Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kvs

Darmowe VPS-y na FB

Polecane posty

Mam mały problem z VPS-em właśnie od host1free.com bo jak próbuje wejść w konsole serwera na ich stronie to pokazuje mi

Starting PowerConsole v1.2 <> ©2011 soluslabs ltd.

please wait...

successfully logged in.

enter into CT 565 failed

i nic więcej się nie dzieje.

I teraz prosił bym was o pomoc bo to program PUTTY nie może mi się połączyć z serwerem i nie wiem jak to naprawić.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i nic nie daje.

Nawet reinstall systemu nie pomógł.

 

A jeszcze takie małe pytanie: czy tylko mi się tak strasznie zacina ten ich panel administracyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich panel ;-) wiesz ile ludzi dziennie się próbuje logować?

Bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mi też nie zawsze się włącza... Co oni tysiąc vpsów na jednej matce zrobili czy co ;/?

 

Edit:Z tego co widzę to dostępny transfer mam: 0 kb... czyli temu nie można na konsolę się zalogować?

 

@down: podłączyłem się pod cyberghostvpn i śmiga.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie zawsze się włącza... Co oni tysiąc vpsów na jednej matce zrobili czy co ;/?

 

Nie koniecznie mogą po prostu je wszystkie spiań pod ten panel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Wy tylko takich napalonych udajecie?

 

Mówi się, ze ludzie nie mają czasu na nic. Pomyślcie ile byście zaoszczędzili czasu i nerwów kupując za 26 zł VPS przykładowo w webh.pl czy za 20 zł w mzone. No tak, to jest mega wydatek. Mniej nerwów, mniejsza strata czasu. W końcu czas to pieniądz.

 

Jak w sklepie oferują Ci spróbować [za darmo] np. jakiegoś ciastka lub kawy to też odmawiasz mówiąc że w kawiarni obok możesz sobie kupić kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

To zapodałeś porównanie.

Przetestować możesz i u siebie w domku wink.png Zainstaluj sobie VB. Zainstaluj Debiana czy co tam uważasz za słuszne, masz wiele wygodniej i za darmo.

Przecież narzekacie, ze ciężko się zalogować, panel strasznie muli. A ja jedząc ciastko darmowe, zjem je tak samo jakbym jadł te kupione. Bez jakiejkolwiek różnicy w czasie spożycia czy w wygodzie jedzenia.

Darmowe ciasteczko zawsze dają jak wyjdzie jakiś nowy smak, więc może nie smakować ;] Jeszcze do tego miła pani zacznie swoją gadkę co to zawiera, jakie dobre itp itd.

Po co mam własne zasoby zużywać jak mogę je mieć gdzieś indziej? VPSa tutaj wziąłem aby zobaczyć jak to działa smile.png Mam w Hostdellu, oraz w innej firmie ale prywatnie i nie narzekam smile.png Fajnie "pozwiedzać" a nie tylko w jednym miejscu siedzieć smile.png

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano założyłem podanie na stronie u nich i czekam do tej pory, na mailu nic nie ma, wy też tak długo czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Widzisz, dzięki temu, można sobie wyrobić opinię o danej firmie :) Tak więc jest to przydatne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiem inaczej - adresów IP nigdy za wiele.

Mam kilka serwerów w różnych lokalizacjach (Niemcy, USA, Polska), dodatkowy w UK też się przyda pod drobne zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jak udostępnili link do VPS to czas oczekiwania na aktywacje był około 3 minut a teraz to bardzo długo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja będzie zamknięta przej dłuższy okres, mam na zbyciu jeden serwer jeżeli ktoś chce to pisać na pw i podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syf jak nic, wogóle nie nadaje się do pracy, cały serwer przeładowany, lagi jak z tąd do Australii, nie zawracajcie sobie glowy tymi vps-ami bo nie warto

Edytowano przez kvs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

syf jak nic, wogóle nie nadaje się do pracy, cały serwer przeładowany, lagi jak z tąd do Australii, nie zawracajcie sobie glowy tymi vps-ami bo nie warto

 

U mnie jest ok. Brak lagów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekałem a teraz trzeba pochwalić bo od jakiegoś czasu działa w miarę satbilnie, nie ma lagów, solusvm także fajnie chodzi. oby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam mam takie pytanie, czy nadal jest szansa na zdobycie tego vps'a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×