Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mmarek

Opinia Nask

Polecane posty

To niczego nie udowadnia, wiadomo, że wszystko można sprzedać dowolnie drogo i w dowolnie głupi sposób. Natomiast precedens rentownej instytucji, która rejestrowałaby domeny np. za dolara, udowodniłby, że jest to możliwe i że faktyczny koszt tej usługi nie jest wyższy.

 

To ją załóż i pokaż, że się da. Pamiętaj o kolegach z forum jak będziesz spał na kupie zielonych banknotów.

Problem w tym, że nie mogę! Domenami *.pl administruje NASK i niewiele da się z tym zrobić.

 

Dla państwowego molocha, który jest koślawy głównie dzięki temu, że jest państwowy i musi spełnić pierdyliard zbędnych postanowień i przepisów - za mało.

Gdyby tak było to znaczyłoby, że należy przekazać to zadanie prywatnej firmie wybranej na zasadzie przetargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Neas - dzięki za oszczędzenie moich palców przy wklepywaniu wytłumaczenia dla jor.pl.. heh

 

swego czasu gdzieś czytałem o pomyśle uwolnienia rynku domen... ale czy chodziło o to, co robi NASK i jego "partnerzy"? nie wiem.. nie znam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było to znaczyłoby, że należy przekazać to zadanie prywatnej firmie wybranej na zasadzie przetargu.

 

Wtedy dopiero by była nieuczciwa konkurencja (a właściwie brak - monopol) ;)

 

Znowu jest offtopic. Znam kilka bytów korzystających z usług NASK, jakość jest na wysokim poziomie, usługi nie są przeznaczone dla małych klientów (poprostu im się to nie opłaca) i tu faktycznie może się zdarzyć potraktowanie jak upierdliwego, a i ceny nie są najbardziej konkurencyjne (w sensie kolokacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×