Skocz do zawartości
cabana

one.atm.pl - Your free Web Hosting

Polecane posty

Się czepiacie, hostsite to był dawnoooo wink.png

No cóż po prostu taki splot zdarzeń się stał i co ja poradzę tongue.png Zdarza się, a po za tym użytkownicy po mału powodowali problemy wink.png

Edytowano przez cabana (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi się powtarzać, to powodzenia wszystkim użytkownikom gdy "admin" zapomni przedłużyć domenę laugh.png

 

Cabana już swoje zrobił, siedzi w branży kilka razy dłużej od ciebie :) Kiedy jego hosting padł nie olał tego tylko próbował coś z tym zrobić w taki sposób, że ja przejąłem jego użytkowników i ich pliki ;) Czyli nie zostawił ich na lodzie.

 

Przemek ma więcej wspólnego ze słowem "admin" niż ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście nic przeciwko nie mam, ale to poprawiło mi humor:

 

http://one.atm.pl/regulamin.php

 

2. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje dane przechowywane na serwerze.

[...]

8. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rejestracji zgodnie z ustawą z dnia [...]

 

Cabana, fajnie, że wyrażasz zgodę... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dodać ten punkcik podczas rejestracji, żeby każdy użytkownik musiał to "zaptaszkować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko że to tyczy się użytkownika wink.png

 

Tak, zapewne większość użytkowników, a nawet przeciętny kowalski się tego domyśli. Ale dość dziwnie to zabrzmiało - najpierw w regulaminie użytkownik brany jest w trzeciej osobie, potem w pierwszej... No i brak definicji użytkownika. Ale to już takie pierdółki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Padło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt małe zainteresowanie jedna, i dużo tych darmowych hostingów jest. Temat do zamknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, niedługo wyrośnie kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z całą pewnością Miłosz, z całą pewnością, więc nie ma co zamykać, a potem nowe tematy tworzyć ;)

dla niektórych userów powinny być opinie pod nicka robione a nie pod nazwę domeny czy firmy, aby ktoś z "ulicy" załapał co jest grane, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje się zaskoczony.

Zbyt małe zainteresowanie jedna, i dużo tych darmowych hostingów jest. Temat do zamknięcia

To że jest dużo darmowych to chyba było od początku oczywiste. Co nie znaczy że za dużo ; )

 

Gdyby Twoja strona wyglądała nieco bardziej profesjonalnie i nie odstraszałaby napewno zainteresowanie byłoby większe.

Trzymałem za Ciebie kciuki. Jakbyś się zdecydował to życzę powodzenia przy zakładaniu kolejnego 5-tego freehostingu. wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Z tego hostingu i tak nikt nie korzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Już sobie wyobrażam stawiać na takich serwerach robionych przez gimbusów strone. Podziała tydzień i offline. Raczej wole ugu czy jakis ubf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Żebyś ty wiedział kto to prowadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma 18 lat to nie taki gimbus. ;) Wydaje mi się że wiek nie tu akurat żadnego znaczenia. Jeden prowadzi hobbystycznie darmowy hosting a inny zakłada hobbystycznie darmowe hostingi.. sleep.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak ma 18 lat to nie taki gimbus. wink.png Wydaje mi się że wiek nie tu akurat żadnego znaczenia.

Zapewniam Ciebie, że jednak wiek ma tutaj bardzo duże znaczenie. Prowadzenie jakikolwiek usług czy to płatnych czy też bezpłatnych pociąga za sobą pewną odpowiedzialność. W przypadku hostingu nie jest ona wbrew pozorom taka mała, ludzie powierzają usługodawcy swoje pliki, często są to wartościowe zdjęcia czy pliki.

 

Takie usługi to nie jest forum, gdzie ktoś napisze posta. Tu trzeba wykazać się nie lada sprytem i zaangażowaniem, szczególnie w przypadku takich usług które nie przynoszą żadnego dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku hostingu nie jest ona wbrew pozorom taka mała, ludzie powierzają usługodawcy swoje pliki, często są to wartościowe zdjęcia czy pliki.

Oczywiście, masz rację lecz to nie znaczy że jakby miał x więcej lat to automatycznie stałby się bardziej odpowiedzialny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już zależy od wielu czynników, jednym z nich jest np sposób wychowania przez rodziców lub środowisko w którym dorastamy.

Oczywiście z moim poście uprościłem to i zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy bzdury piszecie, o boze... Kede nie wszyscy sa tacy "pro" jak ty, ze w pierwsze dzien istnienia hostingu rejestruje sie 100 uzytkownikow, jak pisales. Sam nie wiem do jakiej grupy cie zaliczyc, bo gdybys hobbystycznie prowadzil hosting to na pewno nie na resellerze to raz.

 

Jak ja zalozylem swoj hosting to nie bylo w ogole konkurencji, glupich docinek itd. Wedlug mnie sam sobie wyrabiasz opinie rzucajac glupimi podtekstami w strone konkurencji. jestes w branzy miesiac, a skaczesz jakbys byl zalozycielem cba.pl.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż na mnie naskoczysz. Nie uważam siebie za pro gdyż hosting/serwery to kompletnie nie jest moja dziedzina. Wyrażam swoje zdanie- mam do tego prawo. Nie mam zamiaru nikogo oczerniać. Nie widzę też konkurencji gdyż ten darmowy hosting po 6dniach przestał istnieć. Czy kiedykolwiek powiedziałem chodź jedno złe lub złośliwe słowo na temat twojego darmowego hostingu? To dlaczego piszesz że rzucam głupie podteksty w stronę konkurencji? Nie wyrabiam sobie opinii wcale jej nie potrzebuje.

 

W przypadku hostingu nie jest ona wbrew pozorom taka mała, ludzie powierzają usługodawcy swoje pliki, często są to wartościowe zdjęcia czy pliki.

Przeczytaj wypowiedź mzone i pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia lubi się powtarzać, to powodzenia wszystkim użytkownikom gdy "admin" zapomni przedłużyć domenę laugh.png
Gdyby Twoja strona wyglądała nieco bardziej profesjonalnie i nie odstraszałaby napewno zainteresowanie byłoby większe.

Trzymałem za Ciebie kciuki. Jakbyś się zdecydował to życzę powodzenia przy zakładaniu kolejnego 5-tego freehostingu.

 

Hmm, zero podtekstów.

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy na tym forum może być choć jeden dzień bez postu, czy tematu, w którym miałyby miejsce osobiste wycieczki? Panowie. To jest forum hostingowe, postarajmy się zachowywać adekwatnie do tematyki, a sporów, kłótni i docinków nie wylewajmy na publiczne forum.

 

Pochwalić się może ten, kto z takiej kłótni zrezygnował a nie ten 'kto komu bardziej dopiekł'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę pomyśle, teraz nie mam czasu zbyt na to - matura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×