Skocz do zawartości
Gość Czarna Mamba

Błędy - WHT

Polecane posty

tylko skoro obydwa sposoby dają identyczne efekty to w czym problem?

 

Nie daje tego samego efektu w 90% wypadków gdy klient dzwoni, że nie widzi poprawek odświeża stronę poprzez przycisk odśwież lub F5 i w takim wypadku elementy strony (style, obrazki, skrypty, itp.) nie muszą być ponownie pobrane z serwera, to przeglądarka o tym decyduje. I wtedy proszę o wciśnięcie ctrl+F5 lub ctrl+R i nagle automagicznie wszystko jest OK ponieważ wymuszamy żeby przeglądarka pobrała wszystkie elementy strony raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&M's

Witam, mam pytanie: od ilu postów jest udostępniamy dział - Giełda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ja też może coś zgłoszę - przy przeglądaniu działu Katalog Firm (i być może w innych) tak, gdzie powinien być napis Portal, widzę puste pole, w którym na najechanie działa tylko połowa. Przynajmniej wydaje mi się, że tam powinien być tekst prowadzący do portalu...

Dałoby radę jakoś to zmienić? Tak w imię estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ja też może coś zgłoszę - przy przeglądaniu działu Katalog Firm (i być może w innych) tak, gdzie powinien być napis Portal, widzę puste pole, w którym na najechanie działa tylko połowa. Przynajmniej wydaje mi się, że tam powinien być tekst prowadzący do portalu...

Dałoby radę jakoś to zmienić? Tak w imię estetyki.

CTRL+R

 

Musi wszędzie style odświeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli to się dzieje przynajmniej raz dziennie? Przecież style się tak często nie zmieniają, a błąd po już kilkukrotnym odświeżeniu cache wciąż występuje. (Win7 + Chrome 19.0.1084.52)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wcisnąłeś czasem przycisku wysyłania dwukrotnie? Być może po prostu uznało cię za bota, i zablokowało pisanie "bo flood". Tak czy siak to był krótkookresowy komunikat, być może jednorazowy syf, też nie powód do reakcji. :)

 

Odświeżyłem, na początku nie działało, po ponownym uruchomieniu przeglądarki zaczęło normalnie wyświetlać. Teraz jest ok, i dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co to jest to powered by netclick? To będzie teraz się pojawiać nagminnie?

 

EDIT: Widzę, że to chyba pod każdym pierwszym postem wątku się wrzuca z automatu...

boszz.. czy wy musicie coraz to gorsze pomysły tu forsować? : ))

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się to średnio podoba, ale forum musi, jak to zwykli mówić startupowcy "monetyzować się" i trzeba to chyba zaakceptować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wht.pl znowu przerzuca na www.webhostingtalk.pl a powinien na www.wht.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy próbie wejścia w jakiś temat mam takie coś

 

[b]Fatal error[/b]: Call to a member function viewFieldsWrap() on a non-object in [b]/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/applications_addon/other/postsfields/sources/classPostsFields.php[/b] on line [b]676[/b]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy próbie wejścia w jakiś temat mam takie coś

 

[b]Fatal error[/b]: Call to a member function viewFieldsWrap() on a non-object in [b]/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/applications_addon/other/postsfields/sources/classPostsFields.php[/b] on line [b]676[/b]

potwierdzam też to miałem na obecną chwilę u mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

przy próbie wejścia w jakiś temat mam takie coś

 

[b]Fatal error[/b]: Call to a member function viewFieldsWrap() on a non-object in [b]/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/applications_addon/other/postsfields/sources/classPostsFields.php[/b] on line [b]676[/b]

 

Ten błąd, to że tak powiem częściowo moja wina :) po zainstalowaniu nowej aplikacji cache skina się nie odświeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd, to że tak powiem częściowo moja wina smile.png po zainstalowaniu nowej aplikacji cache skina się nie odświeżył

Sprytnie wybrnąłeś "częściowo moja wina :)". Nie skłamałeś a i to zdanie lepiej brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum dzisiaj okropnie muli. Nie komfortowo się przegląda. Czasami wywala błędy o przekroczeniu czasu ładowania strony, lub zapytanie zostało odrzucone.

mam to samo co 5-7 minut wywala error

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bell miał się wziąć za tą bazę MySQL, ale nie widzę efektu - chyba, że tego jeszcze nie zrobił. W każdym bądź razie po raz kolejny tego dnia widzę MySQL Error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dzisiaj w ciągu 5 minut miałem jakieś 10 błędów MySQL - szczególnie po kliknięciu Odpowiedz w tematach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ciągu 5 minut miałem jakieś 10 błędów MySQL - szczególnie po kliknięciu Odpowiedz w tematach ;(

 

Mi się często pojawia mysql drive error czy coś w ten deseń, sporo razy dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tez mi się to średnio podoba, ale forum musi, jak to zwykli mówić startupowcy "monetyzować się" i trzeba to chyba zaakceptować :-).

 

Marcin może to lepiej opisać bo ja szczegółów nie znam ale kiedyś tam rozwalił się namespace innodb ale wszystko działało względnie stabilnie. Natomiast po upgrade mysql do nowszej wersji problem się zwielokrotnił (te restarty co 5 minut).

 

Dlatego Marcin postanowił to naprawić jakąś dosyć karkołomną operacją (konwersja tabel innodb do myisam i odbudowa w drugą stronę).

 

Skończył dosyć późno i już z nim nie rozmawiałem, a od rana ma spotkanie ale chyba pełny sukces bo wygląda na to, że wszystko działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×