Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.mzone.uk

Oferty z wielkimi limitami - dyskusja

Polecane posty

Skąd wiesz, że to mailing ?

Niestety pewnych rzeczy nie będę pisał na forum.

 

Ten limit jest po prostu za duży !

Nie jest za duży, to są serwery PRO, tym różnią się od zwykłych pakietów, że są to osobne maszyny pod specjalne zadania.

 

 

Bo klient może nie wysyłać mailingu, a będzie oburzony bo przecież mieści się w podanym limicie czasowym.

 

Zawsze może wziąć droższą ofertę lub serwer dedykowany, dlatego napisałem o tym VPS. Zawsze jest rozwiązanie dla klienta, pytanie tylko czy będzie chciał zapłacić.

 

Ja tu szara myszka, nie sprzedaje hostingu

To była taka mała metafora z mojej strony, nie pisałem o konkretnej firmie. ;)

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ojj wymyślasz, wyklikaliście w panelu po prostu spory limit, a nie wiecie z czym to się tak na prawdę wiąże.

Klient może go swobodnie wykorzystać kolejkując czasowo swój newsletter który nie będzie spamem.

Potem kombinacje na poczekaniu, że niby po 12k przez jakiś czas jest blokada, chyba konta jak zobaczycie za duży LA i uda się namierzyć klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla serwerów PRO Business masz limit maili do 500 na godzinę,
ale system zezwoli Ci tylko na wysłanie 12 000 maili raz na jakiś czas.

 

To zdecydujcie się albo pozwalacie na 500 na godzinę = 12 000 na dobę = ok. 360000 na miesiąc czy nie, bo jeżeli jednak blokujecie po jakiejś liczbie to wprowadzacie klienta w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Wiem z czym to się wiąże, dlatego serwery PRO to inne maszyny.

A jednak mówisz o jakimś magicznym limicie który zablokuję po danej ilości maili, gdy ja wskazałem że pozwalacie na taką wysyłkę według limitu czasowego.

To bezsens, motasz się w tym co piszesz i piszesz by pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale Mzone napisał, że okresowo można trzasnąć tyle i tyle na godzinę... chodzi o zastrzeżenie, żeby nie było, że ktoś 24/7/365 będzie trzepał 500 mejli na godzinę...

Trochę bezsensowny offtop na temat "tego, co Mzone miał akurat na myśli". Powiedział, że są możliwości wysyłki u niego, jak klient zechce, to zamówi/dopyta itd... nie musicie już tak dociekać prawdy, to tylko forum, nie forum romanum z przysięgą na Zeusa i katem nad głową...

 

Boosszz... najpierw kafi, czasem nrm, teraz kolejni moderatorzy... ludzie, spacerek...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdecydujcie się albo pozwalacie na 500 na godzinę = 12 000 na dobę = ok. 360000 na miesiąc czy nie, bo jeżeli jednak blokujecie po jakiejś liczbie to wprowadzacie klienta w błąd.

 

500 na godzinę x 24 to 12 000 maili, ja skończyłem dyskusje z Wami "moderatorami" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Ale Mzone napisał, że okresowo można trzasnąć tyle i tyle na godzinę... chodzi o zastrzeżenie, żeby nie było, że ktoś 24/7/365 będzie trzepał 500 mejli na godzinę...

To przeczytaj to jeszcze raz, jak nic nie da to trudno ;)

 

500 na godzinę x 24 to 12 000 maili, ja skończyłem dyskusje z Wami "moderatorami" ...

Ale to zostało już napisane kilka razy, temat jest prosty a go ciągniesz.

Straszni Ci moderatorzy bo wytykają błędy.

 

Z tą reputacją naprawdę się ogarnijcie bo to nie piaskownica, że kolega Pawel_15 będzie plusował kolegę, a oponenta minusował.

Przeglądam to forum bardzo często i widać jakie fajne kółko wzajemnej adoracji w krótkim czasie wytworzyło się na WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam to forum bardzo często i widać jakie fajne kółko wzajemnej adoracji w krótkim czasie wytworzyło się na WHT.

Odnotowałem to samo, ale innym w "kręgu" wink.png

 

Jeśli uważasz, że oferta jest nieadekwatna do pytania autora to usuń moje posty, dla mnie sprawa zakończona, a Wy się domyślajcie jak to jest naprawdę.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam nic do dodania, nie będę brał udziału w biciu piany.

 

Mzone daj spokój, niech się bawią w tym gówienku sami, to jest masakra co tu się dzieje ostatnio.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi tak na logikę jeżeli nie masz nic do dodania to po prostu nic nie piszesz a nie oznajmiasz swoja decyzję wszystkich :)

 

Jeżeli jednak uważasz, że któryś z moderatorów źle wykonuje swoją pracę, jest stronniczy lub inny użytkownik to złóż reklamację przewidzianą regulaminem a nie bij piany i nie taplaj się z nami w tym gówienku jak to określiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jeśli jakaś firma jest spoza fanklubu Sponsiego, to wtedy są to czerwone komuchozłodziejooszusty, w których ofertach wali się pełno gwiazdek i niedopowiedzeń.

 

Ale jeśli to SponsioLajki, to niczym nagannym owe (nawet nigdzie niezdefiniowane precyzyjnie) gwiazdki nie są.

 

Nikt by się nie czepiał, jeśli wyglądało by to w rodzaju:

 

500 maili na godzinę

12000 maili na dobę

50000 maili na tydzień

100000 maili na miesiąc.

 

Ale oczywiście próba zwrócenia uwagi na ten, jakże drobny szczegół, to oczywiście atak i czepialstwo.

Bo w obecnej chwili to zaprawa o tak tępiony przez Ciebie drogi Sponsi - widzimisionizm.

Jak widzimisie, że to mailing, to blokuję. Jak nie widzimisię, to pozwalam.

 

No i na końcu jeszcze - to jak (głównie chodzi o aspekt prawny) jest to monitorowane?

Przecież (prawnie) czytanie cudzej korespondencji to przestępstwo :)

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten się przypałętał... głodne kawałki wrzucać. Wiesz co, kafi? Tracisz fason. To akurat wy robicie tu fankluby, a że nie rozumiesz o czym się pisze poza komendy Debiana (i nie mam ci tego za złe, bo informatyk nie musi być socjologiem), to po prostu nie udzielasz się w takich wątkach. Jeśli coś wykracza poza twój wąski zakres widzenia i rozumowania spraw pozainformatycznych - cicho sza.

 

Już prosiłem o użycie kubła - nie zrozumiałeś. Błagam, daruj sobie te bzdety, regdos wcześniej pisał - nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz. A nie, przybiega wielki kafi i rzuca byle bzdurami na lewo i prawo.

 

Podstawowych kwestii socjologicznych, etycznych, tego, jak są skonstruowane pewne zależności - kompletnie nie rozumiesz. Tylko po kiego grzyba się chwalić swoją ignorancją? Brnąc tak dalej w dyskusji, w której nie masz pojęcia o co chodzi (tutaj nawiązuję do oczerniania mnie, moich wątków i moich racji) nic nie zdziałasz. Nie rozumiesz - OK, nie ma problemu. Tylko dlaczego - w ogóle jako moderator (!) - praktycznie znieważasz moją (i nie tylko) osobę?

 

Niesamowite co tu się dzieje, po prostu niesamowite.

 

EDIT:

Ja myślałem, że kafi jest moderatorem (nie był?) - UFFF : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest najlepsza rada dla osoby która nie może patrzeć na to co ich konkurent lub osoba której się nie lubi pisze??

 

Prosze bardzo:

 

KLIK

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego - w ogóle jako moderator (!) - praktycznie znieważasz moją (i nie tylko) osobę?

wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie byłeś? Coś mi się poXXXXło, przyznaję, akurat w tej kwestii.

 

Ale jaja, to czemu ty warnów nie dostajesz, za taki ton wypowiedzi? Masakra.

To jeszcze tak nisko to forum nie upadło - jeszcze widać dno pod warstwą mułu ;;; )

 

Pozdrowienia dla Miłosza (najlepszy mod - bo jest, nie? : ) i Mzone : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi o co Ci tak naprawdę chodzi bo miotasz się teraz niemiłosiernie a ja, Patrys, Kafi chcielibyśmy się dowiedzieć jakie są limity w ofercie pro i na jakich zasadach, bo tak na razie wiemy na pewno, że wynoszą 500 na godzinę a reszta jest widzimisiostwem Mzone lub jakimś automatem założonym na serwer i uczciwym by było żeby osoba, której się oferuje takie konto też wiedziała by o zasadach limitowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego kpisz jeżeli sam to napisałeś w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kpina, to prawda o was (specjalnie z małej literki). Robicie z igły widły jak to się mówi, dobrze wiesz, że mzone nie jest firmą umożliwiającą wysyłanie jakiegokolwiek spamu, oferta ta skierowana jest do poważnych firm, a nie do jakiś "spamerów" kombinujących w taki sposób jak wy to robicie.

 

Wasze kombinacje typu 12000 maili dziennie, czy np. 4 380 000 maili rocznie nie mają tu zastosowania.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę że po raz enty za sprawą moderatorów jest śmietnik z tematu i nagonka na tę samą osobę. Wy na serio macie jaką frajdę z tego że na każdym kroku staracie się Irkowi dopieprzyć ? Bo ja od pewnego czasu widzę że tylko czekacie na dobrą okazję żeby zrobić zadymę na forum i zwalić wszystko na Irka. To już kolejny raz z rzędu. Zauważyłem że macie jakąś obsesję na punkcie osoby Irka. W tym miejscu protestuję i się nie zgadzam na takie metody postępowania, nie tylko w stosunku do osoby Irka ale także każdej innej osoby która ma czelność mieć własne i inne zdanie w danym temacie niż wy. Jeżeli macie zamiar tak dalej postępować to po co te ciche zagrywki ? Zróbcie coming out i określcie się w regulaminie że zabrania się użytkownikom posiadania własnego zdania, zwłaszcza jeżeli prywatna opinia użytkownika gryzie się z lansowaną przez was wizją forum. Są moderatorzy którzy poważnie podchodzą do swoich obowiązków, między innymi wymieniony wyżej Miłosz, ale są też tacy moderatorzy którzy najpierw robią zadymę, potem jak widzą że pojawia się dobrze zorganizowana opozycja to temat zamykają. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej informacji na temat ilości możliwych wysłanych maili z serwerów MZone to sugeruję napisać ticket, porozmawiać z konsultantem na chacie (polecam, bardzo kompetentni konsultanci) albo skontaktujcie się w inny dogodny sposób i wyjaśnijcie sobie sprawę ale błagam - nie róbcie syfu na forum bo jako moderacji szczególnie nie przystoi robić syf, wygryzać konkurencję i dawać zły przykład innym użytkownikom forum. Bo skoro moderator pozwala sobie na robienie śmietnika i flame'u to dlaczego byle użytkownik nie ma zaraz wpaść i zrobić byle śmietnika ?

 

W 2004 założyłem sobie forum którego byłem administratorem do upadku serwisu czyli do roku 2008. Przez cztery lata musiałem się użerać z ludźmi którzy mieli odmienne zdanie w wielu kwestiach niż ja. Nie raz miałem ochotę niejednemu zasadzić kopa w cztery litery tylko dlatego że miał inne zdanie i lansował inną wizję forum niż ja. To była dla mnie świetna szkoła życia. Nauczyłem się szanować zdanie innych osób, zacząłem postrzegać oponenta jako człowieka o innych zaopatrywaniach czy to politycznych czy innych. Kiedyś potrafiłem rozpieprzyć forum w dosłownym znaczeniu tego słowa tylko dlatego że ktoś potrafił napisać coś nieprzychylnego na mój temat. Byłem jak Miodek, na byle zaczepkę reagowałem niesamowitą agresją. Teraz potrafię prowadzić dyskusję nie na miecze tylko na argumenty (czego u niektórych osób tutaj nie widzę) tak długo jak przeciwnik nie straci argumentów i nie zacznie robić śmietnika.

 

Jestem na WHT od roku 2007. Pamiętam jak na początku zachowywałem się jak zwykły gówniarz który nie miał pojęcia o rzeczy a własne DC chciał budować. Kiedyś tu była naprawdę sympatyczna atmosfera, można było wymienić się doświadczeniem czy poglądami na różne tematy, nawet na te najbardziej drażliwe. Teraz porobiły się jakieś dziwne układy i każdy kto jest spoza układu to jest ,,ten zły". Podejrzewam że nie tylko mi przestała się podobać sytuacja jaka tutaj panuje. Zara ktoś wyskoczy z tekstem że skoro mi się tu nie podoba to żebym sobie zablokował wht.pl. Tyle że być może zarówno i mnie i innym zależy na tym forum, pomyśleliście o tym ? Czy przyszło wam do głowy że nam, użytkownikom spoza ,,świętego i nienaruszalnego układu" może zależeć na WHT, żeby forum się rozwijało i było miejscem do dyskusji a nie miejscem leczenia kompleksów i zazdrości ? Przemyślcie sobie to i owo i wyciągnijcie wnioski, zwracam się tutaj do części moderacji ale też do przedstawicieli pewnych firm i zwykłych użytkowników. Zarówno ,,wam" jak i ,,nam" zależy na forum. Bo gdyby nam nie zależało to byśmy je dawno olali ciepłym moczem. Chcemy się tutaj udzielać, chcemy prowadzić dyskusję na ARGUMENTY. Nie chcemy i nie życzymy sobie nagonek i obrażania. Nie chcemy żeby moderacja dawała zły przykład, nie chcemy być gardzonymi, nawet jeżeli mamy inne poglądy niż wy. Dziękuję.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@Sponsi: brakuje słów.

@Mzone: wiesz miałem się już nie odzywać, ta dyskusja do niczego nie doprowadzi z kilku powodów...

Jednak kpisz z Nas...

Zostało Ci napisane czarne na białym kilkakrotnie, nie ma sensu tego powielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak kpisz z Nas...

Punkt widzenia zależy od punktu odniesienia ...

 

Lepiej już zamknij temat, bo ja również nie mam zamiaru dyskutować z osobami takimi jak wy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×