Skocz do zawartości
www.mzone.uk

Nowe serwery na terenie Polski w ofercie MZone Group

Polecane posty

Szanowni Państwo,

 

Od kilku miesięcy dostajemy od Państwa pytania oraz prośby dotyczące polskiej lokalizacji serwerów. Długo zastanawialiśmy się nad uruchomieniem takiej usługi, ważyliśmy wszystkie za i przeciw, w końcu została podjęta decyzja w tej sprawie.

Już za kilka dni uruchamiamy nowe serwery umieszczone w datacenter CIS Nephax w Gdańsku, na nowe serwery zostaną przeniesione konta klientów z innych naszych serwerów (o ile klient nie zastrzegł sobie konkretnej lokalizacji serwera przy zakupie usługi).

 

Rozumiemy, że dla niektórych z Państwa ważną rzeczą jest także lokalizacja serwerów na terenie Wielkiej Brytanii. Prosimy o kontakt osoby, które chciałyby nadal korzystać z serwerów umieszczonych na terenie UK, te konta nie zostaną przeniesione na polskie serwery i nadal będą utrzymywane na tych serwerach.

 

Każdy klient, którego konto zostanie przeniesione na serwery w Polsce zostanie o tym poinformowany pocztą elektroniczną, system wyśle informację o danych do konta na nowym serwerze (także zawarte będą tam informację na temat adresów DNS dla tych serwerów).

Przeniesione konta na serwerach zlokalizowanych w UK będą działać do 15 stycznia 2012 roku, do tego dnia należy zmienić adresy DNS dla swoich domen tak, aby uniknąć ewentualnych przerw z dostępie do usług.

 

Prosimy już teraz o kontakt z naszym działem technicznym i poinformowanie nas która lokalizacja dla Państwa będzie bardziej odpowiednia.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy na chat z konsultantem lub na nasz helpdesk, tam odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące migracji kont na nowe serwery.

 

 

MZone Group

5 Kings Road, Dereham

United Kingdom

 

logo.png

 

Tel/Fax: +44 1362853229

email: office [at] mzone-net.eu

lub: office [at] mzone-net.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przeczytalem maila z ta radosna wiadomoscia. Mozna jedynie prosic o przypomnienie maila, na ktory nalezy wysylac informacje o checi przeniesienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przeczytalem maila z ta radosna wiadomoscia. Mozna jedynie prosic o przypomnienie maila, na ktory nalezy wysylac informacje o checi przeniesienia?

Wszystko na helpdesku wykonujemy.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie wolniejsze ? Może pingi będą mniejsze, ale chyba w PL nie dostaniesz 1gbps na maszynę i rozsądnej kwoty za transfer. Nie jestem klientem, tylko ciekawi mnie tak dziwny krok... Rozumiem, że dla firmowych wizytówek to by było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie będzie wolniejsze ? Może pingi będą mniejsze, ale chyba w PL nie dostaniesz 1gbps na maszynę i rozsądnej kwoty za transfer. Nie jestem klientem, tylko ciekawi mnie tak dziwny krok... Rozumiem, że dla firmowych wizytówek to by było ok.

Nie sądze.. Bo co z tego, że masz 1 gbps, jak spokojnie zmieścisz się w 100 i więcej nie potrzebujesz? W Polsce ping będzie dobry, ale do UK pewnie taki sam jak teraz w drugą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tam jest tylko jedna strona ? Bo chyba chodzi o shared... nie wiem... jak ja wrzucam kasę na adwords to jakiś czas potem mam transfer nawet 300mbps tylko z jednej strony. A gdyby było wolniej to połowa ludzi by wyłączyła stronę zanim by się włączyła po kliknięciu na reklamę. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz mnie uprzedził w odpowiedzi, nie będzie wolniejsze. Łącza na naszych serwerach są dokładnie monitorowane, więc dokładnie wiemy co ile i jak jest użyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elcct, jeśli masz taki ruch to najpewniej nie korzystasz z shared. Na shared zwykle istnieją ogranicznia transferowe, co uniemożliwia utrzymanie w dłuższym czasie takiego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elcct, jeśli masz taki ruch to najpewniej nie korzystasz z shared. Na shared zwykle istnieją ogranicznia transferowe, co uniemożliwia utrzymanie w dłuższym czasie takiego ruchu.

 

Masz rację, bez sensu trochę się zapytałem, za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi Państwa poinformować, że od dnia dzisiejszego jest już możliwe zamawianie serwerów w lokalizacji PL:

  • Hosting Współdzielony (Seria Basic)
  • Serwery Pro Business
  • Serwery Reseller

Oczywiście dostępna jest również lokalizacja serwera na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Wszystkie serwer są obsługiwane przez panel administracyjny cPanel (dla kont reseller WHM/cPanel).

 

Do końca tygodnia będą jeszcze trwały prace nad reorganizacją naszych serwerów, prosimy wybaczyć wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja jak i również dobra serwerownia (Nephax) przypadnie Państwu do gustu.

W przypadku pytań serdecznie zapraszam na nasz chat do konsultanta/tki lub bezpośrednio ze swojego konta poprzez helpdesk (dostęp tylko dla naszych klientów).

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło nam poinformować Państwa o obniżeniu cen za odnowienie domen PL.

 

Aktualny cennik domen PL:

Rejestracja domeny: tylko 15.99 PLN

Odnowienie tylko 59.04 PLN

Aktualny cennik domen znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.mzone-net...ex.php?d=domeny

 

Do cen nie ma konieczności dodawania podatku VAT, jest to cena końcowa dla naszych klientów!

 

Jednocześnie informujemy o aktualnej promocji pod nazwą: Darmowa Domena

Do każdego serwera opłaconego na okres jednego roku dodajemy domenę całkowicie gratis!

 

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez chat lub na email: sales [at] mzone-net.eu

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować o aktualizacji naszej oferty dla serwerów VPS PRO i wprowadzeniu małych zmian w tej ofercie.

 

Od dnia dzisiejszego każdy serwer z serii PRO VPS posiada w swojej cenie bezpłatną administrację serwera.

 

W skład usługi administracji wchodzą:

  • Instalacja panelu administracyjnego (cena nie zawiera licencji dla płatnych paneli administracyjnych)
  • Instalacja, administracja i podstawowa konfiguracja serwera (konfiguracja np. Firewall, DNS, FTP, maila itp)
  • Monitoring serwera (całodobowy)
  • Naprawa usterki oraz czas reakcji na awarię określono poniżej
     
    Czas reakcji na awarię (gwarantowany):
  • W godzinach 6:00-23:00 (od 60 minut do 6 godzin w zależności od wybranego pakietu serwera)
  • W godzinach: 23:00- 6:00 (do 8 godzin)
  • Gwarancja naprawy usterki do max 24h

Link do oferty: http://www.mzone-net...x.php?d=vps_pro

W przypadku pytań zapraszam na chat do naszego konsultanta/tki.

 

Uwaga: nie zezwalamy na instalację gier typu Minecraft na serwerach typu PRO, jednak jak najbardziej polecamy tego typu serwery pod gry przeglądarkowe.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez limitu godzin? Admin będzie pracował, np. 20h w ciągu miesiąca na jednym serwerze za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie pracował nawet 20 godzin. Nie za darmo, przecież masz to wliczone w cenie serwera.

Administracja jednak dotyczy tylko serwera i jego usług, ewentualnie instalacji lub naprawy modułu itp. Nie dotyczy zaś obsługi Twojej strony www i administrowania nią.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery z serii VPS PRO są odpowiednikiem wirtualnego serwera dedykowanego, dają Ci możliwość pełnej swobody konfiguracji serwera, instalacji oprogramowania czy zarządzania. Seria PRO jest kierowana dla użytkowników o większych wymaganiach systemowych (przeznaczona np pod: serwery gier, duże serwisy www itp.). Serwery VPS w tej serii są nieznacznie droższe, jednak serwery "matki" na których są umieszczone konta to maszyny o większej mocy obliczeniowej.

 

Na serwerach serii VPS PRO nie zezwalamy na instalację serwerów gier, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić idealnie działanie oferowanych przez nas usług. Serwery są monitorowane przez całą dobę, w przypadku jakiekolwiek usterki podejmujemy natychmiast naprawę.

 

 

Pomyłeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież oferta jest dopiero wprowadzana, zaraz to poprawimy na stronie.

No tak, moja wina. Mogłem się domyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewrite ze starego adresu na nowy również nie działa poprawnie. (Linki wziąłem z Twojej stopki)

yz2BNYN.png

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×