Skocz do zawartości
cabana

one.atm.pl - Your free Web Hosting

Polecane posty

Zwyczajnie chodzi o to, ze akurat ty "kede" nie rozumiesz ideii darmowego hostingu. Tu nie ma konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to kto komu bardziej dopiekł, po prostu niektórzy.. a zresztą nie mam ochoty się kłócić bo to i tak do niczego nie prowadzi. W każdym bądź razie to Cabana podejmuje decyzję co robi z hostingiem, chciał dobrze, nie miał zamiaru na tym zarabiać, ale niektórzy i tak go krytukują. Rozumiem jakby otworzył jakiegoś krzaczora, ale darmowe hostingi mają to do siebie, że jak nie ma nikogo chętnego to nikt nie będzie chciał z tego korzystać.

 

Kede ty masz o tyle dobrze, że masz wszystko na tacy. Youhosting załatwia wszystkie sprawy dla ciebie, ale w końcu zdziwisz się jak zdobędziesz ileś tam użytkowników i zaczną się komplikacje. Ja tak miałem ze swoim 0host'em, nawet nie chcieli mi dać plików użytkowników, musiałem niestety go zamknąć(nie było opłacalne iść im na rękę i kupować tego VIP, dlatego mam taką negatywną opinię o tej firmie).

 

@Cabana, jeżeli chcesz aby twój hosting był zauważalny musisz oferować pfzynajmniej 10GB powierzchni, najlepiej bez limitu, tak samo transfer. Inaczej użytkownikowi się nie będzie chciało nawet z tego skorzystać bo lecą jak muchy na największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cabana, jeżeli chcesz aby twój hosting był zauważalny musisz oferować pfzynajmniej 10GB powierzchni, najlepiej bez limitu, tak samo transfer. Inaczej użytkownikowi się nie będzie chciało nawet z tego skorzystać bo lecą jak muchy na największe.

 

hahahah :D Transfer bez limitu to ja oferowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie Twoje?

http://sanfre.eu

 

Ciekawie podobny skrypt rejestracji do mojego :D

Dobra, dajcie tydzień po maturce coś się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawni jestescie jak sie was czyta. Licytujecie sie jakbyscie prowadzili profesjonalne uslugi dla polowy Polski :) dawajta nawet 50 gb, nieograniczony transfer i dzialajcie do konca swiata i o jeden dzien dluzej :) nie zaluje wam. Wasza sprawa czy to sie wam oplaca czy nie. Jednak nalezy pamietac ze to nie sa komercyjne uslugi, tylko zachcianki gimbusow i senior gimbusow. Wezta sie lepiej za ksiazki i nauke. Chociaz teraz zeby nie zdac matury to trzeba naprawde chciec nie zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz no co ty... 50gb? Co to jest.. to już nawet friko daje 100gb.. happy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zabawni jestescie jak sie was czyta. Licytujecie sie jakbyscie prowadzili profesjonalne uslugi dla polowy Polski smile.png dawajta nawet 50 gb, nieograniczony transfer i dzialajcie do konca swiata i o jeden dzien dluzej smile.png nie zaluje wam. Wasza sprawa czy to sie wam oplaca czy nie. Jednak nalezy pamietac ze to nie sa komercyjne uslugi, tylko zachcianki gimbusow i senior gimbusow. Wezta sie lepiej za ksiazki i nauke. Chociaz teraz zeby nie zdac matury to trzeba naprawde chciec nie zdac.

Do czego dążysz, bo ja nie rozumiem przesłania wink.png Prawdę mówiąc ciekawiej się czytaj, jak firmy hostingowe na siebie najeżdżają i walczą o klientów, mnie to bardziej bawi wink.png

 

Miłosz no co ty... 50gb? Co to jest.. to już nawet friko daje 100gb.. happy.png

No i znowu ironizujesz, a sam próbujesz wyłapać jeleni, którzy zobaczą 10GB z przodu i przybrną smile.png

Jeszcze niedawno się tak wywyższałeś, że twój darmowy hosting oferuje AŻ 10GB i XYZ transferu.

 

 

btw temat schodzi na złą drogę ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik w tej chwili zachowujesz się naprawdę jak dziecko po co się ośmieszasz? sleep.png Nawet nie mam zamiaru odpowiadać na twoje zaczepki.

Pochwalić się może ten, kto z takiej kłótni zrezygnował a nie ten 'kto komu bardziej dopiekł'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik w tej chwili zachowujesz się naprawdę jak dziecko po co się ośmieszasz? sleep.png Nawet nie mam zamiaru odpowiadać na twoje zaczepki.

 

Miłosz no co ty... 50gb? Co to jest.. to już nawet friko daje 100gb.. happy.png

 

 

No tak, ja się ośmieszam :)

 

Przeczytaj cały wątek i przemyśl swoje posty, jak rzucałeś podtekstami w stronę Cabany. Teraz mądralę zgrywasz, jej :P

 

Hostingu nie ma to temat raczej do zamknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×