Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Sprzedam/Zamienię Grę online

Polecane posty

Witam, dziś na sprzedaż mam grę online Kokslandia.pl - skrypt został zoptymalizowany oraz poprawiono część kodu. Gra zarabia na siebie na sprzedaży "Tablet". Aktualnie mamy prawie 7 tysięcy zarejestrowanych graczy.

 

 

1. 1 lutego 2012 1 1,50 PLN 50 % 3,00 PLN

2. 3 lutego 2012 3 4,50 PLN 50 % 9,00 PLN

3. 6 lutego 2012 2 3,00 PLN 50 % 6,00 PLN

4. 9 lutego 2012 1 1,50 PLN 50 % 3,00 PLN

5. 11 lutego 2012 2 3,00 PLN 50 % 6,00 PLN

6. 13 lutego 2012 1 1,50 PLN 50 % 3,00 PLN

7. 14 lutego 2012 1 1,50 PLN 50 % 3,00 PLN

8. 15 lutego 2012 2 3,00 PLN 50 % 6,00 PLN

9. 18 lutego 2012 2 3,00 PLN 50 % 6,00 PLN ŁĄCZNIE 15 22,50 PLN 45,00 PLN

 

Gra jest dość dobrze rozreklamowana, ponieważ codziennie rejestruje się kilku nowych graczy. Domena posiada PR 2, pozycjonowana w seoadderze. Cena? Propozycje proszę kierować na PW. Mogę się także wymienić na inny portal, forum czy cuś innego. Proszę o poważne oferty wink.png

 

Posiadam 2 skrypty płatnośći za tablety" Dotpay i zaplac.to

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć: dlaczego sprzedajesz? Wcześniej pisałeś że ją kupiłeś bo Ci się spodobała i że chcesz ją rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc już mi się znudziła. Grałem w nią za czasów starego właściciela ;) Trochę nie chce mi się użerać z graczami. powyższe zarobki z Lutego są jak najbardziej prawdziwe. Gra potrzebuje reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość dobrze rozreklamowana,

Gra potrzebuje reklamy.

To się zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie rozumiem zestawienia tych płatności w pierwszym poście?

*ŁĄCZNIE 15 22,50 PLN 45,00 PLN * Czyli ile w końcu zarobiła?

1522,50 zł czy 45 zł ?

Edytowano przez artfoto (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak naprawdę zarobiła 22,50 to jest podsumowanie kolumn, , których znaczenia można się domyślać.

 

Było 15 transakcji (suma cyfr za datą), kwota z SMS-ów to 45zł i przy 50% prowizji (liczba między kwotami) daje 22,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak naprawdę zarobiła 22,50 to jest podsumowanie kolumn, , których znaczenia można się domyślać.

 

Było 15 transakcji (suma cyfr za datą), kwota z SMS-ów to 45zł i przy 50% prowizji (liczba między kwotami) daje 22,50.

 

Tak, dokładnie. Skopiowałem zawartość kolumny (kupującemu dałem wlot do zaplac.to), jak pisałem posta to tabelka lepiej wyglądała.

 

1. Data

2. Ilość wysłanych smsów

3. Kwota

4. Prowizja

5. Bez prowizji

 

Temat można już zamknąć, bo gra została wczoraj sprzedana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ponownie na sprzedaż z dwiema domenami kokslandia.pl i polskikulturysta.pl, poniżej screeny z tabelką zarobków z dwóch bramek SMS za okres 3 miesięcy na ofery czekam.na pw ,kazda bedzie rozważona wink.png

 

Tak nie na temat. Weź no usuń te screeny i ukryj numery telefonów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak niedopieszczony bachor.

 

Wystawiasz aukcje na allegro, na pytanie o "kup teraz" odpowiadasz, że tylko aukcja i kupujesz za ile wylicytujesz, po czym wycofujesz aukcje:

 

 

 

Kompletny brak szacunku do ludzi i przejaw niedojrzałości społecznej. Jeśli w taki sam sposób traktujesz swoich klientów to wypada jedynie współczuć im.

Ponieważ kwota która mi zaoferował klient była dla mnie bardzo atrakcyjna i nie pytał ile oczekuje z tego względu aukcje wycofałem , mogę cie zapewnić, że kwota zakupu była kilkakrotnie wyższa od zaproponowanej przez ciebie wink.png.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro tak piszesz to dlaczego nie licytowałeś ? gdyby twoja oferta dla przykładu była by wyższa od proponowanej przez klienta to aukcji bym nie zamknął ty zaproponowałeś mi na PW ile możesz dać w tej cenie wybacz nie opłacało by mi sie tego sprzedawać .

Jeśli jesteś zainteresowany licytujesz ..... a nie wypisujesz brednie że ja nieuczciwy w biznesie zasada taka i nikt na nikogo nie czeka było zaproponować dobrą ofertę . Klient który to kupił podszedł profesjonalnie daje tyle i biorę od reki

 

Nie oszukałem bo pojawiła się tez aukcja kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Rozumiem cie i jednocześnie nie rozumiem

Pozdrawiam

EDIT : do tego mogę zakończyć aukcje przed czasem po to jest ta opcja

Naprawde?

 

W poprzednim poscie dałem ciekawego screena.

 

Może nie dowidzisz do tego, wiec tutaj: http://awesomescreenshot.com/0d877zo4d

masz esencję.

 

Najciekawsze jest ostatnie zdanie.

 

To już prawie twój upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT : do tego mogę zakończyć aukcje przed czasem po to jest ta opcja

Możesz, ale jeśli NIE BYŁO W NIEJ OFERT KUPNA.

Swoją drogą - ciekawe, czemu Allegro pozwala na wycofywanie kończących się aukcji.

Bo niesamowicie wkurzające są sytuacje, gdy nagle pies wysika się na spakowany przedmiot, przez co się uszkodził... Ale w tajemniczych okolicznościach za 10 minut od wycofania pojawia się ponownie aukcja... no ale ten to jest podobno inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj uwzeliście się na chłopaka. Prawda jest taka, że każdy z Was pewnie by sępił do samego końca i snajperował, żeby kupić jak najtaniej a gdyby komuś powinęła się noga i inny miał by okazję to wykorzystać to kupił by grę za 10zł i już nie bylo by moralnych hamulców. Dostał ofertę, która mu się spodobała to sprzedał. Każdy by tak zrobił a nie rezygnował z pewniaka i liczył na aukcję. Allegro ma regulamin jaki ma ale nawet wystawienie na nim aukcji ze świadomością, że chce się go złamać mnie nie dziwi. W końcu jest to jedyny serwis, na którym można znaleźć tak wielu zainteresowanych. Robienie takiego wielkiego halo z takiej transakcji gierki internetowej jest bardzo przesadne... że o pisaniu o czyimś "upadku" nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest to jedyny serwis, na którym można znaleźć tak wielu zainteresowanych. Robienie takiego wielkiego halo z takiej transakcji gierki internetowej jest bardzo przesadne... że o pisaniu o czyimś "upadku" nie wspomnę.

 

Odkąd nie można płacić kartą w kategorii Komputery -> Internet, chyba tak wielu zainteresowanych już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KapitanX na tym forum taka polityka że robią aferę z byle czego

 

to po co siedzisz na tym forum skoro tak narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo coś trzeba robić, jak nie można się niczym wykazać to trzeba pomarudzić i posmęcić jacy to wszyscy są źli i niedobrzy i jak bardzo niehumanitarnie się zachowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×