Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał Pasek

[Sprzedam] Forum internetowe

Polecane posty

Największe w Polsce forum na temat telefonu Samsung Star II

StarII-S5260.pl

 

Mam do zaoferowania profesjonalne forum na temat wyżej wspomnianego telefonu. Forum jest w sieci od marca 2011 roku. Do tego czasu zarejestrowało się ponad 6400 użytkowników. Do tego posiadamy unikalny skrypt RegenSpot, który ułatwia pobieranie aplikacji,gier etc. z poziomu telefonu.

 

Dziennie rejestruje się 20-30 użytkowników i ten poziom utrzymuje się od dłuższego czasu. Wciągu tygodnia forum generuję ponad 18tyś odsłon. Mamy już ponad 17'300 site w google oraz PageRank=1. Znakomita pozycja w google daje nam około 60% codziennie UU!

Wracając do unikalnych użytkowników, to według google mamy od 350 do 400 UU dziennie.

Forum posiada moderatorów, którzy bardzo dobrze wywiązują się ze swoich zadań, dzięki czemu forum nie wymaga dużych nakładów czasowych. Forum nie posiada linków wchodzących i wychodzących. Dzięki czemu pozycja w google po sprzedaży nie spadnie.

 

Sprzedaję

Domenę (StarII-S5260.pl)

cała zawartość witryny (baza danych, pliki html, php itp.)

Za dopłatą sprzedam razem z serwerem WWW!- zaoszczędzisz czasu związanego z przenoszeniem i konfiguracją.(20zł)

 

Cena do negocjacji- wygra najwyższa oferta

Brak FVAT

 

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz pytania? Pisz:

michalpb11@gmail.com

GG: 8403930

Nie preferuję PW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko forum wam powiem, miałem tam konto od początku jak tylko sie rozkręcałem, miałem także okazje moderować, liczba rejestrujących sie jest znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×