Skocz do zawartości
Gość bolek10

Kolokacja - gdzie?

Polecane posty

Gość bolek10

Witam, chciałbym dowiedzieć się gdzie w Polsce znajduję się najtańsza firma oferująca kolokację.

Na poczatek jeden serwer 1u, zasilacz około 300-400W, niestety nie wiem jaka siec była by odpowiednia do niego, dodam że serwer będzie potrzebował max 300gb/miesiąc.

Proszę o pisanie opini użytkowników, jeżeli piszą firm proszę odrazu pisac cene !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwerownie ionic.pl. Profesjonalne doradztwo jak i wsparcie techniczne. Cena za 1U zaczyna się od 140 PLN netto, także warto wziąć tą opcje pod uwagę. Plus w ciągu miesiąca będzie podłączony 4ty operator, także łącze pod tym względem jest wręcz 'wyśmienite' ;)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz? Bo rozumiem, że potrzebujesz kolokować serwer w miarę blisko miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

A gdzie mieszkasz? Bo rozumiem, że potrzebujesz kolokować serwer w miarę blisko miejsca zamieszkania.

 

Źle rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ładnym tonem mówisz ;-). Może podałbyś budżet bo nie wiadomo czy Ci dawać ofery za 5 zł rocznie czy 1000 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Ładnym tonem mówisz ;-). Może podałbyś budżet bo nie wiadomo czy Ci dawać ofery za 5 zł rocznie czy 1000 zł miesięcznie

Poprostu chciałem konkretnych odpowiedzi. Budżet? Jak najmniejszy oczywiście, myślę że max @edit 250zł/msc, bo po co pakowac więcej w taki serwer.

Edytowano przez bolek10 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na kolokację to bardzo mało tyle to będzie kosztowało miejsce w szafce i trochę prądu a gdzie tu mowa o łączu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

jak na kolokację to bardzo mało tyle to będzie kosztowało miejsce w szafce i trochę prądu a gdzie tu mowa o łączu?

Zdaje sobię z tego sprawe, dlatego łącze nie musi być zbyt dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jednak jakieś musi być a skoro ta kwota ledwo starcza na miejsce, a na prąd to już z biedą a gdzie mowa chociaż o 1mbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Witam, chciałbym dowiedzieć się gdzie w Polsce znajduję się najtańsza firma oferująca kolokację.

Na poczatek jeden serwer 1u, zasilacz około 300-400W, niestety nie wiem jaka siec była by odpowiednia do niego, dodam że serwer będzie potrzebował max 300gb/miesiąc.

Proszę o pisanie opini użytkowników, jeżeli piszą firm proszę odrazu pisac cene !

Pozdrawiam

 

Witaj.

 

Napisz proszę jaki masz budżet. Postaram się dostosować ofertę do twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Witam, chciałbym dowiedzieć się gdzie w Polsce znajduję się najtańsza firma oferująca kolokację.

Na poczatek jeden serwer 1u, zasilacz około 300-400W, niestety nie wiem jaka siec była by odpowiednia do niego, dodam że serwer będzie potrzebował max 300gb/miesiąc.

Proszę o pisanie opini użytkowników, jeżeli piszą firm proszę odrazu pisac cene !

Pozdrawiam

 

Witam.

 

Zapraszam do www.kolokacja.radom.pl

Cena 250 zł netto/mc

 

Kontakt: Patryk.Zebracki@webdev.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu chciałem konkretnych odpowiedzi. Budżet? Jak najmniejszy oczywiście, myślę że max @edit 250zł/msc, bo po co pakowac więcej w taki serwer.

 

Zapraszam do Sprint Data Center. W tej cenie spokojnie wstawisz do nas swój serwer i jeszcze w cenie dostaniesz 5TB transferu.

Kontakt rafal.ruchlewicz@sprint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam kolokację w data center S-Net w Krakowie, mamy tam nową serwerownię spełniającą wymogi najbardziej wymagajacych klientów. Zapraszam do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

 

Witam, chciałbym dowiedzieć się gdzie w Polsce znajduję się najtańsza firma oferująca kolokację.

Na poczatek jeden serwer 1u, zasilacz około 300-400W, niestety nie wiem jaka siec była by odpowiednia do niego, dodam że serwer będzie potrzebował max 300gb/miesiąc.

Proszę o pisanie opini użytkowników, jeżeli piszą firm proszę odrazu pisac cene !

Pozdrawiam

Zapraszam do kontaktu mailowego: arkadiusz.skoczylas(at)s-net.pl

na naszym profilu na facebooku znajdzie Pan kilka zdjęć naszego nowego obiektu:

http://www.facebook.com/pages/S-Net/217898148313612?ref=ts

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×