Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Promocja serwisu rozrywkowego

Polecane posty

Witam, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na reklamę swoich stron? Otóż wydałem już ze 100zł na reklamy adtaily na różnych serwisach rozrywkowych i zbytniej różnicy nie wiedzę. Chciałbym, aby na moją stronę trafiało więcej osób. Gdzie mógłbym zareklamować stronę, w miarę tanio? Chodzi o Okujwa.pl - wiem, ze jest sporo takich stron, ale wszystkie cieszą się popularnością, te nowsze i starsze.

Pozycjonuję stronę w seoadderze, dodaję 20 wpisów dziennie do katalogów. Co jeszcze mogę zrobić ?

Strona pod niektórymi frazami jest dość wysoko w google (w końcu konkurencja jest spora).

 

 

Zauważyłem, że w reklamy adtaily nikt nie klika, na 8 tysięcy wyświetleń, w mój banner kliknięto 3 razy. No chyba, że serwisy nabijają te wyświetlenia surfami, a może mój bannerek jest mało zachęcający?

 

MAGAZYNSMIESZNYCH.JPG

 

Jeśli ktoś może mi coś ciekawego zaoferować (reklamę) to zapraszam na PW ;)

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam legalną bazę 5 tyś emaili w firmie INIS.pl (nielegalnej nie przepuszczą :) )

Stwórz ciekawy szablon dogadamy się ze stawką CPC. Średnie statystyki 1 własnej wysyłki to około 500 otwartych 200-300 kliknięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać adtaily nie jest jakimś mega sposobem na nowych klientów, w zależności jeszcze na jakich stronach były reklamy.

A dodatkowo tematyka serwisu, jest już tego pełno.

Ja proponuje pomyśleć nad założeniem fanpaga na facebooku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Wybies target, znajdź strony które mają ten target ii wykup bnner u góry 728x90. Ja tak zrobiłem i żałuję że w ogóle kasę na adtaily wydałem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego, że takich serwisów jest pełno, ale akurat na moim przebywa trochę gości, jest nawet wysoko w wyszukiwarkach pod danymi frazami. 10-18 online to nawet wysoko. Fanpage w tej chwili wynosi 154 (czysty, nie kupiony na allegro). Jednak wydaje mi się, że te odwiedziny nie są (hmmm...) "długotrwałe" - ktoś wchodzi i nie wraca już. Chciałbym po prostu, aby ludzie po prostu słyszeli już gdzieś o moim serwis, zaczęli zapoznawać się z nazwą serwisy, aby następnym razem poszukując śmiesznych obrazków klikali w na moją stronę. Właśnie dlatego wybrałem Adtaily, ale jak już wspomniałem uważam, że większość z serwisów, które posiadają Adtaily, odwiedziny mają nabite przez surfy, ponieważ statystyki śmiesznie wyglądają.

 

Co do mailingu, nie wydaje mi się żeby był skuteczny dla takich serwisów. Sam posiadam bazę mailingową 7 tysięcy mailii z gry przeglądarkowej, ale nie chce mi się go nawet używać, bo według mnie efektów nie będzie sad.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mailing jednak trochę daje ;-). Zawsze znajdzie się ktoś, kogo to zainteresuje. Zachęcaj do udostępniania. Możesz też kupić udostępnienia swojego fanepage'a na np. fbcash.pl (ref) który weryfikuje każdego nowego użytkownika czy ma dużo znajomych itp. Zawsze coś pomoże. Jak chcesz żeby gadano o okujwa tak jak o kwejku lub demotach to musisz dużo zainwestować w reklamę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z mailingi, zobaczymy czy coś ruszy :P Wysłałem około 13 tysięcy mailii. Ten fbcash coś nie bardzo działa ;/ Nie mogę wejść do shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Chyba trzeba się zalogować (ja ciągle na fcbk jestem zalogowany, to i tu też.). Ale najpierw muszą twoje konto zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany mailingiem posiadam legalną bazę łącznie będzie już ok. 3 milionów rekordów. Zapraszam jeśli jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jak będzie dobra zawartość to ludzie będą wracać. Akurat na to nie ma za bardzo innej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc takich wiadomosci z mailingu trafia do spamu lub wogole nie dochodzi jak ktos posiada swoj wlasny email z hostingu. Takie strony dzialaja na zasadzie jakosci i kolezenskiej poczty. Zintegruj z facebokiem polec strone i dodawaj ciekawe kwejki a strona sama sie wypromuje jak np. wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że osiągnąłem XX% tego, co zamierzałem. Odwiedziny są, coraz więcej użytkowników się rejestruje, teraz chciałbym, aby użytkownicy rozwijali ten portal (czyt. dodając nowe obrazki) i na myśl przychodzi mi konkurs na najciekawszy obrazek, ale (no właśnie) nie jestem w stanie zaproponować jakiejś ciekawej nagrody. Teraz to liczą się Ajfony (jako nagrody), a taki Ajfonik to wydatek.

Zastanawia mnie, co można zaproponować użytkownikom? Macie jakieś propozycje? Niekoniecznie musi to być konkurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym bannerek na fajną panienkę "skromnie ubraną" i dał podpis "Okujwa.pl - widziałeś to?"

 

Mogę się założyć że odwiedziny się zwiększą w adtaily ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tak dalej i w ogóle nie będziesz miał wejść. Teraz chciałem wejść na Twoją stronę i niestety ale Kasperky zablokował mi wejście gdyż stwierdził, że strona ma virusa... Zbadaj to bo strona bardzo szybko padnie mimo zainwestowanych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, strona od dawna nie jest moja tongue.png Informowałem obecnego właściciela o tym, lecz dostałem zje*ę, że działam na niekorzyść serwisu itd. Temat jak najbardziej do zamknięcia tongue.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×