Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Pierwsze spotkanie uzytkownikow WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Rostafinskich jest dosc waska i pelna dziur ale dwukierunkowa. Natomiast na Rokietnickiej (nawet nie wiedzialem ze tak sie nazywa) najlepiej zaparkowac gdzies na poczatku.

 

Pozatym z Batorego to osobiscie bym samochodu nie bral tylko sie przeszedl przez park na piechote, jakies 10-15 minut gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli samochodem, to w Rokietnicka najlepiej wjechac od Zwirki i Wigury (jadac z okecia) i zaparkowac (bezposrednio) na parkingu na przeciwko Lolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi powiedzcie, ze wszyscy samochodami przyjada ... Ktos w ogole bedzie cos pil? Jakis aparat ktos bierze. Bo jak wiekszosc bierze samochod to i ja wezme (juz sobie nawet transport zalatwilem) ... Ile osob potwierdzilo, ze bedzie? Pozdr i do zobaczenia o 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na forum bo jakiś spamer może wykorzystać sutuację(np. dajcie 1 dniowego moda 2/3 userom, którzy są stałymi użytkownikami i mają powyżej 500 postów).

To taka propozycja ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, przynajmniej 3 modów będzie w tym czasie on-line :]

A co do samochodu. Ja samochodem, bo mieszkam miedzy Piasecznem a Wwa. Nie chce mi się autobusem wracać. Ja jadę na wodzie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu TI potwierdzam obecność ;)

Dzisiaj 19 stawiam się z dyr. handlowym i być może prezesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, przynajmniej 3 modów będzie w tym czasie on-line :]

A co do samochodu. Ja samochodem, bo mieszkam miedzy Piasecznem a Wwa. Nie chce mi się autobusem wracać. Ja jadę na wodzie dzisiaj ;)

Sprobuj zalatwic sobie jakis transport, ja tez mieszkam pod Wawa ;) Mniej wiecej mamy tyle samo drogi, tylko nie ta strona Wisly :( (Otwock)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

W razie watpliwosci prosze sobie zapisac numer do mnie.

 

606 278 097

 

Tak bedzie najlatwiej sie znalezc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie nadal trwa. Tyle, że przyszedł raport z forum, więc musiałem szybko wracać ratować sytuację ;)

 

Bardzo, bardzo przyjemnie. Naprawdę. Kto nie był, niech żałuje. Kto był, to wie. Gwarantujemy, że to nie było ostatnie spotkanie. Przyszło w sumie CHYBA 10 osób. Zawsze coś. Może następnym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×