Skocz do zawartości
Kolopik

Najsy.pl - Nowy portal z obrazkami

Polecane posty

3. Uzupełnij plik connect.php zawierający dane do połączenia z bazą.

4. Nadaj atrybuty 777 następującym plikom i folderom: connect.php, img/upload/.

blink.png

 

A co do kodu, to się nie wypowiadam... za darmo, więc niech będzie, ale poważnej strony na tym NIE uruchomisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za przeproszenie, jaja sobie robisz ? Wogóle masz pozwolenie od portalu besty.pl za plagiat ?...

A to żeby zrobić plagiat trzeba mieć pozwolenie? ph34r.png no comment

 

Ale co w związku z tym że darmowy skrypt? Można zapłacić za usunięcie stopki i wtedy jest płatny? Jest wtedy lepszy bo się za niego zapłaciło? Ludzie.. dajcie już spokuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blink.png

 

A co do kodu, to się nie wypowiadam... za darmo, więc niech będzie, ale poważnej strony na tym NIE uruchomisz wink.png

Wiem, bo i tak za jakiś czas to sprzedam :) Uruchomię, rozruszam trochę, a potem aukcja na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co w związku z tym że darmowy skrypt? Można zapłacić za usunięcie stopki i wtedy jest płatny? Jest wtedy lepszy bo się za niego zapłaciło? Ludzie.. dajcie już spokuj wink.png
Może to, że dzięki temu że darmowy nie wypada narzekać na niską jakość kodu, tylko dać sobie z tym spokój. Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z tym skryptem, niezła komedia:

 

http://tentego.sruu.pl/showthread.php?tid=481

 

Porada autora poprawiła mi humor, cytuje:

 

Do pliku

index.class.php

w "include/module/" dodaj poniższą funkcję:

 

Kod PHP:

 

function ilosc_stron() {

$ile_stron = ceil(mysql_num_rows($this->db_query)/$this->ile);

for($i = 1; $i<=$ile_stron; $i++) {

return $i;

}

}

A do paginatora w miejscu, gdzie powinno się wpisać ilość stron wklej:

 

Kod PHP:

 

<?php echo $obj->ilosc_stron(); ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Co do nazwy to nie macie racji. Niema nazw zastrzeżonych dam nawet przykład:

 

odsiebie.com

odsiebie.pl

 

oba portale, które są hostingiem plików, oczywiscie .com zostało zamkniete, natomiast ta gorsza kopia (plagiat) .PL ma sie dobrze, ale to nie to samo co odsiebie.com ma słaby skrypt, słabe predkosci, masa reklam i spamu. Odrzuca jednym słowem.

 

GMAIL.COM

a

gmail.PL

 

i tych przypadków są setki.

 

Jak dla mnie, bezsens tworzyc takie portale. KIlka wystarczy, a nie 100 malutkich. Wszędzie te same obrazki skopiowane z google lub innych portali.

 

Poprostu 18235_3481_500_Rzygam-Niemieckim.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba portale, które są hostingiem plików, oczywiscie .com zostało zamkniete

Komuś zależało żeby się pozbyć odsiebie.com gdyż od tak policja nie wpada i nie przeszukuje mieszkania i nie zabezpiecza dysków twardych. W Polsce aż strach zakładać hosting plików bo regułka "Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za przesłane pliki / administracja nie ponosi odpowiedzialności za ... " dla sądu nic nie znaczy.

 

Co do gmaila to akurat google w sądzie prawdopodobnie by nie wygrało gdyż domena gmail.pl została zarejestrowana przed zastrzeżeniem nazwy gmail oraz nie byla powiązana tematycznie., Skąpcy nie chcieli 100k dać za domenę, liczyli że właściciel odda ją za darmo. Tak czy siak i tak została sprzedana ale komu innemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Przecież gmail.pl należy już do Google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież gmail.pl należy już do Google...

Sprzedali ją za dobre siano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali ale nie Google tylko jakiejś firmie z Częstochowy była aukcja na allegro 190tys zł ;). A teraz prawdopodobnie Google ją przejęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Te "teraz" to gdzieś wakacje 2011 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ABONENT:

firma:

DNS Admin

Google Inc.

ulica:

1600 Amphitheatre Parkway

miasto:

94043 Mountain View

lokalizacja:

US

telefon:

+1.6502530000

fax:

+1.6502530001

ostatnia modyfikacja:

2011.03.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na kupno nowego oskryptowania na komercyjne ;) Strona zmieniła trochę dizajn, może teraz bardziej Wam podejdzie (mam taką cichą nadzieję) :) Wiem, wiem ... Nadzieja matką głupich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postem, ale mam pytanko/prośbę do Was. Szybko Wam się wczytuje strona Besty.eu ? Dzisiaj mi kolega napisał, że strasznie muli, a u mnie działa elegancko. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

U mnie działa elegancko, chociaż to normalne że parę sekund dłużej niż inne strony się ładuje z uwagi na obrazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie zastanawiam się o co biega. Koledze pedro84 zamula także jest coś nie tak. Serwer nie jest obciążony w ogóle, choć czasami dostaje takie strzały, że średnio pobiera 300MB ram, a tu strzał do 900mb. Akurat jest tylko 30 osób online, ale czasami jest ponad 100, więc pewnie inaczej się to przekłada choć u mnie zawsze chodzi bardzo szybko. Możecie mnie nakierować na to narzędzie, które sprawdza prędkość otwierania stron? Zapomniałem nazwy :(

 

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna strona dla dziecka-niedorozwojka. od strony graficznej i funkcjonalności daje 9/10, poprawiłbym stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna strona dla dziecka-niedorozwojka. od strony graficznej i funkcjonalności daje 9/10, poprawiłbym stopkę

Dzięki za opinię. Osobiście nie przepadam za takimi serwisami, ale czego się nie robi dla fejmu :D

 

Jest popyt na tego typu serwisy, więc wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×