Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Łukasz Ganczewski

VPS pod serwer Teamspeak 3

Polecane posty

zobacz vihost.pl, kiedyś były serwery w DE teraz są w PL cena to 20zł netto za miesiąc, myślę że spokojnie ci wystarczy.

 

Dodam że ja miałem serwery w DE i byłem bardzo zadowolony z usług głównie support. Serwery były zlokalizowane w hetzner wiec tutaj nie mam się jak wypowiedzieć.

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w granicach 70-75 zł możesz mieć dedyka w kimsufi czy netdc.pl jednakże jeśli chcesz coś tańszego to vihost.pl bedzie najlepszy możesz sie jeszcze szarpnąć i wybrać serwer z dyskiem ssd :D support bardzo dobry, szczegolnie Mateusz z vihost, czasami jak sie pisze z administratorami nie których firm to widać ze ta osoba nie wie o czym mówi, w vihost jest inaczej wypowiedzi Mateusza są na wysokim poziomie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Vipower jak i Vihost.mają wstrzymaną sprzedaż na dzień dzisiejszy (VPS w Polsce)

 

Aaaa tego nie zauważyłem, właśnie siedzę na ich stronie i żadnej informacji o tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja poleca http://biznes-host.pl Nasz vps przez ostatnie 3miechy czyli okresu w którym liczymy SLA ma uptime 100% Serwer szybki i wydajny, kontak bez problemowy, a bok miły:> Na tym vps stoimy już koło 2latek wytrzymał dość dużo ośób bo koło 250online, strone, skrypty do ts i tam takie:)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz VPS w webh.pl.

 

Świetny support i maszyny działają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spajder, a masz może możliwość podania IP serwera na pw chciałbym przetestować. Trasę i jak to się zachowuje(loss itp.)

 

Bo tak szczerze mówiąc to przyłączam się do prośby. Jeśli vihost się "zawiesił"(miałem zamiar u nich wykupić serwer) to muszę znaleźć coś innego.

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce ktoś przetestować serwer ts3 w vihost.pl / webh.pl Zapraszam PW Postawie na parę Dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje aktualnie jedną z polskich ofert,ale mam problem z skokiem pingu i stratami pakietów. Czy mógłby ktoś zaoferować ofertę z DE ? Ale na łączu 100/100 serwer w igłach potrafi mi wyciągnąć nawet 20MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×