Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel I

Wycena domeny informacje24.pl

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Żeby coś zarobić, trzeba mieć pomysł i zapał + kasa na start. Musisz dodawać np. informacje ze świata, wiadomości etc. ale musisz wiedzieć że na początku zbyt wiele osób tego nie przeczyta dlatego też trzeba trochę kasy wyłożyć na reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok.

To sproboje sprzedac - wystawie na aftermarket.pl

Jak kwota nie bedzie taka jaka by mnei interesowala to wtedy pomysle o jakims serwisie - tylko tutaj problemem moze byc wlasnie dostep do swiezej informarcji z roznych dziedzin - bo wiadomo ze nie bardzo mozna kopiowac info z innych stron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie musisz kopiować słowo w słowo. Większość i tak ma z tego samego źródła np. od PAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zbudować "redakcję" z osób allegro co piszą artykuły... parę tysięcy miesięcznie pewnie by starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Są portale którę pobierają z kilku serwisów artykuły :) Mogę ci takowe sprzedać:) Same Aktualizujące jakby co to pisz na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wystawisz domenę na aukcje w Aftermarket to za jej wycofanie (gdy nie spodoba ci się przebieg aukcji) będziesz musiał zapłacić 150zł ;) więc nie jest to dobry pomysł.

 

Od jakiegoś czasu obserwuje rynek domen i muszę powiedzieć że twój adres nie jest zły ;) Potwierdza to data rejestracji - 2006r. gdy jeszcze można było zarejestrować taki adres w kosztach rynku pierwotnego, wydaje mi się że warto spróbować - co prawda konkurencji jest bez liku ale jeżeli nie będzie uważać tego czasu za stracony to na pewno nauczysz się zarządzania redakcją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Domenke te kupilem na rynku wtornym jakies 3-4 lata temu za super cene.

Mialem cos na niej stawiac ale czas zlecial i nic nie powstalo :(

 

Moze uda sie znalezc jakiegos wspolnika i cos by fajnego zrobil.

 

Napisalem tez kilka maili do duzych portali i TV - byli zainteresowani zakupem (ale nie wiem czy tak do konca) - kazali zaproponowac cene (bo na poczatku ja im pisalem ze czekam na oferte w przypadku zainteresowania) - sami nie podali ceny za jaka by kupili - a ja podalem im cene z gruberj rury :( 0,4 mln :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw warto byłoby coś na tym rozbujać i pobawić się w pozycjonowanie.

Zainstalować reklamy a potem wystawić na alledrogo to może znalazłby się ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętny by się znalazł bez problemu, domena jest naprawdę dobra i nie dziwie się że było zainteresowanie w okół niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×