Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WarninG

[kupie] Pieniądze na Biznes-Host.pl

Polecane posty

Również jestem chętny na kupno 100zł za 50zł. Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W związku z dużym zainteresowaniem transakcjami w naszym serwisie pragnę poinformować że mając na uwadze dobro naszych użytkowników oraz nadchodzące informacje na support o rzekomych oszustach proszę przy wątpliwościach pisać pod adres bok@biznes-host.pl lub bezpośrednio do mnie na PW (Marek607) lub marek.drzewiecki@biznes-host.pl podając login sprzedającego wraz z kwotą..

Dokonamy wstępnej weryfikacji i poinformujemy czy sprzedający o takim loginie istnieje.

Jednoczesnie informuje ze nie bierzemy odpowiedzialności za takie transakcje i nie ujawniamy żadnych innych danych.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasuje też niby pod numerem gg 41851840

Polecam też również napisać do Marka na LiveChat smile.png Załatwi sprawę od ręki !

 

Uwaga, proszę również ignorować wiadomość tego typa że ja polecałem jemu jakąś drugą osobę do wymiany pieniędzy na BH, jest to nie prawda !

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopisze, bo widze że dużo osób mnie szturmuje o to na GG.

 

 

Twierdzi, że BH blokuje konta za to że ktoś wysyła poprzez panel. On wyśle poprzez support.

 

Transakcje sprzedazy gotówka odbywaja sie bez naszej wiedzy (automat wszystko robi).

Najlepiej jak @up napisał zrobić chociażby przelew weryfikacyjny.

Piszcie do mnie na PW lub na support - sprawdzimy czy login istnieje.

Oczywiście nie podamy żadnych innych danych, nie przeslemy gotówki itp. - możemy jedynie to zweryfikować. nigdy nie dokonujemy zadnych operacji na kontach użytkowników bez ich prośby.

 

Jest to gest dla tych którzy chca sie wstępnie zabezpieczyć przed takimi "kwiatkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu z GG40940737 pisał do mnie i dał screena ze starego tematu o sprzedaży podał login który nie istnieje na bh i nie ma takiej kwoty więc nawet nie ma z nim co pisać.

 

 

według mnie to on : http://www.webhostingtalk.pl/user/14665-andrew827/ ponieważ zapytał się o gg na pw i po chwili napisał jak mu podałem.

Edytowano przez WarninG (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to on na bank, napisał do @juvenito że ja poleciłem go do wymiany pieniędzy bo juvenito chce kupić a on sprzedać, pokazał stary screen z tematu który jest już nie aktywny z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga także na nr. 40893891

O dziwo chciał sprzedać 700 zł na bh za 230 bank.

Cwaniaczek pisze do kogoś kto ma dużo postów pod pretekstem "Napisz do mnie na PW na nick ****" Gość wysyła wiadomość, a ten cwaniak mówi, że to on wysłał swoje potwierdzenie na pw, że to on.

No i oczywiście kasę wyślij mu pierwszy : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę od sprawdzonych userów kupować.

Wiadomo każdy tak woli, ale jest jednak tego dobra strona wystarczy napisać na @BOK firmy i wszystko wyjaśnić myślę że da się potem wrócić pieniądze z powrotem na swoje konto za wyjaśnieniem sytuacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także kupię kasę na biznes-host tak od 60 zł do 100 zł jeżeli ktoś ma oferty to zapraszam na pw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem trochę.

F-VAT generowana jest w momencie wydawania pieniędzy z salda konta,czy doładowywania salda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem trochę.

F-VAT generowana jest w momencie wydawania pieniędzy z salda konta,czy doładowywania salda?

 

Fakturke otrzymujesz za wykupienie/przedluzenie usług.

Operacje na skarbonce nie są opodatkowane/fakturowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj użytkownik o numerze gg: 42106564 chciał mnie oszukać podając mi że na swoim koncie posiada 471,16 zł, od razu skontaktowałem się z panem Markiem w sprawie potwierdzenia kwoty i niestety ale takowej kwoty nie było, użytkownik próbując ratować się podał mi ss stanu portfela z tego tematu http://www.webhostingtalk.pl/topic/31362-sprzedam-470-zl-w-biznes-hostpl/ Radzę wszystkim kupującym uważać na oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie, jak bym chciał sprzedać kasę na BH na jakiej zasadzie transakcja jest dokonywana? chodzi mi to żeby nie zostać oszukany przez kupującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan pokazuję ss stanu konta a dana osoba przelewa panu pieniądze na konto a wtedy pan przelewa mu pieniądze na podany przez niego nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak ze czekasz ileś tak h na transakcje, po przelewie kasy z konta na konto w BH masz odrazu. A Screen po co ? skoro ktoś może podać nie swój, patrz na posty na wht ewentualnie też napisz do bh czy taki user istnieje i czy ma jakiś hajs. Jeżeli kupujesz lub sprzedajesz jakąś dużą kwotę radzę też kupować wysyłać w częściach chodzi o podzielenie jej na mniejsze transakcje tak że ryzyko straty dużej kwoty jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×