Skocz do zawartości
Michael Dicson

Jaki hosting www wybrać pod 6 średnich stron www.

Polecane posty

Dobre markowe firmy raczej nie oferują ofert na PW, a jeśli już to musi być naprawdę sytuacja tego wymagająca.

 

 

Dokładnie, idąc tym tropem - dobre markowe firmy nie pozyskują klientów chodząc po forach - spójrz na dobre markowe firmy (home, az, nazwa) widziałeś kogś z nich chodzącego po forach? Widziałeś włściciela albo kogoś z pracowników piszących na forum? ;)

 

Stopniowanie sposobu pozyskania klienta i uzależnianie od tego pozycji firmy jest chore...

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrz na dobre markowe firmy (home, az, nazwa)

Ten przykład napisany przez Ciebie akurat nie jest najlepszy, te firmy właśnie nie mają najlepszych opinii.

Widziałeś włściciela albo kogoś z pracowników piszących na forum? wink.png

Tak, ale nie będę podawał nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego te forum jest od tego by człowieka zniechęcić do szukania w ofert w miarę rozsądku czy namawianie kup pan dedyka bo panu serwer współdzielony jest za mały tylko że na moje strony nie potrzeba jeszcze dedyka.

 

Jeżeli o mnie chodzi to ja nie chcę niczego stopniować itp napisałem tu po to by ktoś coś doradził ale zamiast porad i konkretnych ofert widze takie które mnie nie interesują ze względu na to iż są za małe parametry i chodzi tu przede wszystkim o limit transferu szukam hostingu o limicie od 200 gb i w wyżej.

Dyskusja zeszła trochę na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli o mnie chodzi to ja nie chcę niczego stopniować itp napisałem tu po to by ktoś coś doradził ale zamiast porad i konkretnych o

 

Chodziło o mzone, bo w jego wyobraźni oferta na priv uwłacza godności i świadczy nie najlepiej o firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu właśnie taka oferta zrobiła na mnie spore wrażenie bo zobaczyłem ze firmie zależy na pozostawieniu klienta u siebie i to jest jak dla mnie wielki plus że dla mnie osobiście pracownik firmy przedstawił konkretne rozwiązanie za nie wygórowaną cenę. I to widać ze klient nie jest olewany, przynajmniej jedna konkretna propozycja padła bo reszta to tylko pisze ze te pieniądze które chcę wydać na serwer to za mało tylko ze ja więcej wydać nie mogę bo mi to się nie kalkuluje też muszę liczyć się z tym ze muszę opłacić i domeny których jest od groma i inne np podatki. Tylko ze nie każdy to rozumie bo każdy chciałby szybko i wiele zarobić w zamian dając nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael, ja się nie chcę z Tobą kłócić ani nikogo atakować, 6 małych stronek to się spokojnie u mnie mieści na koncie za 35 zł. rocznie,

ale Ty nie masz 6 małych stronek zrozum to, dla Ciebie auto osobowe jest za małe, Tobie trzeba tira wynająć a nie taksówke,

dla mnie info: wp + 200GB + pytania o limity bazy = orka na maxa, widzisz że nawet biznes-host który w miarę dopasował ofertę pod Ciebie nie zaproponował Ci konta współdzielonego, bo po prostu strach o pozostałych klientów jest większy niż chęć posiadania Twojej kasy smile.png

od początku Ci piszę podobnie jak inni: vps szukaj.

 

PS ale się przez tą "lunetę" dziwnie po forum lata ;)

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam hosting współdzielony w bizneshost i jakoś śmiga tylko ostatnio błędy z php były i mnie to zdenerwowało a tak poza tym serwer u nich ładnie i szybko działa i nie zauważyłem bym ich hosting współdzielony przeciążał, bo nie dostałem od nich żadnego maila o tym że moje witryny zużywają nadmiernie zasoby serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostanę jak naprawią błąd to zostanę ale jak nie poradzą se z tym to będę zmuszony zmienić serwer.

To już masz błąd?

 

Chodziło o mzone, bo w jego wyobraźni oferta na priv uwłacza godności i świadczy nie najlepiej o firmie wink.png

Nie powiedziałem tego, wydaje mi się jednak, że znaczne obniżenie ceny i wysłanie jej na PW tylko aby "złapać" klienta jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michael Dicson - strasznie przykro mi stwierdzić, ale nie pojmujesz jednej rzeczy. Jednostką miary w hostingu nie tylko jest transfer i powierzchnia dysku udzielanego przez firmę sprzedającą. Ważnym jest obciążenie procesora i pamięci przez skrypty jakie chcesz umieścić. Po co? A no właśnie dla stabilności usługi, po to by jeden z drugim, Kowalski z Grabowskim, nie powiedzieli, że coś działa niestabilnie na hostingu WSPÓŁDZIELONYM. Możesz nie wykorzystać 200gb transferu i nie zapchać 20gb wyznaczonej powierzchni, ale "przeorasz" dysk, łącze, procesor źle napisanym skryptem lub po prostu wymagającym (i tu zrozum, że takim jest właśnie ten który posiadasz - z tego co mówisz). Usługa współdzielona ma właśnie to do siebie, że dzieli maszynę fizyczną sprawiedliwie na kilkunastu klientów. Nie wkurzyłbyś się gdybyś nie mógł odpalić swojej strony tylko i wyłącznie dlatego, że firma poprzez brak limitów pozwoliła innemu klientowi na uruchomienie skryptu który wysysa siódme poty z serwera i nie starcza już dla Ciebie? Świetnie sam to ująłeś mówiąc:

Prowadzę strony już od 4 lat i jak na razie zwykły hosting mi starczał no ale nie mogę ukryć tego iż coraz wiecej ludzi korzysta z moich serwisów i zasoby sererów są mi większe potrzebne.

Czyli jednak, cholera masz tego świadomość. Tylko, nie bierzesz pod uwagę tego, że większa liczba odwiedzających to nie tylko zwiększający się ruch sieciowy. Ogromna ilość zapytań do bazy, to spory wysiłek dla sprzętu i żadna firma nie pozwoli na to byś korzystał z maszyny w większym stopniu niż inni klienci, bo niby jakim prawem, też zapłacili.

 

Mówisz, że liderami dla Ciebie są home, nazwa i jeszcze Bóg wie jakie kolosy a jednak przypomnę wypowiedź z pierwszego postu

Testowałem usługi od 1&1, nazwa, i się niestety zawiodłem drogo i nie profesjonalnie

dodajesz jednak

Można to różnie nazywać w mzone jest drożej jak w home lub w nazwa a te firmy uważam za lidera polskiego rynku web hostingu.

No to skoro nawet u liderów Twoja strona ledwo przędła w dodatku zostałeś źle obsłużony, to czego wymagasz od tych "drugorzędnych" - bo tak traktujesz firmy z tego forum?

 

P.S. Skoro sądzisz, że Polskie firmy aż za bardzo się cenią i możliwym jest dla nich spora obniżka cen, bo pewnie teraz mają 300% zysku - tak z nas doją... to mam propozycję. Spróbuj założyć taką firmę, mam nadzieję, że wpadniesz z konkurencyjnymi cenami.

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez cały temat przewijają się ogólniki i niestety nie dostrzegam ze strony autora tematu konkretów na temat obciążenia. Wiadomo jedynie, że jest kilka stron, upchany gdzieś wordpress i zjadane jest sporo transferu. @Michael Dicson, wspomniałeś w temacie o błędach php, może chociaż tutaj sprecyzujesz o co chodzi? Kwestia tego, czy biznes-host jest zły czy nie, również nie została wyjaśniona. Aby była szansa coś dobrać, musiałbyś podać więcej konkretów, co nie zmienia faktu, że temat jest dość absurdalny i przy takiej ilości transferu oraz stronach opartych o wp, średnio widzę to na sharedzie.

Edytowano przez Lan Hikari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W biznes host jest błąd czy ustawienia php tego typu ze skrypt nie wyświetla mi linków polecających a zamiast linku wyświetla linijkę kodu php zamiast linku w miejscu tam gdzie ma wyświetlać się link.

 

Strony zjadają transfer ponieważ jest dość spora luczba użytkowników i ja na to nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz więcej o tym błędzie, numer błędu, na jakim skrypcie, w jakiej sytuacji. Powodem błędów może być nawet wyższa wersja PHP, tak wiec nie możesz od razu zwalać winy na jakąś firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc od początku:

 

Na parametry które podałeś to niestety za mało, więc nic dziwnego, że nie ma tu ofert dla Ciebie, a jedyną którą dostałeś była na PW.

Dziwię się, że tak najeżdżasz na firmy bo nie chcą Ci dać taniej.

 

Dobre markowe firmy raczej nie oferują ofert na PW, a jeśli już to musi być naprawdę sytuacja tego wymagająca.

 

Pierwsze z brzegu z wujka g

http://www.webhostingtalk.pl/topic/28027-kupie-licencje-whmcs/page__view__findpost__p__235798

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21310-seo-adder-czy-sie-oplaca/page__view__findpost__p__185542

http://www.webhostingtalk.pl/topic/27242-mzone-reseller/page__view__findpost__p__228833

 

W biznes host jest błąd czy ustawienia php tego typu ze skrypt nie wyświetla mi linków polecających a zamiast linku wyświetla linijkę kodu php zamiast linku w miejscu tam gdzie ma wyświetlać się link.

 

Problemem był źle napisany skrypt ale juz ten problem naprawiliśmy i jest ok.

 

Kwestia tego, czy biznes-host jest zły czy nie, również nie została wyjaśniona. Aby była szansa coś dobrać, musiałbyś podać więcej konkretów, co nie zmienia faktu, że temat jest dość absurdalny i przy takiej ilości transferu oraz stronach opartych o wp, średnio widzę to na sharedzie

 

Zawiódł brak komunikacji do naszej firmy. Po kontaktcie z nami naprawilismy bląd i jest ok.

 

Zobaczymy jak strona będzie sie zachowywać, dlatego na zapas dałem mu naszą oferte serwera VPS z DirectAdmin.

Póki co jestesmy stale w kontakcie i mysle ze będzie ok.

 

Na reszte zarzutow czy porównan naszej firmy do pociągu nie bede odpisywał bo to klient przede wszystkim ocenia jakośc naszych uslug, a nie właściciel konkurencyjnej marki :)

Nie rozumiem co Irek chcesz udowodnić naszej firmie, ale wiedz że sie staramy kazdemu dogodzić i świadczyć wysoką jakośc usług. Jest to dla Nas rzecz priorytetowa i tym staramy się mieć dużo klientów, a nie logiem DELL-a na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz Marek, źle napisany skrypt, więc klient od razu że firma beee, już szuka nowego dostawcy no bo jak to on może mieć coś zrypane smile.png

naprawiliście choć nie musieliście, ciekawe czy to zostanie przez klienta docenione, jakoś wątpię,

zawsze mnie to dziwi i chyba nigdy nie przestanie, jak coś nie działa to hostingodawca bee,

ale jak się komuś żarówka spali i nie świeci to nie napier....la zakład energetyczny tylko idzie kupić nową biggrin.png

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nazwie działał prawidłowo skrypt ale w biznes host napotkałem błąd ale jak już wyżej problem został rozwiązany.

Dla mnie dziwna sytuacja była taka iż w jednym hostingu skrypt działał jak należy a w drugim nie było jak trzeba więc co ja se mogłem pomyśleć?

Po prostu wcześniej nie mogłem lepiej wyjaśnić tego dla biura obsługi ale teraz podałem dokładne przykłady i już problem zażegnany.

 

Jeżeli chodzi o usługi biznes host to nie jest źle serwery działają szybko i jak coś pada to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Marek, źle napisany skrypt, więc klient od razu że firma beee, już szuka nowego dostawcy no bo jak to on może mieć coś zrypane smile.png

naprawiliście choć nie musieliście, ciekawe czy to zostanie przez klienta docenione, jakoś wątpię,

zawsze mnie to dziwi i chyba nigdy nie przestanie, jak coś nie działa to hostingodawca bee,

ale jak się komuś żarówka spali i nie świeci to nie napier....la zakład energetyczny tylko idzie kupić nową biggrin.png

 

To czy zostanie docenione to jedno, ale z 2 strony to o czym piszesz jest nieraz troche krzywdzące dla firmy, bo sam czesto słysze 'Biznes-Host jest zły', a jak sie kulturalnie pytam dlaczego to nagle nie wie co odpisać smile.png

 

No ale koniec gdybania, obowiązki wzywają smile.png

 

@Michael: Bo kontakt z firmą to podstawa - nie ważne czy my czy Edart czy MZone - łatwiej napisać do firmy niż sie bawić w przenosimy, tym bardziej jesli jesteś zadowolony.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę śmiało polecić biznes-host.

Mega szybka pomoc na chacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze z brzegu z wujka g

 

Dobre markowe firmy raczej nie oferują ofert na PW, a jeśli już to musi być naprawdę sytuacja tego wymagająca.

 

Stałeś się bardzo tendencyjny Marek od czasu kiedy u nich pracujesz, akurat w tych przypadkach nie oferowaliśmy zniżek 25% jak niektóre firmy preferujące tą formę kontaktu z klientem.

 

1. Twój link dotyczył modułu WHMCS (nie ma go w ofercie była to sprzedaż prywatna)

2. Drugi Twój link dotyczył sprzedaży punktu dostępu do usługi Adder (usługa dodatkowa także nie w ofercie)

3. Trzeci dotyczył 14 dniowego testu.

W żadnym z tych linków nie oferujemy zniżek na PW aby złapać klienta. Nie wiem po co szukasz takich kontrowersji wiedząc, że były to sporadyczne przypadki. Nie chce prowadzić dyskusji na ten temat, bo nie widzę sensu takiej dyskusji.

 

Nawet jeśli była sprzedaż na PW ze zniżką to był to odosobniony przypadek, nie stała "łapanka" na klienta. Przecież napisałem:

 

a jeśli już to musi być naprawdę sytuacja tego wymagająca

 

Nie sugeruj, że mzone oferuje nagminnie usługi na PW bo to nieprawda.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś sugeruje?? Poprostu wytknałeś mi że napisałem do klienta na PW , więc Ci pokazałem że tak samo jak ty ja tez czasami korzystam z tej formy kontaktu.

Skoro nie mamy zgloszenia na helpdesku a ktoś się skarży to dbając o dobro firmy w której pracuje spytałem się o co chodzi, później dopiero zeszła dyskusjana inny tor i oferta.

Jak kogoś ciekawi ta mega zniżka to mamy je na stronie - 50 % procent przy płatności rocznej na wszystkie vps-y, więc akurat tutaj wyszło 474 zł, czyli zmieścilismy się w budżecie.

W żadnym z tych linków nie oferujemy zniżek na PW aby złapać klienta. Nie wiem po co szukasz takich kontrowersji wiedząc, że były to sporadyczne przypadki. Nie chce prowadzić dyskusji na ten temat, bo nie widzę sensu takiej dyskusji.

Nawet jeśli była sprzedaż na PW ze zniżką to był to odosobniony przypadek, nie stała "łapanka" na klienta.

 

Też nie chce mi się klócić czy dyskutować, jest tu na forum i tak wystarczająco dużo ognisk zapalnych. Poza tym oboje mamy lepsze zajęcia niż szukanie dziury w całym i podkręcanie innych.

Tyle w offtopie, mam nadzieje że wszystko sobie wyjasnilismy. Jak nie to możemy sobie reszte wyjasnić na gg.

Pozdrawiam i milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja coś sugeruje?? Poprostu wytknałeś mi że napisałem do klienta na PW , więc Ci pokazałem że tak samo jak ty ja tez czasami korzystam z tej formy kontaktu.

Nie Mareczku, źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o Ciebie czy o Twoją firmą, pisałem ogólnie, nie wiem czemu to odbieracie ta osobiście. To Wasza wola, jeśli Wam to odpowiada dawanie zniżek na PW, proszę bardzo. My nie musimy dawać zniżek po to mamy stałe promocje w ofercie. Wydaje mi się jednak, że takie oferty na PW szkodzą bardzo i to bardzo rynkowi hostingowemu.

 

Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest coś złego proponowanie klientowi oferty osobiście na pw? Moim zdaniem nie jest to niczym złym ponieważ rynek web hostingu w Polsce jest bardzo duży i firm jest od groma więc każdy chyba powinien starać się o klienta by nie upaść i nie ważne jest jaką formą przekazu dociera się do klienta tylko to jaką ofertę się przedstawia i jak chce się pomóc klientowi który szuka serwera.

Podejście indywidualne do klienta jest bardzo miłe ponieważ taki człowiek ma przynajmniej trochę pewności że firma zaoferuje swoje usługi w miarę przyzwoitej cenie oraz można dokładnie wypytać jakie parametry ma sprzedawana usługa.

 

Ja w przeciągu 2 tygodni obdzwoniłem chyba z 10 lub 13 firm bo nie mogłem dowiedzieć się dokładnych parametrów serwera z ich stron na których promują swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Michael Dicson jeśli jeszcze szukasz hostingu to zobacz ofertę 2ap Każde konto ma nielimitowany transfer co w Twoim przypadku chyba na duży plus :) Sam mam u nich konto i działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W biznes host jest błąd czy ustawienia php tego typu ze skrypt nie wyświetla mi linków polecających a zamiast linku wyświetla linijkę kodu php zamiast linku w miejscu tam gdzie ma wyświetlać się link.

Strony zjadają transfer ponieważ jest dość spora luczba użytkowników i ja na to nic nie poradzę

 

Wersja PHP na nazwie jest podana tutaj http://nazwa.pl/pomoc-jakie-wersje-oprogramowania-na-serwerach.html natomiast na stronie biznes-host.pl podana jest ogólna informacja o PHP w wersji 5.2.x i 5.3.x http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

 

 

W całym temacie brakuje przede wszystkim informacji o obciążeniu jakie generują owe średnie strony - pojęcie bardzo względne. Przede wszystkim dzięki zawarciu takich informacji zostałyby przedstawione oferty na fourm. Nie żyjemy w gospodarce socjalistycznej, gdzie partia, tudzież I sekretarz ustala ceny usług hostingowych i u każdego muszą być takie same.

 

Budżet jakim dysponujesz to około 40 PLN brutto na miesiąc, gdzie przy takiej kwocie jest naprawdę ciężko coś zaproponować.

Według mnie taka kwota jest zbyt niska na serwer wirtualny lub VPS managed. Nie oszukujmy się - każda z firm jest bardzo zadowolona jeśli trafiają się im Klienci, którzy nie generują obciążenia na maszynie - z takimi jest najmniej pracy; będą zadowoleni, bo usługa działa stabilnie oraz nie będą marudzić po forach. W tej kwocie to dałbyś radę co najwyżej kupić jakiegoś podstawowego VPSa w wersji root.

 

Wymieniłeś wśrod topowych firm 1&1, nazwę i home(akurat co do jakości 1&1 się nie zgodzę), ale zapomniałeś o kei.pl. Tam zarówno support jak i jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie. Niestety na podstawową wersję Luny musiałbyś przeznaczyć około 100 PLN netto miesięcznie i tam mógłbyś z powodzeniem utrzymywać swoje strony. Zresztą masz 14 dni okresu testowego, więc możesz spróbować - może się przekonasz i gdy będziesz miał możliwość zwiększenia swojego budżetu to przynajmniej będziesz miał pewną alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×