Skocz do zawartości

Polecane posty

Pytanie do webh - da się zapłacić za KVM mini za rok z góry?

 

W przypadku tej usługi możliwa jest jedynie płatność kwartalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko wypowiedziec mi sie o stabilnosci, bo z uslugi korzystam dosc krotko, jednak jesli chodzi o support, szczerze polecam webh :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety coś się z webh.pl ostatnio złego dzieje, kilka razy dziennie vps pada, czasami na kilka minut a czasami godzinę, kontaktu praktycznie nie ma, bo na pytania starają się nie odpowiadać. Na pytanie o powód uzyskuję lakoniczne odpowiedzi, które nic nie znaczą dla mnie czy moich klientów. Jestem zmuszony szukać nowego, ale bardzo stabilnego serwera vps, bo potracę swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaszi dziękuję za wyrażoną przez Ciebie opinię. Potwierdzam problemy związane z działaniem jednego serwera matki obsługującego serwery OpenVZ. Problem ten jest w trakcie rozwiązywania o czym na bieżąco informujemy naszych klientów. Wszystkie zgłoszenia obsługiwane są na bieżąco i bez zbędnej zwłoki.

 

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaszi dziękuję za wyrażoną przez Ciebie opinię. Potwierdzam problemy związane z działaniem jednego serwera matki obsługującego serwery OpenVZ. Problem ten jest w trakcie rozwiązywania o czym na bieżąco informujemy naszych klientów. Wszystkie zgłoszenia obsługiwane są na bieżąco i bez zbędnej zwłoki.

 

 

Pozdrawiam,

Kamil

Panie Kamilu, kolejny już n-ty dzień a problem wciąż się powtarza. Dzisiaj znowu awaria, wczoraj dwie. Jakiej awarii serwera nie można naprawić w tydzień? Ja wszystko rozumiem, ale czas naprawy jest kluczowy, a co ja mam mówić codziennie klientom, którzy mają usługi online, że matka ma problemy?

 

Pozdrawiam

Jaszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już użytkownikiem od dawna, jednak ostatnio też zauważyłem problemy.

Konkretnie od 11.20.2017r. mam problem z "Nie odnaleziono serwera"... do dnia dzisiejszego nie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie, ale tym razem dodatkowo w kwestii jakości i szybkości odpowiedzi i ku przestrodze innym, którzy jak ja wpieprzą się w webh.pl. Informacja o szybkości reakcji: w dniu 12.12 odpowiedź, że Państwo pracujecie uzyskałem po niemalże 50 minutach. Dzisiaj czekam na info już 20 minut - to chyba nie zachwyca.
Nie robią Państwo nic z mojego punktu widzenia, żeby jakoś załatwić ten problem.

Edytowano przez jaszi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha biedny kliencik w niedziele czeka 20 minut i bez odpowiedzi :D :D :D Je*łem. Idź sobie do innej firmy, a nie marudzisz jak baba. Ciekawe ile firm realnie odpowiada szybciej w niedzielę..

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany powiem że nie mam absolutnie żadnych problemów z webh. Korzystam z ich usług już jakoś pół roku, na początku skusiła mnie zniżka studencka, pomyślałem że skończy się tak jak z każdą budżetówką czyli overselling na poziomie 500 klientów na jednej maszynie, problemy z supportem i niezoptymalizowane kontenery openvz. Jednak pierwszy raz się spotkałem z sytuacją w której budżetowy vps jest stabilny i naprawdę mogę go polecić. Dla ciekawskich zrzut z htopa ile już stoi serwer, dodam że nie jest on pusty trzymane jest tam kilka wordpressów ze średnim ruchem.

 

t7kOQxr.jpg

 

Ocena końcowa 9,5/10 bo wypadałoby trochę unowocześnić panel zarządzania ale tak to nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha biedny kliencik w niedziele czeka 20 minut i bez odpowiedzi :D :D :D Je*łem. Idź sobie do innej firmy, a nie marudzisz jak baba. Ciekawe ile firm realnie odpowiada szybciej w niedzielę..

 

Życzę powodzenia w biznesie, bo buraczanemu biznesmenowi się przyda powodzenie. Dla jasności webh.pl pomimo, że nie udało się znaleźć rozwiązania problemu postanowiło się zająć problemem, dobrze, że z nimi współpracuję a nie z Tobą.

Edytowano przez jaszi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×