Skocz do zawartości
Kede

Keed.pl - darmowy hosting 10GB na pliki / 100GB transfer /mc

Polecane posty

Nie wiem skąd ten sceptycyzm. A może istnieją jeszcze zwykli pasjonaci, którzy traktują hosting i administracj jak zabawę, któraprzy dużej mierze szczęścia stanie się czymś więcej, czymś opłacalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qV4xS.png

 

@darkmatthew odnośnik do regulaminu jest po lewej stronie na samym dole. (Strona główna)

 

 

Że oficjalny partner? Chcieliby ; )

 

@Sponsi ojj ździwił byś się wink.png

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Było to już ustalone jakieś 28 postów wcześniej więc nie wiem po co ten post i co ma wyjaśnić ;)

Serwis istnieje dopiero od 2dni, już założone prawie 100 kont. Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Mamy w planach niedługo otworzyć live support, ale o tym jeszcze wspomnę.

np. dla tych osób które mnie dręczą na GG

DEzGW.jpg

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recommend YouHosting to others and receive free VIP upgrade for 1 year! Click here to sign up and after logging on to admin area you will find your special referral link and some catchy banners.

Tell everyone about YouHosting and give them your special referral link or place our banner on your website. As soon someone will click on your referral link or banner they will become your referrals. If at least 1 person that you have referred here will start actively using our services you will be able request a free VIP upgrade for 1 year! (that is around $240 value!).

 

Oficjalny partner z rocznym pakietem VIP...

Nie mogę uwierzyć, ze w ciemno zapłaciliście 240 $ za rok z góry na hostingu z tak podejrzanymi parametrami.

Nie mogę też uwierzyć, że macie 100 kont już.

Czy jest jakaś polska lub zagraniczna firma hostingowa (rzetelna), która konta (100) z takimi parametrami utrzymywałaby za niecałe 20 dolarów miesięcznie?

Nie życzę Wam tego ale będzie płacz w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie możesz uwierzyć że mamy 100 kont? Czy to jest aż taka duża liczba? Chyba wątpie.

Mamy >200 unikalnych wejść dziennie x 2 dni = 400 osób z czego 1/4 założyło hosting.

Proste rachunki nie widzę tu żadnej magii. Jeżeli chodzi Ci o Vipa za zbieranie poleconych laugh.png To nie mamy ani jednego poleconego wink.png

 

2 sprawa

 

"Czy jest jakaś polska lub zagraniczna firma hostingowa (rzetelna), która konta (100) z takimi parametrami utrzymywałaby za niecałe 20 dolarów miesięcznie?"

-Przytoczę odpowiedź z innego tematu:

Szczerze za te 20 dolców(20 * 3 = 60) miesięcznie mam lepszego resselera w Polsce czy dobry serwer VPS.

 

Jest wiele firm oferujących serwer o równie dobrych parametrach w tej samej cenie (np ixm 500GB / unlimited data). Znam administratorów darmowych hostingów którzy mają VPS za 7$-10$ miesięcznie ;) i nie dzialają tylko na "rynku" polskim.

 

Płacz, wątpie. Utrzymują np. serversfree który ma przyrost w ciągu pól roku użytkowników coś koło ~100 000 kont (razem z 1fh).

W to że otrzymaliśmy status oficjalnego partnera nikt nam nie musi wierzyć wink.png Keed będzie się trzymał latami.

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planujecie zmianę wyglądu strony? Nawet logotyp jest taki sam jak na ...

 

Przyjąłem sobie wasze wskazówki do serca ;)

 

Szykujemy się do zmiany szablonu naszego serwisu.

Wstępnie przygotowałem prosty logotyp w 2 wersjach

betalog.PNG

 

Być może nie jestem profesjonalnym grafikiem ale stworzyłem to na co mnie stać ;)

Nadaje się? Która wersja ? 1 (zielone koło) / 2 (niebieskie koło)

Ewentualnie proszę o wskazówki np. co zmienić lub inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem sobie wasze wskazówki do serca wink.png

 

Szykujemy się do zmiany szablonu naszego serwisu.

Wstępnie przygotowałem prosty logotyp w 2 wersjach

betalog.PNG

 

Być może nie jestem profesjonalnym grafikiem ale stworzyłem to na co mnie stać wink.png

Nadaje się? Która wersja ? 1 (zielone koło) / 2 (niebieskie koło)

Ewentualnie proszę o wskazówki np. co zmienić lub inne propozycje.

 

Osobiście, żadna z wersji mi nie podeszła. Co w aktualnym logu jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie jest naszą własnością na wyłączność i inny serwis hostingowy posiada takie samo logo. Po za tym jak zmieniamy szablon to logo również ;)

Pojutrze prześle nowe propozycje / projekty / szkice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że 10% CPU na darmowy hosting to mało? Większość płatnych ma limit 2%-5%.

Tak już czytałem dzisiaj post na temat dlaczego jedna firma ma limit cpu 1% a druga 5% - porównując tira z żukiem..

 

Aczkolwiek uptime keed.pl równe 100%. Jest naprawdę stabilnie ;) Pomimo że niektórzy nieudolnie starają się zamulić serwer seoadderami i innymi skryptami ale im to nie wychodzi ;) ps. tego typu dodawarek nie można instalować na hostingu do tego służy VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że 10% CPU na darmowy hosting to mało? Większość płatnych ma limit 2%-5%.

Tak już czytałem dzisiaj post na temat dlaczego jedna firma ma limit cpu 1% a druga 5% - porównując tira z żukiem..

 

Aczkolwiek uptime keed.pl równe 100%. Jest naprawdę stabilnie wink.png Pomimo że niektórzy nieudolnie starają się zamulić serwer seoadderami i innymi skryptami ale im to nie wychodzi wink.png ps. tego typu dodawarek nie można instalować na hostingu do tego służy VPS.

 

W jaki sposób limitujesz procesor ?

 

Seoaddera możesz trzymać na sharedzie, ale jednak lepiej wykupić "seohosting" z wieloma adresami IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seoaddera możesz trzymać na sharedzie, ale jednak lepiej wykupić "seohosting" z wieloma adresami IP.
A co ma seohosting do addera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik dlaczego kwestionujesz to co napisalem? Skoro u mnie nie można trzymać seoaddera to tak jest. Większość firm hostingowych zabrania instalowania tego typu narzędzi/skryptów na hostingach współdzielonych. Nie dziwie się.

Seohosting to hosting z wieloma IP do dyspozycji i nie ma to nic wspólnego z seoadderem. Dodawarki celowo stawia się na dedykach lub VPS z powodu m.in na większą wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma seohosting do addera?

Napisałem to w cudzysłowie, chodzi mi tylko o większą ilość adresów IP

 

Kolopik dlaczego kwestionujesz to co napisalem? Skoro u mnie nie można trzymać seoaddera to tak jest. Większość firm hostingowych zabrania instalowania tego typu narzędzi/skryptów na hostingach współdzielonych. Nie dziwie się.

Seohosting to hosting z wieloma IP do dyspozycji i nie ma to nic wspólnego z seoadderem. Dodawarki celowo stawia się na dedykach lub VPS z powodu m.in na większą wydajność.

 

Aczkolwiek uptime keed.pl równe 100%. Jest naprawdę stabilnie ;) Pomimo że niektórzy nieudolnie starają się zamulić serwer seoadderami i innymi skryptami ale im to nie wychodzi ;)ps. tego typu dodawarek nie można instalować na hostingu do tego służy VPS.

 

Co nie oznacza, że na koncie hostingowym nie pójdzie.

 

Dlatego napisałem, że niekoniecznie do tego służy VPS, jak będę chciał kupię sobie konto www w firmie XXXX i zainstaluję addera.

 

Mogłeś napisać:

 

ps. tego typu dodawarek nie można instalować na hostingu KEED do tego służy VPS

 

Wtedy byłoby wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok masz rację więc tego typu dodawarek proszę nie instalować na hostingu keed.pl gdyż do tego służy VPS.

Co nie zmienia faktu że seohosting nie ma nic do seoaddera ani żadnej innej dodawarki gdyż wiele IP nie jest do tego kompletnie potrzebne. Nie ma to żadnego związku ;) Seohostingi mają przeznaczenie głównie dla mocnych zapleczówek, seokatalogów, prywatnych precli, stron pseudo firmowych etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wypatrujecie szczegół ...

'Białe jest białe a czarne jest czarne' i niech tak pozostanie smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KEED jaki dajesz limit procka na użytkownika? wink.png

W pierwszym poście są dokładnie podane parametry konta i m.in:

"max. zużycie CPU dla jednego konta 10% 8-rdzeniowego procesora maszyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×