Skocz do zawartości
Kolopik

Najsy.pl - Nowy portal z obrazkami

Polecane posty

Dobry wieczór, ostatnio znalazłem wolną (dość ciekawą) domenkę besty.eu i postanowiłem ją ustrzelić biggrin.png

Po ustrzeleniu przydałby się jakiś ciekawy skrypt, no to zamówiłem na alledrogo takie cudeńko.

Serwis powstał wczoraj jeszcze go nie reklamowałem, ale chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o szablonie? Nie jest za jasny? Dodać coś? Usunąć? Obrazki uu reszta zostały wrzucone, aby to jakoś wyglądało. Przeglądając obrazki nie bolą Was oczy, czy cuś? Kolega mi powiedział, że po dwóch minutach głowa go rozbolała od tej jasności, ale według mnie jest okej tongue.png

 

Link to: Najsy.pl

 

Tak, wiem! Jest milion takich portali, ale mi po prostu zachciało się otworzyć jeszcze jeden.

 

Wiem również, że "najzabawniejsze" to opinia subiektywna.

 

Na chwile obecną nie przewiduję innych pytań smile.png

 

Zależy mi na ocenie grafiki, rozmieszczenia elementów, kolorystyce itd.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena jak besty.pl,takich stron jest masa i jeszcze domena porzyczona od besty.pl

Dlatego ją zarejestrowałem, bo chyba ktoś zapomniał przedłużyć :)

Besty nie jest nazwą zastrzeżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co zakładasz taki temat? Nic ciekawego Ci nikt nie napisze.

 

Serwis jakich masa, postawiony na ociężałym skrypcie, a grafika... właśnie, jaka grafika ? Przecież to tandetnie wygląda, że aż wstyd byłoby to nazwać szatą graficzną.

 

Jeżeli chcesz coś takiego mieć - super, nikt Ci nie broni, tylko zdbaj abyś nie był jak setki innych "adminków" stawiających kopię demotywatorów - bo na tą chwilę stoisz na ich poziomie.

 

PS. Patrząc pod kątem marketingowym domena kompletnie do niczego.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co zakładasz taki temat? Nic ciekawego Ci nikt nie napisze.

 

Serwis jakich masa, postawiony na ociężałym skrypcie, a grafika... właśnie, jaka grafika ? Przecież to tandetnie wygląda, że aż wstyd byłoby to nazwać szatą graficzną.

 

Jeżeli chcesz coś takiego mieć - super, nikt Ci nie broni, tylko zdbaj abyś nie był jak setki innych "adminków" stawiających kopię demotywatorów - bo na tą chwilę stoisz na ich poziomie.

 

PS. Patrząc pod kątem marketingowym domena kompletnie do niczego.

Masz jakiś uraz do takich portalów ?:P

Po co założyłem temat?

 

Po to, by otrzymać jakieś opinie dotyczące wyglądu strony, grafiki, kolorystyce itd. Wyjaśniłem to w pierwszym wątku.

 

Wiem także, że jest multum takich portali, ale jednak każde cieszą się jakąś popularnością - jedni większą, drudzy mniejszą. Skrypt jest raczej wielofunkcyjny, nie ograniczam się tylko do demotywatorów :) Po co tworzyć wyszukiwarkę mp3, skoro jest ich multum? Chyba masz własną, także powinieneś rozumieć w czym rzecz ;) Domena według mnie jest nawet dobra, ponieważ wiele osób w google pyta o frazy takie jak:

 

besty

dziewczyny z bestów

besty całowanie

podobne do besty

cojapacze besty

 

i tak dalej...

 

Jest duże prawdopodobieństwo, że trafią kiedyś na moją stronę :P

Mimo wszystko dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Jest potencjał w takich portalach, ja otworzyłem na lipnym skrypcie, dodałem 200 obrazków i w 6 dni miałem 2k UU. Wszystko to z poleceń na FB, google nie dodało nawet do indeksu.

Także powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega bolek10 dobrze mówi, ja też miałem podobną sytuację z okujwa.pl - chciałem ten serwis zlikwidować, ale coś mnie tknęło żeby sprawdzić statystyki, no i była to bardzo przyzwoita liczba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia na temat sensu otwierania kolejnego takiego serwisu jest oczywista... Ale rozumiem, czasami nawet kolejnym prymitywnym pomysłem można dorobić się kilku zł.

 

Co do grafiki strony, to moim skromnym zdaniem jest fatalnie. Te gradienty wydają się być tworzone w paincie.

 

Polecam poprawić layout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinia na temat sensu otwierania kolejnego takiego serwisu jest oczywista... Ale rozumiem, czasami nawet kolejnym prymitywnym pomysłem można dorobić się kilku zł.

 

Co do grafiki strony, to moim skromnym zdaniem jest fatalnie. Te gradienty wydają się być tworzone w paincie.

 

Polecam poprawić layout.

Od kilku dni domena przekierowuje na mój drugi serweriw Okujwa.pl, także temat raczej nieaktualny ( na forum jest takżde dotyczący okujwa). Nie zależy mi na zarobkach, robię to z czystej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona została przebudowana. Nowy skrypt, nowy szablon, nowa zawartość smile.png Zapraszam do komentowania biggrin.png

 

Logo jest jeszcze w przygotowaniu smile.png

 

Wszelkie opinie mile widziane ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jeszcze ktoś chce oglądać takie nieśmieszne i słabe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie sporo ludzi chce oglądać takie "nieśmieszne i słabe rzeczy". Strona w ogóle nie była pozycjonowana, dodałem 1 wpis do 1-go katalogu, a ruch jakiś tam ma. Zobacz ile jest kliknięć w "Lubię To". Sam jestem zdziwiony, jednak czego się nie robi dla hmmm... ruchu (?).

 

Dążę do tego, aby strona była przyjemna dla oka i proszę o opinie na temat wyglądu strony (tła, kolorystyki, loga itd.).

 

Czy nie jest aby za zielono ? Macie jakieś propozycje co do tła? Ciemne, szare, jasne, [kolor] ?

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menu poziome -> nienawidzę niestandardowych czcionek na stronach.

Tło -> przesadzone, wystarczy kolor czarny/grafit

Ten zielony górnych belek troszkę za sraczkowaty. Ten szum też mi jakoś nie pasuje. Na twoim miejscu zrobiłbym czarny top i belke (menu poziome) np. w kolorze pomarańczowym/ewentualnie niebieskim. Ale wtedy tło jakieś troszkę jaśniejsze żeby nie było za nudno wink.png

 

Natomiast logo całkiem przyjemne

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menu poziome -> nienawidzę niestandardowych czcionek na stronach.

Tło -> przesadzone, wystarczy kolor czarny/grafit

Ten zielony górnych belek troszkę za sraczkowaty. Ten szum też mi jakoś nie pasuje. Na twoim miejscu zrobiłbym czarny top i belke (menu poziome) np. w kolorze pomarańczowym/ewentualnie niebieskim. Ale wtedy tło jakieś troszkę jaśniejsze żeby nie było za nudno wink.png

 

Natomiast logo całkiem przyjemne

Dzięki za pomocną opinię.

 

Menu i czcionki raczej nie ruszę ;)

 

Belka menu została umalowana w innym kolorze :D, tło także zmieniłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej na Twoją stronę ludzie trafiają przypadkowo z wyszukiwarek, posługiwanie się nazwą jaką ma konkurencja po prostu jest nieetyczne i niemądre, ja widząc taką stronę zaliczam od razu do plagiatów. Darmowy skrypt, menu straszne - inaczej tego się nie da po prostu określić. Jedyne co mi się podoba to logo.

 

PS swoją drogą nie zmieniłeś nawet regulaminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej na Twoją stronę ludzie trafiają przypadkowo z wyszukiwarek, posługiwanie się nazwą jaką ma konkurencja po prostu jest nieetyczne i niemądre

Nieetyczne- może

Niemądre- a to niby czemu ;)?

 

Znak wodny mógłbyś zrobić jakiś z przezroczystym tłem ;) a nie biały kwadrat z napisem.

Nadal drażni mnie ten szum/tekstura w górnych belkach tam gdzie logo i menu. Wygląda to średnio.

 

Takie życie, wiele osób rejestruje też literówki znanych adresów stron żeby mieć jakiś ruch. Nie uważam żeby to było nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Raczej na Twoją stronę ludzie trafiają przypadkowo z wyszukiwarek, posługiwanie się nazwą jaką ma konkurencja po prostu jest nieetyczne i niemądre, ja widząc taką stronę zaliczam od razu do plagiatów. Darmowy skrypt, menu straszne - inaczej tego się nie da po prostu określić. Jedyne co mi się podoba to logo.

 

PS swoją drogą nie zmieniłeś nawet regulaminu :-)

Czy Twoim zdaniem darmowy skrypt od razu skreśla strone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ten szum jest spoko :P Znak wodny na razie wygląda tak kiepsko, ponieważ mam mały problem z wyświetlaniem znaku przeźroczystego, ale to się niebawem zmieni ;)

 

Co do domeny, nie wypowiadam się.

 

Skrypt darmowy, ale co z tego? ;) Wiele stron jest oparty o darmowe skrypty, CMS'y tj. Wordpress, joomla itd. Nie widzę w tym nic złego.

 

Mam zamiar wspomóc projekt tego skryptu to będę mógł wyrzucić stopkę i poniekąd skrypt będzie już płatny :D (w rozumowaniu innych).

 

Jak będę miał wenę to przerobię jakoś to menu ;)

 

Dzięki serdeczne za wypowiedzi ;)

 

Pozdrawiam,

Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

za przeproszenie, jaja sobie robisz ? Wogóle masz pozwolenie od portalu besty.pl za plagiat ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieetyczne- może

Niemądre- a to niby czemu wink.png?

 

Znak wodny mógłbyś zrobić jakiś z przezroczystym tłem wink.png a nie biały kwadrat z napisem.

Nadal drażni mnie ten szum/tekstura w górnych belkach tam gdzie logo i menu. Wygląda to średnio.

 

Takie życie, wiele osób rejestruje też literówki znanych adresów stron żeby mieć jakiś ruch. Nie uważam żeby to było nieetyczne.

 

Wszyscy patrzycie na strony pod względem wyszukiwarek, bo praktycznie każdy chce być wyżej, prawda? Ale jeżeli ktoś z bestów tych pierwotnych zobaczy taką stronę to od razu mówi, że to plagiat, podobnie jak Pan post wyżej.

 

@up: a dlaczego? Że nie zarejestrowali domeny to konkurencja ją zarejestrowana i ma na tym korzyści jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za przeproszenie, jaja sobie robisz ? Wogóle masz pozwolenie od portalu besty.pl za plagiat ?...

Z całym szacunkiem, moderatorze, ale "besty" to nazwa zastrzeżona czy co?

 

WebhostingTalk.pl ma też zgodę od WebhostingTalk.com na plagiat? ;)

 

Brednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prawo domenowe inaczej działa z tego co wiem ;) Nie była zastrzeżona więc może spokojnie używać ;)

 

Logo brzydkie, kolory nie pasują do strony, reszta wygląda dokładnie jak inne tego typu strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×