Skocz do zawartości
cabana

one.atm.pl - Your free Web Hosting

Polecane posty

Dzień dobry wink.png

Chciałbym Wam zaprezentować darmowy hosting one.atm.pl smile.png

 

Co oferujemy?

  • Quota: 500MB
  • Limit transferu: bez ograniczeń!
  • Dostęp do panelu DirectAdmin w polskiej wersji językowej!
  • Dostęp do PHP,MySQL, CGI, Perl
  • Bazę MySQL – 10 sztuk
  • Darmową subdomene: http://user.one.atm.pl
  • Konto email: 5 sztuk
  • Możliwość podpięcia własnej domeny: tak - bez limitu domen
  • Pomoc techniczną zakresu obsługi konta

Od razu uprzedzam pytania, hosting nie jest darmowym resllerze.

Wszelkie uwagi mile widziane ;)

Do zobaczenia w sieci!

one.atm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak utrzymujesz serwer?

Daj sobie jakąś captchę bo boty ci się będą rejestrować. Ew. losowe pytanie w stylu co jest stolicą Polski :)

Ja niedługo mam zamiar wystartować z czymś podobnym, ale na innej zasadzie ;) (nie żaden wiosenny krzak ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

§2. Administrator

5. Administrator ma prawo usunąc konto użytkownika z serwera bez podawania przyczyny.

 

Prawie jak darkhosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie looknąłem- reseller z hexcom?

Fajna oferta. Aczkolwiek co wtedy jak np. zarejestruje się 2tys osób? Bez oversellingu jest to 1TB powierzchni.

Jako że 50GB r kosztuje 1,3tys. rocznie.

To konto na indywidualnych warunkach to będzie pewnie koszt ~ 18- 26 tysięcy złotych rocznie.

 

W dodatku jest to hosting bez reklam. Nie jesteście firmą. Szablon trochę odstrasza. NIe życze wam tego ale coś czuje że hosting nie będzie funkcjonował zbyt długo. W dodatku rejestracja bez żadnej captchy i pytania antyspamowego.

Ale powodzenia wierze w was happy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą wakacje.. okres wylęgu darmowych hositngów rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, z dnia na dzień coraz więcej ;) Myślę, że to dobra nowina. osobiście nie korzystam z darmowych hostingów, ale wiem, że sporo ludzi tak robi, także będą mięli w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co następny to psuje opinie wcześniejszym ;) równie szybko się zwija jak powstaje. Znałem pewnego Pana który z miesiąca na miesiąc zakładał darmowe hostingi bez reklam i je sprzedawał, zazwyczaj po 2 miesiącach padały w rękach nowego kupca (nie wiem po co się kupuje się serwis darmowygo hostingu a potem się go zamyka/nie opłaca serwera). Przykład ziddio, middio i inne tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

§2. Administrator

5. Administrator ma prawo usunąc konto użytkownika z serwera bez podawania przyczyny.

 

Prawie jak darkhosting.pl

 

prawie jak te darmowe vpsy z fejsbuka, które zrobiły na tym forum niezłą furorę

 

Host1Free.com reserves the right to cancel any account for any reason or no reason at all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na początek reseller z hexcom, jak się rozwinie bardziej to na VPS przeniesiemy się. Jeżeli VPS będzie za mało to na serwer dedykowany.

Co do captchy to zrobię, zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą wakacje.. okres wylęgu darmowych hositngów rozpoczęty smile.png

 

Zawsze darmowy lepszy niż krzak, sam mam zamiar otworzyć sponsoring, może to zrobię jak napiszę wtyczkę do WP :P

 

@Kede, ty też nie jesteś firmą, przynajmniej nie widziałem NIP i REGON'u na stronie. Ciekawe czy ty byś się utrzymał jakbyś nie korzystał z YouHosting?

 

Zamiast captchy lepsze jest pytanie antyspamowe. Captcha to obecnie zło dla oczu ;) Numer Gadu Gadu sobie odpuść w Kontakt, no chyba, że chcesz mieć spam na GG. Chyba, że stworzyłeś specjalny numer pod ten cel ;)

 

Mam nadzieję, że ci się uda coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział że się nie utrzymał to nawet bym nie startował- w pierwotnej wersji miałem 4un które nie było na yh. Nie napisałem tego złośliwie tylko zapytałem z w tym przypadku gdy np. przybędzie 2k kont. Otrzymałem odpowiedź, więcej pytań nie mam.

Zapowiada się naprawdę dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, po co otwierasz 'swój' kolejny darmowy hosting?

Jak dobrze pamiętam - był fazz.pl, hostsite.pl, datashellz.org (shell)... teraz one.atm.pl.

 

Życzę powodzenia, ale osobiście przy takiej historii nie powierzyłbym Ci moich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miłosz, bo ci małoletni byznesmeni myślą tak: już nie sprzedaje się hosting za 5zł miesięcznie no limit, to będą go teraz rozdawać ;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, bo ci małoletni byznesmeni myślą tak: już nie sprzedaje się hosting za 5zł miesięcznie no limit, to będą go teraz rozdawać ;;; )

Nowy trend ? biggrin.png

 

Może jest w tym troszkę racji, bo w ostatnim czasie powstało z 20 darmowych hostingów. Interesuję się tematyką, bo sam prowadzę, więc info sprawdzone :P

 

Wielu mnie pyta, dlaczego prowadzę darmowy hosting, odpowiedź jest bardzo prosta :) Hobbystycznie, ale nie powstrzymam się od zadania tego pytania kolegom, którzy w ostatnim czasie otworzyli darmowe hosting.

 

Sorka za offtop, ale proszę o odpowiedzi właścicieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, jaka szkoda, że w tym dziale nie działa reputacja. Masz +10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[b]2.[/b][color=#5D5D5D] Podczas zakładania kont proszę o niestosowanie wulgarnych wyrażeń (w hasłach, nazwach użytkowników itp.).[/color]

Czyżby kodowanie md5 nie stosuje?Skoro widzi hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kodowanie md5 nie stosuje?Skoro widzi hasła

Pewnie przed zakodowaniem sprawdza. Na to nie wpadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, po co otwierasz 'swój' kolejny darmowy hosting?

Jak dobrze pamiętam - był fazz.pl, hostsite.pl, datashellz.org (shell)... teraz one.atm.pl.

 

Życzę powodzenia, ale osobiście przy takiej historii nie powierzyłbym Ci moich stron.

 

 

Ok, zgadza się, ale tak, fazz.pl padł ze względu że sponsorowi nie podobało się za bardzo co użytkownicy wyprawiają na swoich stronach. Hostsite.pl padł, no trochę z mojej winy, ponieważ zapomnialem opłcić domeny i za późno zauważyłem. datashellz dziala, i ma się dobrze, tylko że pod inną nazwą i u 2 admina w domu, ja się nim nie zajmuje już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostsite.pl padł, no trochę z mojej winy, ponieważ zapomnialem opłcić domeny i za późno zauważyłem.

Przez 2 tygodnie nie zauważyłeś, że Ci domena nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, zgadza się, ale tak, fazz.pl padł ze względu że sponsorowi nie podobało się za bardzo co użytkownicy wyprawiają na swoich stronach. Hostsite.pl padł, no trochę z mojej winy, ponieważ zapomnialem opłcić domeny i za późno zauważyłem.

 

Ręce opadają. Z drugiej strony to nawet lubię obserwować takie projektybiggrin.png

Niektórzy hobbystycznie prowadzą inni hobbystycznie zakładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostsite.pl padł, no trochę z mojej winy, ponieważ zapomnialem opłcić domeny

O to ja powodzenia życzę.... z tym darmowym hostingiem.

 

Ręce opadają. Z drugiej strony to nawet lubię obserwować takie projekty

Niektórzy hobbystycznie prowadzą inni hobbystycznie zakładają.

Dokładnie happy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×