Skocz do zawartości
YagAA

vihost.pl padło

Polecane posty

Może łyknij setke na poprawę krążenia? Albo przynajmniej zachowaj jakąś kulture wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy problem nie leży po Twojej stronie?

 

Mam w ViPower i Vihost kilka VPS. Wszystkie mają uptime powyżej 30 dni i wynika to z wykonanego przeze mnie restartu.

 

Uptime według pingdom za ostatni miesiąc 99,96%. Miałem problemy z jednym z VPS, ale te ustały zupełnie po zwiększeniu opcji na większą - po prostu brakowało mu RAM. Być może u Ciebie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś, czy problem nie leży po Twojej stronie?

 

Mam w ViPower i Vihost kilka VPS. Wszystkie mają uptime powyżej 30 dni i wynika to z wykonanego przeze mnie restartu.

 

Uptime według pingdom za ostatni miesiąc 99,96%. Miałem problemy z jednym z VPS, ale te ustały zupełnie po zwiększeniu opcji na większą - po prostu brakowało mu RAM. Być może u Ciebie jest podobnie?

 

Uptime jest OK bo nie pada maszyna tylko sieć, widać to po logach z MTR które przestało mi się chcieć zbierać. Na BOKu za każdym razem dostaje odpowiedź, że mieli atak i że pracują nad tym.

 

e: wlasnie sie zalogowalem do panelu pingdom, 25 downtime'ów przez ostatnie 30 dni.

Edytowano przez Morfi717 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Czyżby serwer miał rurkę 100Mb ? Bo jakie musiały by być ataki by tego nie zauważyli w DC? Gdyby przychodziło do serwera sporo wówczas wycięto by przed serwerem a tak rura przy ETH się zapycha. Tylko zmienić na GB Eth i wówczas walczyć.. :( ewentualnie jakieś zawirowania wewnątrz macierzy i ktoś łoi na potęgę z VPS'a

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Czyżby serwer miał rurkę 100Mb ? Bo jakie musiały by być ataki by tego nie zauważyli w DC? Gdyby przychodziło do serwera sporo wówczas wycięto by przed serwerem a tak rura przy ETH się zapycha. Tylko zmienić na GB Eth i wówczas walczyć.. :( ewentualnie jakieś zawirowania wewnątrz macierzy i ktoś łoi na potęgę z VPS'a

Po co siejesz zament? Pilnuj swoich rurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może vihost.pl nie padło, ale ma chyba problem z htaccess. Na wordpresie jak są seolinki to dostaje błąd:

404 Not Found

 

The resource requested could not be found on this server!

Powered By LiteSpeed Web Server

LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

 

Ktoś się z tym spotkał? Na stronie (a właściwie stronach i na różnych domenach) nic nie było zmieniane. Zgłosiłem to, ale nie mam do tej pory odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@IceManSpy mniejsze problemy zgłaszaj do supportu, tutaj zgodnie z regulaminem:

"Host is down sugeruje calkowita awarie serwera(ow)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej od godziny nie działa Vipower.pl, zarówno mój vps serwer jak ich strona główna. Serwer nie odpowiada zarówno łącząc się z Neostrady jak i z innych moich serwerów w Niemczech i Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

pracujemy nad wyeliminowaniem ataku, powinno być niedługo online. Prosimy o cierpliwość. Wyjaśnimy całą sytuację gdy usługi zaczną funkcjonować prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad time :>? Bo już po kwadransie się zaczynam martwić... vihost.pl/vibiznes.pl też leży.

 

ViBiznes, kiedy jakieś nowości w ofercie, bo patrzę właśnie na OVH/Mintshost... i zaczynam się zastanawiać nad jakąś zmianą w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coz to za nowosci oczekujesz? Jest tanio a ma byc prawie darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zostały odświeżone oferty na stronach + nowe, niedługo nowe promocje tylko jeszcze musimy wprowadzić parę zmian na rzecz rozwoju oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coz to za nowosci oczekujesz? Jest tanio a ma byc prawie darmo?

Ależ skądże! Ja tylko nakręcam rynek (jako typowy konsument, oczekując maksimum za minimum ;) ). Tylko te pady nieco mnie wkurzają i momentami odczucie słabego procesora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ skądże! Ja tylko nakręcam rynek (jako typowy konsument, oczekując maksimum za minimum ;) ). Tylko te pady nieco mnie wkurzają i momentami odczucie słabego procesora...

 

Szkoda, iż my tak nie możemy w sklepie oczekiwać wypchanego po brzegi koszyka za min $$ ;)

Zapraszam do kontaktu w razie ew. problemów z tym procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×