Skocz do zawartości
Misiek08

VPS z USA (PayPal) - tani

Polecane posty

Poszukuję VPS, a moje wymagania do niego to:

- procek w granicach 0.5-1Ghz

- RAM - przynajmniej 128, idealnie te 384, a 512 cud malina

- dysk ~ 10GB (5 ewentualnie może być)

- transfer i łącze - ok. 300GB, ale im więcej tym lepiej i żeby dało się te 10Mb wyciągnąć spokojnie, żeby nie zatykało

- koniecznie płatność PayPal

 

Szukam rozwiązania najlepszego w kategorii cena i b. dobrego w kategorii jakość/cena. VPS potrzebny pod bardzo lekkie serwery gry, która tylko potrzebuje łącza, bo procek czy RAM jest jej obcy.

 

 

Dodatkowo przy okazji proszę o opinie nt. volumedrive, bo oni maja b. przystępną ofertę. Jak u nich ze stabilnością i dostępnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od volumedrive nie udało mi się nigdy dostać odpowiedzi na maila ;-).

Z budżetówek za to mogę polecić virpus.com - tanie, działa, support istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może zadowoli Cię oferta www.host1plus.com - dziś na blogu opublikowałem opinię na temat usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od volumedrive nie udało mi się nigdy dostać odpowiedzi na maila ;-).

Z budżetówek za to mogę polecić virpus.com - tanie, działa, support istnieje.

 

A oferują jakiś swój serwer DNS czy samemu trzeba stawiać? (nie wiem czy dobrze to ujałem bo jeszcze noobem jestem). Ceny dobre tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenowo takie właśnie jak virpus bym prosił. Alien mi się nie ładuje.

 

Tak do volumedrive - support nie istnieje, ale serwery chodzą. Nie potrzeba mi w ogóle informacji jesli tylko wszystko działa.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://vps6.net/vps-openvz - przymierzałem się dość długo, ponoć całkiem porządna firma, bardzo tanie dodatki (ram, transfer).

 

http://www.dmehostin...z-linux-vps - miałem przez niecały rok, świetna sprawa, stabilny, szybki, tani, bez problemu idzie dogadać się z supportem (tun/tap itd.), łącze 99% czasu > 80Mb/s.

 

 

(stary screen z mojego vps)

 

5GD9v.png

Edytowano przez Piotrek Mazurkiewicz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę teraz o wypowiedzi tylko nt. vps6.net dmehosting.com i volumedrive.com

 

vps6.net wyglada najlepiej, ale skoro dme przetestowany to mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie vps6.net zawsze mnie kusiło z tym, że nie chciało mi się przenosić z dme i ceniłem sobie to łącze, które w żaden sposób nie było przycinane. Pewnie sobie wypróbuje za 2-3 tygodnie vps6, choć na razie pieniędzy brak :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam spacerich.com, tanio i bez kłopotów. Miałem kilka miesięcy małego vpsa pod torrenty i wyciągałem kilkaset gb/mc. Volumedrive nie polecam, kupiłem 2 razy vps i ciężko było coś odpalić. Widać, że konkretny overselling.

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam VPS z Newwebsite, sprawdzony przeze mnie , 100% bez problemów, w dodatku darmowy Directadmin, firma juz kupe lat na rynku

 

VPS XEN

Guaranteed RAM: 512 MB

Swap RAM: 512 MB

Disk Space: 25GB

Bandwidth: 500 GB/Month

Directadmin FREE

$6.95/month wpisując kod whtxen $1 zniżki na cały okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie moze podobne cenowo propozycje z UK? Najlepiej Londyn. podobne do DME, czyli za te 4$ 128ram, dysku ile będzie tyle przyjmę i transferu min. 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://bursnet.eu - DC w Manchesterze. Tyle, że za £4.95 dostajesz budżetowe rozwiązanie na openvz (z 512 MB ram i 1TB transferu na miesiąc). Za £5.95 dostaniesz to samo, tyle że na XENie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej taniej. Tego może być końcowo więcej, jednak w tych 5$ chciałbym się na początku zmieścić, bo to ma być jako bramka i cache www dla ludzi z tego obszaru świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tą strone, jednak jak ktoś poleca coś z doświadczenia to jest dla mnie pewniejsze. Wiem, że tam też są przeprowadzone testy i jest ładnie opisywane, jednak zawsze może być jakaś wiadomość wykupiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam buyvm.net ale niestety u nich jest permanentnie "out of stock". Ich vpsy rozchodzą się w kilka godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten edis.at ma ciekawą ofertę. Widziałem, że ktoś z forum też u nich będzie kupował. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×