Skocz do zawartości
Mexior

[Pytanie]internetik.pl

Polecane posty

Witajcie,

 

dzięki forum jednemu (patrz źródło) znalazłem ten hosting (http://internetik.pl)

I od razu patrzę nie ma danych firmy.

Na tym forum pisaliśmy w tej sprawie i dostaliśmy

 

Internetik - Hosting biznesowy

Jakub Pietrukowicz

Nip 7422043314

 

I tej firmy nie ma w rejestrze http://www.stat.gov.pl/regon/

 

czy ta firma nie istnieje?

 

Źródło: http://forum-reklamowe.eu/Temat-hostin-na-miare-potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer identyfikacjny 7422043314

 

nie występuje w rejestrze REGON.

 

Na to wygląda, no chyba, że świeżo zarejestrowana :)

 

Może właściciel nie chce się przyznać do tego hostingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nip i REGON to to samo? (Nie znam się na polskim prawie, tylko pytam). Jeżeli nie, to nie szukaj po regonie jak masz tylko NIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta templatka z templatemonster + usunięta stopka o autorze. Jakby ktoś chciał to nazwa Grand Host szabloniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie wiedział jak się zakończy ta sprawa niech da znać, do tego czasu temat uznaję za zamknięty.

 

(raportuj ten post jeśli się z tym nie zgadzasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo ignorwałem temat i jakoś nie kwapiło mi się by cokolwiek tu pisać rozwieję wszelkie wątpliwości.

 

To nigdy nie był i nie będzie, jak to ktoś bez jakichkolwiek podstaw rzucił, krzak czy też krzaczek. Za dużo pracy i wysiłku i walki o to by to działało zostało w to włożone i za dużo poświęcone by działać jak własnie wczesniej wspomniany krzak. Nie mam zamiaru tłumaczyć i wyjaśniać co się działo, jak się działo, dlaczego się działo, z jakich przyczyn, oraz innych takich. Cały czas firma działa, cały czas istnieje i ma się dobrze. Nie przestała działać ani razu. Detektywi dociekający i doszukujący się czegokolwiek by podważyć powinni być dokładniejsi bądź po prostu zapytać.

 

Tyle z mojej strony na chwilę obecną. Jeśli ktoś jakieś wątpliwości ma to niech zapyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak trudno umieścić dane firmy w dziale kontakt?

 

 

Ale dane są umieszczone. Nie na stronie kontakt ale na stronie o firmie. Cały czas tam widnieją. Rozumiem, że poszukiwanie tych danych, z przyzwyczajenia i jakiejś "tradycji" bo zawsze tam umieszczane są, mogą rozpoczynać się od działu kontakt ale jeśli istnieje strona o firmie to tam dane sa podane. Nie widzę potrzeby powielać ich jeszczne na kolejnych podstronach. Są w konkretnym miejscu i sa widoczne a w kontakcie jest formularz i numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internetik LLC

Newark, DE 19711-3258, Stany Zjednoczone Ameryki

EIN: 99-0379725

No tak. Czysto z ciekawości, niech moderator sprawdzi czy IP autora powyższego postu jest z USA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie z ludzi robisz? Niby gdzie ta strona "firmowa" jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie z ludzi robisz? Niby gdzie ta strona "firmowa" jest?

 

Raczysz wybaczyć, osoba z postu powyżej znalazła a Ty nie. To albo ślepota albo po prostu nie chciało się przejsć na dół strony i kliknąć "O nas".

 

xorg nie, ip nie jest z USA. I nie rozumiem dlaczego musi być z tamtąd być. Jeśli jednak ma być to może być.

Edytowano przez phost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patrz. Mniejszej czcionki już nie było? Dobrym zwyczajem jest umieścić takie dane w zakladce kontakt. Chyba, że tam panują inne zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O patrz. Mniejszej czcionki już nie było? Dobrym zwyczajem jest umieścić takie dane w zakladce kontakt. Chyba, że tam panują inne zwyczaje.

 

Nie chodzi o zwyczaje a po prostu o fakt, iż jeśli jest takowa zakładka to tam podać dane. W ten sposób kontakt jest czysty od niepotrzebnych wpisów i podane jest to co najwazniejsze by skontaktować się z odpowiednią osobą. Wygoda i prostota. Czcionka moze zostać zwiększona jednak myślę, że problemu to nie stanowi. Jest widoczna i czytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×