Skocz do zawartości
WKG

Jaką cene podac za 2000uu

Polecane posty

Dobrze to już piszę do grafika aby zmienił mi logo, tak na wyjaśnienie cs-polska.pl nie jest firmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

WKG widzisz, to są takie małe smaczki, różnice, które być może dla niektórych są zbyt subtelne... trzaśnij sobie jakieś logo z orłem w stylu Delta Force czy takich wiesz, amerykańskich naszywek. Dodasz czerwień i biel i będzie, że Polska, ale bez wykorzystania dokładnego godła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się tak wypowiem, praktycznie już chyba nie do dyskusji ale do tematu tego postu.

Za tyle uu dziennie możesz wołać od 30-50zł za miesiąc (zależy od wielkości banera również oraz jego umiejscowienia).

Wołając więcej nie mówię, że się nie zgodzą ale to dla nich byłaby strata pieniędzy, ponieważ są o wiele większe fora gdzie baner umieścisz za 50zł przy 5-6k uu dziennie. Lecz są to fora ogólno tematyczne, nie wiem jak jest postrzegane forum o CS'ie wśród reklamodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Raczej tylko firmy hostingowe mają sens reklamowania się na takich forach... Do tego te które oferują płatność SMS gdyż więkscość (oczywiście nie wszyscy - zaznaczam) mają poniżej 16 lat i wolą SMSem zapłacić z komórki którą doładowują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej może jakieś specyficzne firmy hostingowe, przede wszystkim te z sms-ami, mnie akurat taki target mało interesuje i 1 zł. bym nie dał,

ale może są tacy co dadzą 50 , kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że rozśmieszyło mnie to że po hacku właściciel dalej korzysta z przemo, który jest jedną wielką dziurą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal korzysta z godła mimo tego, że miał je usunąć.

W ogóle rozśmieszył mnie komunikat o usunięciu "pliczku" bez którego nic nie działa :D

Jakby mi ktoś taki numer wywinął to bym już nie zawitał na żadnej jego stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×