Skocz do zawartości
Kede

Keed.pl - darmowy hosting 10GB na pliki / 100GB transfer /mc

Polecane posty

Rafał, tu to już chyba powinno być Double Facepalm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał, tu to już chyba powinno być Double Facepalm ;)

Miłosz tak tylko nie mogłem znaleźć ładnego obrazka dopasowanego pod Double :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze 2 tygodnie wakacji zostało, ale widocznie niektórym się zabawki znudziły. A co do tych niezwykle ważnych danych na darmowych hoście bez backupu, to najlepiej pasuje to:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówcie co chcecie ale i tak postęp jest w narodzie duży, coraz mniej ludzi się dziwi że miało 2 wizyty i 250 maili poszło,

ja miałem teraz urodziny niedawno i do tej pory jestem w szoku gdzie tyle wódki zaginęło skoro wcale tak dużo osób nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówcie co chcecie ale i tak postęp jest w narodzie duży, coraz mniej ludzi się dziwi że miało 2 wizyty i 250 maili poszło,

ja miałem teraz urodziny niedawno i do tej pory jestem w szoku gdzie tyle wódki zaginęło skoro wcale tak dużo osób nie było :P

Edart piędzięciolecie ?

:lol:

<zart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też staram się co roku po prostu rocznicę (bez wnikania którą) 18-tych urodzin obchodzić. Zawsze milej, niż sobie te -dzieści przypominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój "serwer" na hpbf to Victor. Zostal on zablokowany kilka dni temu z adnotacją...

 

Co najlepsze to Panu "Victorowi" pomyliły się tematy bo ten dotyczy keed a nie hpbf.pl

Choć pamiętam ten przypadek gdzie postawione zostało puste forum wysyłające masowo spam. 2krotnie odblokowałem domenę ale dosłownie po 20 sekundach od odblokowania poszedł spam- kilkaset maili.

 

Zostal on zablokowany kilka dni temu z adnotacją że wyslano 250 mejli a byly tylko 2 wizyty.
Mozliwe ze uzytkownicy w celu przetestowania tej wstepnej wersji forum probowali odzyskiwac swoje hasla.

Nie ma to jak odzyskiwanie kilkuset haseł w tej samej minucie... Sprzecznośc danych- 2 wizyty dziennie więc którzy użytkownicy chcieli "odzyskać hasła"? Wysyłanie spamu to wysyłanie spamu...

 

Nie chcę prowadzić publicznej dyskusji bo nie jest potrzebny spam w tym wątku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, był problem i po kłopocie.

 

Tak, pisałem Pawle na szybko ten post, właściwie jak się okazało nie potrzebnie bo i tak zgadaliśmy się na mejlu. Błędy popełnia każdy, kwestia czy wyciągamy odpowiednie wnioski. Wiedziałem że nie odmówicie sobie troche szyderki ale rozumiem :). Okazalo sie ze na jednym forum testowym ktorys z adminow postanowil sobie sprawdzic modul masowej korespondencji. A to wszystko za moimi pleckami. Zmiatam z tymi forami z keed zebym znowu nie narobil sobie i innym klopotu.

 

Ale po calej sytuacji wiem ze jezeli chodzi o administratora to mozna na nim polegac.

 

Pozdro!

Edytowano przez Victor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Założyłem spejalnie konto aby podzielić się z Wami opinią na temat tego hosta, aczkolwiek mam nadzieję ze zistanę na dłużej.

 

1. Ogromny plus za system ticketów, admin odpisuje szybko, zwiąźle i rzeczowo, wcale nie lakonicznie.

2. Parametry techniczne serwera.. na początku tematu widziałem 8 rdzeni? Można to sobie między bajki wsadzić, nikt też normalny nie będzie na to zwracął uwagi bo żąden darmowy host nie pociągnie na 10% przez długo.. tutaj jeżeli to jest taka maszyna to raczej 2%. Sam panel to żadna nowość cPanel jest wszędzie. Tak jak wcześniej wspomniano jest to resseler o czym warto pamiętać. Żaden VPS ani tym bardziej dedyk. Kolejny minus za reklamy i to dosyć "agresywne" do wyłączenia za 20zł/rok... hmm niby nic ale.. to tylko reklamy, parametry sie nie zmieniają, dostajemy dodatkowo range.. bodajże "VIP".. co śmieszniejsze z mailngu wpływa do nas reklama innego darmowego hosta "Hostinger" gdzie notabene reklam nie ma, no ale to już do osobnego wątku.

 

Reasumując, hosting dobry ale dla stron rodzinnych, żadne fora, ambitniejsze projekty (mówie o testach ofc) oraz cokolwiek z dużą ilością UU raczej nie ma szans bytu.

 

PS

Limity transferu oraz inne zanęty podane w reklamie nie odbiegają od stanu faktycznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×