Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
E4h.pl

Darmowy hosting ivhost.pl

Polecane posty

Przedstawiam dzisiaj stronkę, a raczej hosting do oceny ;)

Oferujący;

* powierzchnię 2GB (jak się pospieszycie to 3GB, tylko 7 takich kont!),

* transfer bez limitu,

* reszta (konta ftp, bazy danych itp.) bez limitu,

* brak reklam.

 

Serwer stoi w serwerowni w Poznaniu.

Zachęcam do skorzystania!

 

Ps. Skrypt automatycznego zakładania kont będzie, ale jak naprawię kompa.

To czyli, że za jakieś kilka dni. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie chciałem tutaj nic pisać, ale Twój post w temacie o ct8.pl mnie do tego zmotywował.

Innym wytykasz "profesjonalizm", jednak na swój nie patrzysz.

 

<div class="box">
<p>
Dzisiaj otworzony został nasz hosting. Od teraz można z niego swobodnie korzystać. Zapraszamy!
<BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR></p>
</div>

 

* Treść - tutaj wpisz (w słupku, np. coś [wciśnij enter], coś [enter] itd):

 

- Wpisz tak: Akceptuję regulamin.

 

Do tego można wykorzystać specjalne pole w "formularzu zamówienia".

 

ustawić odpowiednie DNS - ns3.biznes-host.pl oraz ns4.biznes-host.pl

 

Nie możecie ustawić sobie własnych DNSów?

 

Ps. Skrypt automatycznego zakładania kont będzie, ale jak naprawię kompa.

To czyli, że za jakieś kilka dni. Zapraszam!

 

- Aktywacja kont odbywa się w czasie do 48h po wysłaniu formularza rejestracyjnego.

 

Czyli mały niewypał. Dlaczego nie poczekasz jeszcze tych kilku dni? Automatyczne zakładanie konto, to dzisiaj podstawa.

 

- Konta nieużywane w czasie do 30 dni (ani jednego wejścia) będą usuwane.

- Konta, które w 3 dni po rejestracji nie zostaną wykorzystane (brak zmiany pliku index.html) będą usuwane.

 

Z ciekawości. Macie do tego jakieś skrypty czy sprawdzacie "ręcznie"?

 

No i teraz najważniejsze. Zastanawiam się, jak "sprzęt" może posiadać "nieograniczoną" pojemność dysku? :D

 

Ogólnie dajcie wysokie parametry serwera. Nie krytykuję, nie zniechęcam.

Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR><BR>

 

Najpierw się popłakałem a potem pomyślałem że nie ma się z czego śmiać. Nie dość, że coś takiego jak <br> nie istnieje (występuje <br /> bo pewnie o to ci chodziło) to jeszcze jest zastosowany do zrobienia dużego odstępu;p Jestem załamany, że takie strony jeszcze istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś uparcie nie wciskać do każdej swojej wypowiedzi, że ktoś nie zamknął taga <br> ?

 

Mogę napisać, że się uśmiałem po pachy wiedząc u Ciebie na stronie w kodzie <div align="center"> a przecież coś takiego nie istnieje !

Fajnie, że robisz strony zgodne ze standardem ale nie musisz na każdym kroku komuś wytykać tego, że on nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiedziałem to drugi raz. Po drugie jeżeli ktoś to poprawi to będzie z korzyścią dla jego strony więc chyba nie ma nic złego w tym, że zwrócę komuś uwagę na takie szczegóły skoro je zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zwróć mu uwagę na PW a nie naśmiewaj się publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczniki <br> dałem na niedługi okres.

 

Będę miał komputer po niedzieli. Wtedy zrobię remoncik. Zrobię nowy szablon. Już razem z nim dam aut. rejestrację.

 

Edit:

 

Chyba domenę na krótszą zmienię.

 

No i trach! Nie ma strony wink.png Aby się zarejestrować to na pw wysylać: nick, email i domene.

 

Wiem, że to 'wygodne', ale to chwilowe.

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki strasznie nie na temat pojechaliscie. Gdzie moderacja? Na serio w watku o darmowym hostingu nie musze czytac ze w kodzie strony sa br'y. Wordpress tez zostawia syfy z wysiwyga i nikogo to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi jedna rzecz... Co was obchodzi kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod jest bardzo ważny. Gdy piszemy zgodnie ze standardami mamy pewność, że strona będzie się dobrze wyświetlać (wyjątkiem jest kochane IE...). Jakość kodu często świadczy o tym jak bardzo firma jest profesjonalna. Spotykam się czasami z opiniami mówiącymi, że przeglądarki powinny działać jak kompilator, czyli jeśli na stronie jest błąd to się ona nie wyświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artur, teraz to przesadzasz. Gdyby przeglądarki działały w ten sposób to po pierwsze miałyby gigantyczne wymagania względem mocy obliczeniowej, a po drugie 99% stron przestałoby się wyświetlać. Samo przystosowanie strony do działania w IE wymaga czasem sztuczek, które zakrzywiają czasoprzestrzeń i powodują, że kod nie zawsze jest w 100% zgodny ze standardami.

 

A w ogóle to jakby się przyjrzeć stronom firm hostingowych, to też przynajmniej połowa ma błędy w kodzie, czasami bardziej rażące od tego co napisano o stronie tego darmowego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że mam takie zdanie. Po prostu spotykam się od czasu do czasu z takimi opiniami wink.png. Niestety dostaję dzisiaj nerwicy z moim internetem (przeklęte zadupie bez dostępu chociaż do DSL TP), więc nie będę szukał konkretnych wypowiedzi. Oczywiście sam nie jestem doskonały i często wkradnie mi się jakiś błąd, lecz staram się to robić zgodnie z zasadami i poprawiać błędy wyrzucone przez walidator.

 

EDIT

A w ogóle to jakby się przyjrzeć stronom firm hostingowych, to też przynajmniej połowa ma błędy w kodzie, czasami bardziej rażące od tego co napisano o stronie tego darmowego hostingu.
Wiem o tym. Czasami jestem przerażony walidacją stron webmajstrów (nie, nie zrobiłem błędu w pisowni biggrin.png), którzy reklamują swoje usługi. Mieć błędy na stronie to nie grzech, ale jeśli daje się strony do oceny to należy liczyć się z ocenianiem kodu. Edytowano przez king_arthur (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale raczej pisząc ten temat nastawiłem się na opinie hostingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc mogłeś najpierw ogarnąć to, co chcesz nam zaprezentować:

 

 

 

 

 

 

Forbidden

 

You don't have permission to access / on this server.

e4h.pl

 

 

Nie, nie chodzi o to, aby pojechać po konkurencji, ponieważ nie uważam, że darmowe hostingi mogą w czymś konkurować, ponieważ nikt nie ma z tego żadnych korzyści :) Powodzenia życzę. Oby więcej takich projektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc mogłeś najpierw ogarnąć to, co chcesz nam zaprezentować:

 

 

 

 

 

 

Nie, nie chodzi o to, aby pojechać po konkurencji, ponieważ nie uważam, że darmowe hostingi mogą w czymś konkurować, ponieważ nikt nie ma z tego żadnych korzyści smile.png Powodzenia życzę. Oby więcej takich projektów wink.png

 

Też tak uważam... Stronę teraz robię, więc tak na razie musi być wink.png

 

Chwila, chwila... Ja nie reklamowałem jeszcze tego na tym forum, w tym temacie, który dotyczy hostingu.!

Edytowano przez E4h.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Kolopik... Wiem, że konkurencja zawsze jest zerem, ale nie dla mnie. I nie ukrywajmy tego, że na każdym 'br' będziesz mnie oczerniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Kolopik... Wiem, że konkurencja zawsze jest zerem, ale nie dla mnie. I nie ukrywajmy tego, że na każdym 'br' będziesz mnie oczerniał wink.png

że co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też, tego nie do końca rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie prawda?!

 

A i dla ciebie Kolopik - masz, wstawiłem info na stronie.

A dla tego od br, masz teraz dobrze br zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskie znaki zabrakło?:)

Firma:E4h.pl

To będzie to firma w końcu? Ostatnio miałeś tekst "nie jesteśmy firmą, ale i krzakiem też nie!!" czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie prawda?!

 

 

 

Ale o co ci chodzi? Do czego zmierzasz?

 

Poza tym kod twojej strony wygląda następująco:

 

 

<center>


<h2>


<b>Strona niedostepna.</b>
</h2>

<br>

<br>
Przepraszamy, ale strona jest niedostepna. Wszystko bedzie w normie za kilka dni (+ mala niespodzianka).
</center>

 

blink.png

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×