Skocz do zawartości
Gość Czarna Mamba

Błędy - WHT

Polecane posty

Gość Kamikadze

Forum wczoraj przestało działczyć a wstało o 0:30 - port 80 nie odpowiadał, pingi były ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czytamy :) Tylko mówię że przedłużyło mu się o półtorej godzinki ;)

No i co mamy zrobić z ta informacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No i co mamy zrobić z ta informacją?

 

Nic tylko na początku myślałem że jakaś awaria, zanim spojrzałem na czas postu bella w README ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie... cos nie tak z reptutacja. Gdy chce dac minusa to user dostaje plusa o niskiej wartosci (dzis na pewno dawalo jedynke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może lepiej zrobić suwak zamiast strzałek?

 

I np. user X ma moc 10 reputacji więc ma skalę od -10 do +10 i sobie suwaczkiem może przyznać punkty dla danego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I tu właśnie ja bym zrównał ten wynik. No albo mam moc 10 repków albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już powinno działać jak należy :)

Nie działa bo przed chwilą dawałem minusa i dało plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Nie działa bo przed chwilą dawałem minusa i dało plusa

 

 

Gdzie, co i jak? muszę znać więcej szczegółów

 

Edit. mam nadzieję że teraz będzie ok, bo już nie wiem co więcej może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warning: simplexml_load_file(http://feeds.feedburner.com/whtpl?format=xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: Sieć jest niedostępna in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php on line 16

 

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://feeds.feedburner.com/whtpl?format=xml" in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php on line 16

 

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php on line 18

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php:16) in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php:16) in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php:16) in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php:16) in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/hooks/hookNewArticles_9b04ee9d65ffb10090f0d8e836feb57c.php:16) in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×