Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

cxc.pl - telenowela odcinek 5547389452987543209

Polecane posty

tm! bardzo dobrze udaje Ci sie pajacować tego moge pogratulować

 

Co do spadku uptimu - w ostatnich dniach była powazna awaria , te statystyki jak widać są od 11 dni i nie liczą skali miesiąca

 

Edit:

Staty od 36 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! - może na to jedno konto jest specjalny dedyk? :(

 

Statystyki i fujara wyraźnie mówią: na serwerach cxc(oprócz tego ekstra konta) występują awarie i mały uptime.

 

Wysłany Sro Sty 25, 2006 5:22 pm:

 

Fujara ile zapłaciłeś firmie http://host-tracker.com żeby wypisali takie bzdury?

Większośc statystyk o uptime cxc to przeważnie 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(oprócz tego ekstra konta)

 

LUDZIE! CAŁY CZAS DO TEGO ZMIERZAMY! CXC oferuje badziew. Od góry do dołu. Jest jakieś wyimaginowane konto, którego nigdy nikt nie widział. A reszta to wielki bubel. Ale nie martwcie się. Czarne chmury nad nimi wiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być moze to teraz sie poprawiliście bo statysyki z ostatniego roku macie wyższe niż w przeciągu całej działalności

 

tm! może masz rację...

Nigdy nie ryzykowałem zakupu konta w cxc(chociaż i to sie ciężko robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! obudz sie , wht.pl to nie 100% rynku hostingowego ( chociaz wielu klientow wlasnie z wht wybralo cxc.pl )

 

srok@ spokojnie zaraz tm! w przypływie geniuszu napisze ze te statystyki są wymaginowane badz znajdzie inną wymówke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! w przypływie geniuszu zada pytanie o cyrux.pl. Podaj mi proszę adres biura w Warszawie. Zobacze co tam u nich slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna strona pokazuje taki uptime... reszta monitoringów nie...

fujara wiem, że trochę głupio najeżdzać tak na jedną osobę, ale przyznaj, że część tektów na stronie jest nie do zrealizowania... Dobrze, że przynajmniej napisałeś o awaryjności waszych dedyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedna strona pokazuje taki uptime... reszta monitoringów nie...

Jesli mozesz pokaz mi reszte tych 'monitoringow'

 

pytanie
Podaj mi proszę

 

To w koncu pytanie czy prośba?

Jedynie w Tarnowie oraz Krakowie znajduje się siedziba odziału hostingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mozesz pokaz mi reszte tych 'monitoringow'

Sam możesz sobie poszukać(google, znane fora).

Ja tak znalazłem te strony monitorujące cxc.

 

Podaj adres do siedziby w Tarnowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyrux.pl/i/mapa.gif

 

No i właśnie taka jest wasza firma. 8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura. Faktycznie (to tez niepotwierdzone info)... są 2. Czyli 25% prawdy. Prawie jak (jak mówi pewna reklama). No i na tej samej zasadzie macie to 100% uptime`u.

 

To w koncu pytanie czy prośba?

Pytanie nie moze byc prosba?! Wiesz, wymagaja tutaj ode mnie kultury, to dodałem to ładne słowo PROSZĘ. Zamawiajac cos w klubie mowisz: "drinka" czy może dodajesz do tego jeszcze jakis zwrot grzecznosciowy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura

 

Jest 8 siedzib firmy Control Process , jednak nie kazda z nich zajmuje sie hostingiem . W Tarnowie i Krakowie masz zaznaczone na mapie 'serwery' ... - szczegóły...

 

Kto jak kto ale Ty chyba jako ostatni mozesz nauczac kultury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że to powiedziałeś. Teraz dopiero sprostujemy wszystko... Powiedz mi co mysli sobie osoba, na stronie firmy oferujacej hosting, widzac mapke z zaznaczonymi biurami?! Ze co?! Ze tam kupi cegłe, deske czy nie wiem czym tam handluje firma control process?! To jest wlasnie wprowadzanie w blad czlowieka. To sie nazywa oszukiwanie. Przeliterowac?! O S Z U K I W A N I E! To nie jest manipulacja, to jest zwykle O S Z U S T W O!

 

No i co mi teraz powiesz?! Ze jestem glupkiem i nierozumiem?! Myslisz, ze ktos to dobrze odebrał?! Mysli, ze stwierdzenie serwer = w tym miescie miesci sie nasze biuro od spraw hostingu?! Majac na mapce zaznaczone w innych miejscach biura?!

 

No po prostu wypisz, wymaluj to co robia z mozgu ludziom kaczory. IDENTYCZNIE! Oszukiwanie. Oszukiwanie. I jeszcze raz oszukiwanie. W tym momencie to juz sam nie wiem co zrobic. Ale dla porzadku chyba nalezaloby cie zabanowac i usunac wszystkie tematy zwiazane z CXC. Nie popieramy metody KŁAMSTWO (czy tez synonimiczne - niepelna prawda)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby administrator cxc.pl mialby troche oleju w glowie to nie wdawalby sie w glupie dyskusje. W ten sposob sobie tylko nabijacie licznik a pan fujara dalej bedzie twierdzic ze wszystko jest ok, ze uptime jest wysoki, ze to i tamto. A konto o takich parametrach w Polsce to smiech na sali. Za taka cene mozna kupic lepsze konto w nazwa.pl/home.pl itd ktore zapewne maja lepszy sprzet niz jakies tam cxc.pl u ktorego narodzil sie hosting. Panowie- po co ciagnac dalej te cale gadki o cxc.pl To nie tylko bezcelowe ale rowniez pokazuje, ze to cxc.pl jest dobre, a wszyscy co tu pisza to pajace i nie potrafia czytac ze zrozumieniem. No ale prawda... cxc.pl to najlepszy hosting z najlepsza (platna) obsluga.

 

Nigdy bym nie skorzystal z oferty cxc.pl oraz wszystkich ich pod- marek. Lepiej konto zalozyc drozej i spac spokojnie anizeli martwic sie ze cxc.pl ma awarie w USA/Polsce bo nie potrafia upilonowac swoich licznych serwerow. I pora panie fujara przestac ludziom mydlic oczy 100 uptime. Takie cos nie istnieje, a przynajmniej nie na serwerach cxc.pl i to zarowno tych w PL jak i USA.

 

BTW: Czemu skoro jest tyle biur control press nie ma tyle samo biur hostingowych? czyzby control press nie bylo stac na jedno pomieszczenie dodatkowo dla kogos kto uwaza sie za wielkiego admina wielkich serwerow cxc.pl ? A moze poprostu cxc jest prowadzone przez dwie osoby a control press to jedynie im wystawia faktury zeby nikt sie nie doczepil?? Skoro cxc.pl ma tylu klientow to czemu nie powstanie normalna firma- a nie cos w jednej duzej firmie ktora zapewne nawet nie wie co ludzie w cxc.pl wyczyniaja? Czyzby koszty za duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura

 

Jest 8 siedzib firmy Control Process , jednak nie kazda z nich zajmuje sie hostingiem . W Tarnowie i Krakowie masz zaznaczone na mapie 'serwery' ... - szczegóły...

 

Biuro to biuro, a serwer to serwer. Sztucznie powiększyłeś firmę o kilka biur :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW: Czemu skoro jest tyle biur control press nie ma tyle samo biur hostingowych? czyzby control press nie bylo stac na jedno pomieszczenie dodatkowo dla kogos kto uwaza sie za wielkiego admina wielkich serwerow cxc.pl ? A moze poprostu cxc jest prowadzone przez dwie osoby a control press to jedynie im wystawia faktury zeby nikt sie nie doczepil?? Skoro cxc.pl ma tylu klientow to czemu nie powstanie normalna firma- a nie cos w jednej duzej firmie ktora zapewne nawet nie wie co ludzie w cxc.pl wyczyniaja? Czyzby koszty za duze?

 

Ja zadam jedno pytanie - czemu CXC jako tak wielkiej firmy nie ma jeszcze w top100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widocznie sa za slabi:) nawet easyisp.pl ktore powstalo niedawno jest juz w top100 i malo tego- maja wszystkie serwery w PL, a nie jak cxc.pl ze raptem jedno konto potrafia oferowac w Polsce i to jeszcze za cene ktora zakrawa o pusty smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cXc jak i wszystkie inne marki maja osobne serwery nazw , niedlugo zostaną ujednolicone wlasnie pod kątem top100

 

Czemu skoro jest tyle biur control press nie ma tyle samo biur hostingowych?

 

Heh tego nawet nie bede komentowal gdyz sam pomysł wydaje się smieszny

 

ze raptem jedno konto potrafia oferowac w Polsce

 

cXc na stan skupia się na serwerach w USA , niedlugo zostanie utworzona nowa marka z nieco wyzszymi cenami z lokalizacją w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cXc jak i wszystkie inne marki maja osobne serwery nazw , niedlugo zostaną ujednolicone wlasnie pod kątem top100

 

Dobry krok. Można jednak także zgrupować dnsy w różnych domenach pod jedna "marką" w ramach top100, tylko to wymaga paru listow :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, że to powiedziałeś. Teraz dopiero sprostujemy wszystko... Powiedz mi co mysli sobie osoba, na stronie firmy oferujacej hosting, widzac mapke z zaznaczonymi biurami?! Ze co?! Ze tam kupi cegłe, deske czy nie wiem czym tam handluje firma control process?! To jest wlasnie wprowadzanie w blad czlowieka. To sie nazywa oszukiwanie. Przeliterowac?! O S Z U K I W A N I E! To nie jest manipulacja, to jest zwykle O S Z U S T W O!

No to mamy kolejny, zabawny eksponat do gabloty pt. "Marketing p. fujary" - biura widma.

 

Wysłany 25/1/2006, 19:24:

 

Czemu uchyliles sie od skomentowania mojego posta odnosnie tych biur?

A ja bym chciał uzyskać wreszcie odpowiedź na pytanie, na czym polega gwarancja czasów dostępu ("pingów") na neargames.net ("Gwarantowany ping ~ 40msec"), w szczególności w jaki sposób są mierzone i jak wygląda rekompensata za niedotrzymanie parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu uchyliles sie od skomentowania mojego posta odnosnie tych biur?

Fujara na wiele pytań nie odpowiedział w tym temacie. Unika najważniejszych. Sam bym chciał poznać na nie odpowieć, a zawłaszcza na te ostatnie posty.

Prawie cały czas byłem po jego stronie, ale tym razem przekręcił.

Sam siebie oszukuje.

Wie, że to co pisze jest nieprawdą, a tamte pytania, na które nie udzielił odpowiedzi są dla niego za trudne bo znowu trzeba skłamać, albo coś innego wymyśleć(nowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba macie po 12 lat wszyscy :)

Na więcej Was nie szacuje..

 

 

@sbvc - Takich obelg i poniżeń nie warto komentować - tylko dzieci tego nie rozumieją.. oj dorośnijcie Panowie i zachowajcie się trochę skromniej.

Tłumaczą się winni - chyba nie słyszałeś o tym..

 

Ataki agresji tylko źle o Was świadczą.

A niektóre kwestie o które wciąż pytacie z zapałem obrazują wiecie co ??- , że nie wiecie nic - i się boicie i zazdrościcie.

Zlitujcie się nad tymi którzy "takiej wiedzy jak Wy" nie przyswoili :) i nie twórzcie historii science fiction mieszając zwykłym userom w głowach - temat niby o awariach a rzeczowych informacji można by 2 posty na krzyż znaleźć. Zamiast tak chamsko i permanentnie naciskać innych skupcie się na pomaganiu społeczeństwu wht w problemach a nie w kretynicznej dyskusji - rozważny moderator skończył by to bez echa ale widocznie jest inaczej

 

To, że jedziecie po cxc tak naprawdę źle o nich nie świadczy - bo każdy inteligentny człowiek od razu wyczuje, że coś jest nie tak - i będzie wiedział, że nawet nie ma sensu czytać Waszych postów i można je w śmietnik wrzucić .

 

i jeszcze jedno - wstyd mi Polakowi za Was - nie macie za grosz poszanowania dla bliźniego i taką reprezentacją wzbudzacie tylko odraze innych

 

Tyle odemnie.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×