Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Oferty z wielkimi limitami - dyskusja

Polecane posty

Paweł dobra lektura i masz 100% racji, popieram każde słowo zawarte w twoim wypracowaniu mimo że mam o wiele mniejszy staż na forum od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos nie oszukujmy się... nie chodzi im o poznanie limitów w ofercie Mzone...

 

Paweł_15 genialnie napisane... od cholery tekstu, ale genialnie. To samo usiłuję czasem napisać, tylko potem jedzie taki kontratak, że masakra...

 

patrys - brak, a jakże... opamiętajcie się po prostu. I poczytaj parę razy to, co Paweł napisał.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale mi i innym właśnie chodzi o to, że jak Mzone w jakiś sposób zareklamował swoją ofertę (500 /h) to, żeby były pełne informaje o tej ofercie a nie niejasności, że przy jakiejś ilości i jakimś ruchu jest to przycinane i nie wiedzieć czemu znowu próba podrążenie o szczegóły została uznana za atak.

Fajnie żeby Paweł_15 stosował się do tego co napisał i nie używał reputacji do zabawy tj. plusował kumpli a minusował osoby, które mają inne zdanie niż kumple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
patrys - brak, a jakże... opamiętajcie się po prostu. I poczytaj parę razy to, co Paweł napisał.

Sam się ogarnij, ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię czytać z zrozumieniem.

Na początku Ci napisałem byś "ogarnął" temat.

Jednak zszedłeś z niego na swoje marudzenie jak to wszyscy moderatorzy i nie tylko, są bee i źli.. i mają jakiś problem.

 

regdos nie oszukujmy się... nie chodzi im o poznanie limitów w ofercie Mzone...

Wyobraź sobie, że chodziło o to jednak on nie przyjmuje co się do niego piszę i pojmuje to jako atak.

Nie nikt go nie atakował po prostu zamieszał się w tym co pisał ...

 

ehh poprawka bo w biegu to napisałem, co tu się wyprawia.

Edytowano przez patrys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest atak na mnie Regdos (zresztą przyzwyczaiłem się już do tego), nie mam zamiaru udostępniać naszych serwerów pod jakikolwiek większy mailing, Wy obracacie wszystko w ten sposób i robicie to świadomie. Jeśli klient szuka serwera pod mailing to bierze sobie VPS lub dedyka, Z postu autora można wywnioskować, że chce wysłać maile pow 3000 na dzień. Nie napisał jednak nic więcej na temat częstotliwości, budżetu, jedyna informacja to to, że ma to być hosting współdzielony.

 

Witam, znacie ktoś hosting z jakimś większym limitem wysyłania maili niż 3 000 dziennie?

 

Serwery PRO są serwerami współdzielonymi i tu stałe masowe wysyłanie maili nie wchodzi w grę (chyba nie jest ciężko to wam zrozumieć dlaczego tak jest), limit 500 maili na godzinę i koniec, nie ma żadnej dyskusji w tym przypadku czy możliwości zwiększenia limitów, klient posiadający takie konto wie ile może wysłać ze swojego serwera i z jaką częstotliwością, wy tego nie musicie wiedzieć bo to opcja indywidualna ustawiana specjalnie dla konkretnego klienta.

 

To wasze (znowu z małej literki) żenujące zachowanie na forum w stosunku do innych stałych użytkowników jest na tragicznym poziomie, ale jak to się mówi: jacy moderatorzy, takie forum. Wystarczy poczytać kilka postów od was (nie będę tu wymieniał ników i tak wszyscy wiedzą kto i co, w grupie jest także kilku niemoderatorów) i od razu widać brak szacunku, ignorancję i kpinę w stosunku do stałych i nie tylko bywalców forum. Odnoszę wrażenie, że uważacie użytkowników forum za jeleni, którzy nic nie potrafią. Siebie zaś uważacie za "elitę" czarnoksiężników wiedzy tajemnej o serwerach. Niestety nie tak to działa, jedynym waszym atutem jest to, że nie ma na razie konkurencji dla tego forum. Jednak jak ktoś kiedyś powiedział: Czekajcie, a będzie Wam dane ...

 

Już nie warto nic pisać do was, bo pewnie i tak tego nie zrozumiecie, napisze może w waszym języku: sudo apt-get upgrade brain

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mogłem już edytować...

Czegoś tu nie rozumiem, autor tematu chcę hosting który pozwoli mu wysłać 3000 maili, a

 

wasza firma pozwala wysłać 12000 maili dziennie i jak napisałeś jest to zgodne z regulaminem.

Ale..

 

Więc czym jest stały mailng? albo czemu chcesz sprzedać VPS, gdy klient chce użyć 1/4 "zasobów" konta hostingowego ?

Może chciał aby autor tematu zaoszczędził (np. w jego firmie) gdyż pakiet pro kosztuje 60 zł/mc (najtańszy) a VPS basic najtańszy 20 / mc... Po co się przypi*****ać? Aż tak to forum nie nawidzisz że chcesz aby nowi użytkownicy się zniechęcali?

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Bo to jest atak na mnie Regdos(...)

Żaden atak !

Nie wybrnąłeś z tematu i nazwałeś atakiem.

Wierz mi, że osobiście mam ciekawsze i wartościowsze zajęcia,

 

limit 500 maili na godzinę i koniec

No i to samo, fajnie klient ma spory limit niech się cieszy.

Wiesz mnie nie obchodzi ten limit chodziło o klienta.

 

To wasze (znowu z małej literki)

Nie szanując rozmówcy on też Ciebie nie będzie szanował wink.png

 

jacy moderatorzy, takie forum

Nas jest mało bardzo mało, zwykłych użytkowników dużo więcej.

 

Dalej nie ma sensu już cytować, tak jesteśmy super magikami, ba nawet mamy szklane kule !

 

Może chciał aby autor tematu zaoszczędził (np. w jego firmie) gdyż pakiet pro kosztuje 60 zł/mc (najtańszy) a VPS basic najtańszy 20 / mc...

Nie patrzyłem na ceny, chodziło o fakt że mieścił się w limicie, ba limit pozwalał na wiele więcej.

Po co się przypi*****ać?

Ja przeklinam ?

Aż tak to forum nie nawidzisz że chcesz aby nowi użytkownicy się zniechęcali?

Czym ? Ja tylko zapytałem o podany limit przecież ?

 

Tak teraz możecie mi dać wszyscy minus wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dowody czy sobie gdybasz?

 

No i chyba lepiej plusować kumpli np. mSurf-a za posta, w którym przeklinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dowody czy sobie gdybasz?

Już zapomniałeś co było z kontem jednego z waszych moderatorów, jak zamiatał pod dywan?

Czy to może były moje imaginacje?

 

Po co drążysz temat jak aż tak czyści nie jesteście.

 

Dla mnie ta dyskusja jest skończona ...

Dobranoc ...

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuj. To, że z jednym coś było źle to ma oznaczać, ze wszyscy moderatorzy tak robią?

Można zrobić podobne założenie, jeżeli jedna firma, która jest na forum oszukała to znaczy, że wszystkie oszukują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Po co i tak sobie usuniesz

Przestań pajacować, bo ktoś Ci napisze: "jaki właściciel taka firma".

Już zapomniałeś co było z kontem jednego z waszych moderatorów, jak zamiatał pod dywan?

Czy to może były moje imaginacje?

Super, a jak dane z Twoich serwerów znajda się w p2p to znaczy, że bug ma Cpanel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze w tym temacie są te plusy i minusy przyznane przez paweł_15 i mzone... wink.png

 

Uważam że chłopaki mają rację i mzone wtopił się - skoro oferuję usługę z wyszczególnionym parametrem 500 listów / godzina, to jakim prawem zabrania kolejkowanego mailingu ?

 

Nie chcę komentować zachowania Mzone, ale za coś takiego

To nie jest kpina, to prawda o was (specjalnie z małej literki).

co najmniej wyzbyłbym go z konta firmowego i opcji prezentacji oferty, skoro nie potrafi się na koncie firmowym zachowywać z zachowaniem szacunku do rozmówców.

 

@Msurf

Nie chce się "przypi*****ać", ale jasno napisane w pierwszym poście

(w grę wchodzi tylko hosting)
więc i Ty wtrącasz się nie mając żadnych argumentów smile.png

 

A teraz czekam na bojkot że jestem z jakiegoś fanklubu pana X. wink.png

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

W poście numer #2 i #5 w tym temacie.

 

Post nr2, 5 i cały temat nie jest regulaminem naszej firmy. Klient ma możliwość wysłania z konta 3000 maili na dzień, tak jak to określił w swojej prośbie.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

xorg .. tak smutne, jak plusy i minusy przyznawane przez kafi/ionic/patrys/itp. Warto spojrzeć czasem na drugą stronę barykady. To nie "my" to przypxxxxlanie zaczęliśmy.

 

Mzone przestań z nimi dyskutować - to nie ma sensu, to są ludzie sfrustrowani, antagonistyczni, którzy nie spoczną, dopóki nie zmieszają kogoś z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post nr2, 5 i cały temat nie jest regulaminem naszej firmy. Klient ma możliwość wysłania z konta 3000 maili na dzień, tak jak to określił w swojej prośbie.

Wystarczyło tak napisać w poście #2 i nie było by dyskusji.

 

A przy okazji tak na przyszłość przestroga dla wszystkich, że jakiekolwiek deklaracje właścicieli firm (nie wiem czy wszystkich ale na pewno Mzone) na forum co do parametrów swoich oferowanych produktów nie są wiążące, jedynym wiążącym dokumentem jest regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone nie prowokuję Ciebie tylko usiłuję wyjaśnić wątpliwości bo co post to sobie przeczysz, najpierw piszesz w postach #2 i #5, że są limity, potem w#49 odpowiadasz @xorg na jego posta #48 o limitowaniu, że nie ma nigdzie w regulaminach limitów co ja rozumiem jako zaprzeczenie postów #2 i #5 a potem mi odpowiadasz, że to co na forum oferujesz jest wiążące czyli jednak są te limity ale nie chcesz tego jednoznacznie potwierdzić.

 

A jak już przywołałeś swój regulamin i ofertę to nigdzie nie znalazłem informacji o limitowaniu maili.

 

Było by fajnym standardem gdyby wszystkie firmy zamieszczały informacje przy swoich ofertach o limitowaniu maili na zasadzie per domena, per mail na godzinę, na dobę.

 

Ręka do góry ta firma, która ma te informacje na swojej stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są ludzie sfrustrowani, antagonistyczni, którzy nie spoczną, dopóki nie zmieszają kogoś z błotem.

 

Tak i to my gnoimy Państwo, polityków i cały świat na lewo i prawo wink.png

Mi się osobiście podoba walka niektórych osób z WHT z wciskaniem kitu i zawsze to oceniałem i będę oceniać ad +!

Bo są tu na tym forum firmy które piszą na stronach że mają sieć cisco / juniper i vesdę a mają UPS orvaldi wink.png

W stosunku do nas także były takie "podjazdy" często niesłusznie i nikt nie płakał na forum że moderatorzy są be ...

 

To samo się tyczy "porad" dotyczących konfiguracji serwerów,

weźmy kafi ma jakąś tam wiedzę i prostuje często ludzi którzy piszą takie pierdoły że ręce opadają (a'la synchronizacja

czasu w cronie co minutę zamiast naprawa na serwerze wirtualizującym etc.) - i niech mi ktoś powie że za takie coś nie należy mu się plus a komuś tam minus za pisanie bredni ...

 

Jak mzone przepisało smtp i filtry exima na sztuczną inteligencję to ja gratuluję, chętnie kupię takie rozwiązanie które dziś pozwoli na 2k maili jutro na 12 pojutrze znów na 3 i jeszcze zweryfikuje rodzaj kolejki w spoolu i podejmie decyzję co to za maile, ale jak pisane jest a i ktoś pyta o b i zaczyna się krzykanina można wysunąć wnioski że to paplanina na poczekaniu.

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×