Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

Ciekawe, czy to będą takie VPSy, jak ich konta dzielone...

 

Fajnie, że Ci przysłali, a coś pisali wcześniej, czy tak ni z tego, ni z owego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest info kiedy ruszają z tymi VPSami?

 

Na razie nigdzie nie widzę takich informacji.

 

Ciekawe, czy to będą takie VPSy, jak ich konta dzielone...

 

Fajnie, że Ci przysłali, a coś pisali wcześniej, czy tak ni z tego, ni z owego?

 

Jak mi się uda zalogować podeślę informacje.

 

Ni z tego ni z owego :D Puk puk i kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry marketing robi swoje, do prawidłowej osoby to wysłali, która zrobi rozgłos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko będzie się mogła zalogować ;) Tyle paczek rozesłali i oczywiście tylko ja dostałem nie takie hasło :D

 

Strzeż się home, jak się zaloguje pewnie pójdzie im przepięcie po sieci ;)

 

Ok już działa :) Duże i odczytałem jako małe L :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parallels + Plesk - tak też obstawiałem wcześniej, więc tutaj zaskoczenia nie ma. Chociaż przyznam, że liczyłem trochę na ich ofertę ala dedyki, gdzie dają do wyboru też obrandowany panel home.

 

Co do maszyny i jej wydajności trochę to jeszcze zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To dno na maksa... gdyby dali jakąś swoją wirtualizację + panel i to w cenie np. Luny z KEI, porządnym supportem (nie tępym call center), to by była bomba... a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dno na maksa... gdyby dali jakąś swoją wirtualizację + panel i to w cenie np. Luny z KEI, porządnym supportem (nie tępym call center), to by była bomba... a tak...

 

Swoją wirtualizację? : )

Chyba nie za bardzo wiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

malu po prostu tak się rozmarzyłem... IDEA i inne swoje rozwiązania, to może i coś większego... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parallels + Plesk - tak też obstawiałem wcześniej, więc tutaj zaskoczenia nie ma. Chociaż przyznam, że liczyłem trochę na ich ofertę ala dedyki, gdzie dają do wyboru też obrandowany panel home.

Co do maszyny i jej wydajności trochę to jeszcze zejdzie.

 

W ofercie home.pl były już vps'y z całym pakietem (www+poczta+mysql+panel) znanym z wirtualek pod nazwą Hosting dedykowany 50 i 100 ze 2-3 lata temu. Na vps.home.pl mozna dokonywać rejestracji, obecnie czekam na udostępnienie serwera. Swoją drogą Tomasz po przyodzianiu całego staff'u od home jest bardzo podobny do postaci na stronie vps.home.pl (pierwszy z lewej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
W ogóle ktoś dostał tego VPSa na testa?

Ja na początku tak sobie wysłałem zgłoszenie, jednak jak czytam że to na "pleskowym" sofcie to mogą już nawet nie tworzyć tego vpsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furek niedługo wszystko ruszy.

 

Ok, dziękuje za info.

 

Ja na początku tak sobie wysłałem zgłoszenie, jednak jak czytam że to na "pleskowym" sofcie to mogą już nawet nie tworzyć tego vpsa wink.png

 

 

A to niby dlaczego ?

Plesk sam w sobie jest dobrym panelem.

A to, że będą wirtualizować na parallisie to nie znaczy, że będzie to kiepsko chodzić.

Ja bardzo chętnie potestuje i pomogę w udoskonaleniu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
A to niby dlaczego ?

Plesk sam w sobie jest dobrym panelem.

A to, że będą wirtualizować na parallisie to nie znaczy, że będzie to kiepsko chodzić.

Ja bardzo chętnie potestuje i pomogę w udoskonaleniu go smile.png

Jeżeli mówisz, ze Plesk to dobry panel to ewidentnie nie ogarniasz tematu i pora na zmianę sygnatury.

Nie wypowiadam się na temat wirtualizacji, stosują to firmy w Polsce i nie jest to jakąś nowością.

 

ps. co chcesz udoskonalać w sofcie Parallels ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówisz, ze Plesk to dobry panel to ewidentnie nie ogarniasz tematu i pora na zmianę sygnatury.

Nie wypowiadam się na temat wirtualizacji, stosują to firmy w Polsce i nie jest to jakąś nowością.

 

ps. co chcesz udoskonalać w sofcie Parallels ?

 

To , że Tobie się nie podoba i nie potrafisz sobie poradzić to nie mój problem.

Nie krytykuj innych za swoją ułomność i wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
To , że Tobie się nie podoba i nie potrafisz sobie poradzić to nie mój problem.

[PLESK]

To nie kwestia gustu, bo to nie brunetka w klubie, a spieprzony soft wink.png

Tak by nie być gołosłownym, używam ich flagowego produktu czyli Plesk'a od 2005 rok, wersja 7 bodajże ( tak przejeli go razem z Swsoft i kolejnym śmieciowym Confixxem.).

Plesk zaliczył ogromną ilość błędów i poprawek które potrafiły "wysadzić go w powietrze".

Błędy były na różnych poziomach, od poziomu administratora do użytkownika i wspomnianych sypiących się aktualizacjach.

Stabilność to jedno, druga sprawa to bezpieczeństwo, na szczęście ostatni serwer z tym panelem usunęliśmy miesiąc temu.

A już nic nie mówiąc o customizacji środowiska...

[/PLESK]

 

Nie znam nowego oprogramowania do wirtualizacji tej firmy od strony administracyjnej.

Stopień promocji sugerował, że wykonają naprawdę jakieś super produkt, który będą promować swoją marką.

Wybrali jak wybrali, pewnie chodziło o szybkość wdrożenia projektu, choć za pewne przeszło ich testy i spełnia zakładane wymagania.

Nie krytykuje, stosują to firmy w Polsce i działa, po prostu od Home.pl spodziewałem się czegoś innego.

 

Nie krytykuj innych za swoją ułomność i wiedzę.

Mam nadzieję, że będziesz w stanie przeprowadzić mi szkolenie?

Jak byś zaproponował coś ciekawego z tematu wirtualizacji dużych środowisk, to można zorganizować na auli Politechniki.

 

ps. ktoś ukradł Ci domenę z sygnatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[PLESK]

To nie kwestia gustu, bo to nie brunetka w klubie, a spieprzony soft wink.png

Tak by nie być gołosłownym, używam ich flagowego produktu czyli Plesk'a od 2005 rok, wersja 7 bodajże ( tak przejeli go razem z Swsoft i kolejnym śmieciowym Confixxem.).

Plesk zaliczył ogromną ilość błędów i poprawek które potrafiły "wysadzić go w powietrze".

Błędy były na różnych poziomach, od poziomu administratora do użytkownika i wspomnianych sypiących się aktualizacjach.

Stabilność to jedno, druga sprawa to bezpieczeństwo, na szczęście ostatni serwer z tym panelem usunęliśmy miesiąc temu.

A już nic nie mówiąc o customizacji środowiska...

[/PLESK]

 

Nie znam nowego oprogramowania do wirtualizacji tej firmy od strony administracyjnej.

Stopień promocji sugerował, że wykonają naprawdę jakieś super produkt, który będą promować swoją marką.

Wybrali jak wybrali, pewnie chodziło o szybkość wdrożenia projektu, choć za pewne przeszło ich testy i spełnia zakładane wymagania.

Nie krytykuje, stosują to firmy w Polsce i działa, po prostu od Home.pl spodziewałem się czegoś innego.

 

 

Mam nadzieję, że będziesz w stanie przeprowadzić mi szkolenie?

Jak byś zaproponował coś ciekawego z tematu wirtualizacji dużych środowisk, to można zorganizować na auli Politechniki.

 

ps. ktoś ukradł Ci domenę z sygnatury.

 

 

Możemy pogadać o różnych środowiskach wirtualizacyjnych.

Ja osobiście polecam Proxmoxa.

 

Jeżeli chodzi o domenę zmieniłem na *.eu, ale jeszcze nie zmieniłem w sygnaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×