pakietu Biznes 2.0 z Businness Server od Home.pl

 

Nasz Dział Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

 

Pozdrawiamy,

SuperHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale ale nie widzę na stronie żadnego opisu ile to jest zasobów ( przykład podany wcześniej służył do zobrazowania ) ,

a pisząc do bok dostaje się odpowiedz iż trzeba skierować tą kwestie do administratorów. A nie łatwiej od razu umieścić gdzieś takie informacje, a za 2 tygodnie będą wpisy na forum iż konta są polokowane bo WP tylko tam był a zużywał xx zasobów.

 

Inicjatywa jak najbardziej ok, ale jeszcze by się przydał szczegółowy opis w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem czepliwy ale dobrze stało by się kiedy można było znaleźć informacje na stronie o zasobach danego konta ( np max ilość plików, max ilość pamięci dla procesu i ilość procesów w tym samym czasie, max ilość użycia procesora na dobę, max ilość zapytań do bazy mysql i ilość połączeń w jednym czasie itp ).

Kilka firm już o tym informuje home.pl, nazwa.pl, kei.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

płac ile chcesz - wpisuje 0 = nie da się ;)

No to ile chcesz czy jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Właśnie, płać ile chcesz. Jak chcesz 0 zł zapłacić? Kartą kredytową czy gotówką ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie haczyk ?

Nie ma, to promocja firmy. Firma zyskuje na tej promocji popularność i jeśli się wykaże profesjonalizmem przez ten czas to zyska nowych, mozliwe, że cennych klientów zostawiających dużo przez kolejne lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dam te 8,25 zł i ciekawe kiedy mnie wywalą bez limitów ? podobno i nie tanio ? Interesuje mnie ile wtyczka wytrzyma przy generowaniu jej zmęczenia 2min /1TB średnio ciekawe czy stresa złapie smile.png

 

 

  • domena na zawsze ZA DARMO
  • całodobowa pomoc techniczna ZA DARMO
  • kreator stron i 1500 szablonów ZA DARMO

 

Gwizdek reklamowy

 

Jeśli potrzebujesz własnej domeny, wybierz pakiet hostingowy, w którym będzie wliczona w cenę. Nowość na polskim rynku!

 

 

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie jeszcze dodają blisko 1000 zł na promocję Twojej firmy a usługi troszkę tańsze. Mogę dostać te pieniążki do ręki ? Chętnie przygarnę. :)

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecne ceny na rynku - złe. Firma robi promocję, w której sami możecie ustalić cenę - źle. No to czas na darmowe hostinki. Tam nie ma na co narzekać. Nie płacisz - nie wymagasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz źle piszesz, mają być darmowe hostinki i: nie płacisz - wymagasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja w sumie bym wziął hosting, wpisałbym tak ze 20-30zł (no co, jak promocja, to promocja ; )

tylko czy nie będzie tak, że korzystając z usług SH dostanę cholery i więcej pieniędzy przepadnie mi przez to, że nie będę mógł sensownie dłubać online? Mało miałem kontaktu z SH (i dawno), ale skutecznie mi obrzydzili wtedy "jakością" hostingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

@Pawel 15

 

Gdzie haczyk

 

Panie Pawle, haczyka nie ma. W ramach promocji może Pan wykupić Pakiet Start 2.0 za dowolną kwotę (od 1 zł netto) na rok.

 

@ xDSL

 

Ciekawe dam te 8,25 zł i ciekawe kiedy mnie wywalą bez limitów ? podobno i nie tanio ? Interesuje mnie ile wtyczka wytrzyma przy generowaniu jej zmęczenia 2min /1TB średnio ciekawe czy stresa złapie

 

Proponuję zapoznać się z regulaminami nie tylko SuperHost.pl, ale też innych firm hostingowych smile.png

 

Odnośnie darmowej domeny na zawsze - oznacza to, że SuperHost.pl będzie ponosił koszt odnowienia domeny tak długo jak klient będzie utrzymywał hosting.

 

Pomoc 24/7 - niewiele firm hostingowych ją posiada. Nasz DOK oraz Dział Techniczny działa przez całą dobę.

 

@Sponsi

 

Ja w sumie bym wziął hosting, wpisałbym tak ze 20-30zł (no co, jak promocja, to promocja ; )

tylko czy nie będzie tak, że korzystając z usług SH dostanę cholery i więcej pieniędzy przepadnie mi przez to, że nie będę mógł sensownie dłubać online? Mało miałem kontaktu z SH (i dawno), ale skutecznie mi obrzydzili wtedy "jakością" hostingu...

 

Wiele się przez ostatni czas w SuperHost.pl zmieniło, łącznie z infrastrukturą serwerową. Dzięki aktualnej promocji ma Pan szansę ponownie przetestować nasze pakiety hostingowe, a w ciągu 3 miesięcy od aktywacji hostingu ma Pan możliwość otrzymania zwrotu wpłaconej kwoty w przypadku niezadowolenia z usługi smile.png

 

Życzymy dobrej nocy,

Zespól SuperHost.pl

Edytowano przez SuperHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać tylko jedno:

Wczoraj wykupiłem hosting a dzisiaj muszę się z tą firmą pożegnać niestety. Najszybszy koniec współpracy z firmą hostingową w moim życiu co wiąże się z mojej strony brakiem przedłużenia usługi o kolejne lata "niestety"

Wykupiłem hosting do testów, jednak nie sprostali Państwo wymaganiom, nie tyle moim, co mojego portalu niestety.

Fakt odpisali Państwo na zadane pytanie w pół godziny, nie jest jeszcze tak źle.

SH nie jest taki super jak to nazwa mówi wacko.png

Mój portal wymaga obsługi magic_quotes_gpc . Odpisaliście państwo, że nie włączycie tej funkcji ze względu na bezpieczeństwo. Hmmm

Odpowiedź na moje pytanie, czy jest możliwość włączenia wspomnianej funkcji:

 

Witam serdecznie,

 

niestety konfiguracja PHP jest globalna dla całego serwera. Niestety za względów bezpieczeństwa nie będzie możliwości uruchomienia funkcji magic_quotes_gpc.

 

 

Pozdrawiam.

 

Bez tej funkcji mój serwis nie będzie działał, dlatego muszę podziękować za współpracę z SH.

 

Szukam już jakiś czas hostingów i bez sensu wydaję pieniądze, bo jak do tej pory nie znalazłem takiego, który działałby prawidłowo pod mój serwis.

Na jednym nie działa mi czat, na drugim nie działa całkowite wysyłanie maili, na kolejnym wszystko działa, ale w mailach wysyłanych przez serwis jest tekst typu: xxxxx@abc.xxxx.pl w imieniu <adres mail mojego serwisu> Nie chce by usługodawca hostingu wysyłał maili w moim imieniu, a żeby we wiadomości wysłanej czy to podczas rejestracji był tylko adres mail mojego serwisu.

Na innych hostingach nie działa np : odświeżanie strony po aktualizacji swojego konta przez użytkownika, zaś na kolejnym hostingu nie ma z tym problemu. Sporo już testowałem hostingów, ale zawsze coś, tu nie działa jedno, tam ta sama funkcja działa i na odwrót :/

Nie mam pretensji do SH, bo skoro nie mogą włączyć tej funkcji tzn, że mają ku temu powód, jak to Pan w odpowiedzi na moje zapytanie" powód bezpieczeństwo. Dodam tak od siebie, że mój serwis jest w trakcie testów hostingowych a zauważyłem, że po wgraniu takiej samej kopii serwisu na SH obciążenie Państwa procesora w ciągu godziny wyniosło 114% z jednym użytkownikiem testowym"Była tylko przeprowadzona rejestracja nowego konta, nic więcej i 114%" dlatego też w wolnym czasie napiszę do innych usługodawców, gdzie również mam konta i testuję portal/serwis z prośbą o podanie mi informacji o zużyciu procesora na ich hostingach. Bo nie wiem czy tak nagłe zużycie procesora jest tylko na SH czy też na innych również, chociaż nikt podczas moich testów się nie skarżył, a już jakiś czas te testy są przeprowadzane. Serwis jest napisany w PHP.

Nie odbierajcie tego jako żalów, bo do nikogo żalu nie mam. Pisze jaka jest sytuacja.

 

Może znajdzie się firma hostingowa, która zaproponuje swoje usługi na dogodnych warunkach, w rozsądnych cenach, najlepiej możliwość płatności miesięcznej. Wiele firm oferuje hostingi bez limitu miesięcznego transferu, jednak ustawiają transfer na miesiąc 200GB, po przekroczeniu często blokują konto, dlatego też wole przez zakupem widzieć jaki miesięczny transfer oferuje dana firma i ewentualnie przed jego przekroczeniem dokupić dodatkowy, niż kupić kota w worku no limit, w rzeczywistości ustawiony na 200GB miesiąc.

Wszystko jest już przygotowane tylko brak odpowiedniego hostinguwacko.png

Firma która spełni wymogi serwisu - niezbędne parametry, jakości świadczonych usług w tym supportu, będzie mogła liczyć na współprace przez wiele lat, do tego usługodawca hostingu jeśli zaoferuje jakieś znaczne upusty - rabaty, to przez cały okres współpracy będzie mogł liczyć na darmową reklamę w serwisie, link i baner. Serwis będzie niszowy.

Proszę o poważne oferty od poważnych usługodawców na PW.

Przepraszam, że wszystko w jednym temacie i za ewentualne błędy językowe, stylistyczne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[OT]

@xavier26 - jeśli Twój kod wymaga magic_quotes_gpc to pora na zmianę kodu. W PHP 5.3 jest ona oznaczona jako deprecated, pewnie niedługo zniknie.

[/OT]

 

Skoro zawsze gdzieś Ci coś nie działa, to:

1. masz słaby kod

2. wymagasz własnej konfiguracji PHP.

 

Taka mała dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×