Skocz do zawartości

Polecane posty

Działajcie coś, bo jest jakaś awaria (pytanie, jak długo jeszcze).

Chodzi o serwer www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to awaria, to ma być zapowiedziana czy jak? ...

 

Uspokój się i poczekaj na wiadomość ze strony administracji ViPower. Milionów nie stracisz.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w zakładce kontakt był 24h telefon alarmowy do Pana Pawła, dzisiaj takiego telefonu ani na vipower ani na vihost nie znajdziemy.

Swego czasu zapisałem sobie także numer +48 664-713-452 widoczny obecnie na stronie vibiznes.pl (może zapomnieliście go jeszcze usunąć ? ), niestety przy próbie dodzwonienia się po godzinie 18 po prostu połączenie zostało odrzucone.

 

Na jakość usług nie narzekam wiadomo problemy się zdarzają, pady także ale ogólnie polecam.

 

Jedyna więc moja uwaga: szkoda że wycofaliście telefon alarmowy choć zdaję sobie sprawę że klienci potrafią denerwować i dzwonić po 22 z pytaniami o ofertę ale telefon alarmowy to bardzo ważny element.

Edytowano przez Square Host (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z telefonem alarmowym był taki problem, że indywidualni klienci posiadający serwery VPS potrafili dzwonić w nocy i budzić śpiących administratorów, którym się później nie chciało wstawać rano.

Teraz po prostu do ważnych usług dołączany jest telefon alarmowy do administratorów, jednak z tej opcji w przypadku budżetowych usług zrezygnowaliśmy, po to mamy kilka systemów do monitoringu powiadomień o awariach, aby nie liczyć na czujnych klientów. Wiadomo, czasem okazywali się lepsi od systemów, ale zdarzali się Ci nie obyci.

Nie udajemy, że jesteśmy najlepsi, zawsze gotowi by udzielić pomocy, chętnie porozmawiamy o pogodzie nawet o czwartej nad ranem, robimy swoje, klienci doceniają bardzo dobry stosunek jakości oferowanych usług do ceny, indywidualne podejście do klienta i tego się trzymamy, gdyż to się sprawdza.

 

Być może kiedyś jakaś kampania reklamowa okaże się super udana, to będzie stać firme na 24 godzinny NOC, póki co robimy po prostu swoje i pewne rozwiązania korygujemy, aby się nam dalej chciało trwać w tej trudnej branży. ; )

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki ... czemu na VPSach nie ma serwerów DNS ? Dla mnie Wasza oferta jest idealna, no prawie ... gdyby były jeszcze te DNSy, korzystanie z freedns mnie nie satysfakcjonuje, a wskazywanie IP z domeny w ogóle odpada, bind także, w najbliższym czasie będę zamawiał dodatkowe serwery VPS ale niestety brak serwerów DNS od razu Was skreśla, szkoda bo mam u Was trochę stron ...

A skonfigurowanie własnych to jakiś HUGE problem ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki ... czemu na VPSach nie ma serwerów DNS ? Dla mnie Wasza oferta jest idealna, no prawie ... gdyby były jeszcze te DNSy, korzystanie z freedns mnie nie satysfakcjonuje, a wskazywanie IP z domeny w ogóle odpada, bind także, w najbliższym czasie będę zamawiał dodatkowe serwery VPS ale niestety brak serwerów DNS od razu Was skreśla, szkoda bo mam u Was trochę stron ...

 

 

doprawdy nie wiem czemu bind odpada, konfiguracja i instalacja binda prosta jak barszcz, nawet dla nieobytych w temacie ale ogarniętych w googlu to kwestia sekund ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też zaczął strasznie mulić VPS na Vipower? Nawet strona główna vipower.pl coś strasznie wolno się ładuje. Mam Neo.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiemy o problemie, w tej chwili trwają ataki na naszą infrastrukturę, nad ich usunięciem pracują już administratorzy w DataCenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem usługi u nich 2 miesiące temu i byłem zadowolony. Wynajmowałem Hosting i nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wyglada na dzien dzisiejszy sprawa z supportem i zawodnoscia vpsow? Interesuje mnie vps na 3-4 strony, forum, glowna strona jakies 20k uu, forum dziennie 700 userow zarejestrowanych odwiedza forum. Troche czytalem ze potrafia wylaczyc serwer za szybko gdy ten zacznie matce dokuczac ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam vipower dopiero kilka miesięcy. Dwie strony i najmniejszy pakiet hostingowy. Na razie bez problemów. Kontakt z administracją także bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem hosting na kolejny rok.

Jestem zadowolony, tym bardziej, że "załapałem się" na aktualną promocję (rabat).

 

Z perspektywy roku:

- brak poważniejszych usterek (dłuższych przerw)

- szybkie odpowiedzi na moje maile z Biura Obsługi Klienta

- pomoc techniczna działa sprawnie

- ciekawy i praktyczny "Panel Klienta"

 

Polecam ofertę hostingową w vipower.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do vps na ssd nie mogę się przyczepić.

 

Miałem kilka miesięcy vps za 40zł i wkurzały mnie ciągłe restarty vpsa, jak pisałem do boku to mi odpisali, że to ja sam je robie a u nich wszystko w porządku. Do tego apt-get update trwało nawet do 5 min przy standardowych wpisach, nie mówiąc już o aktualizacji kilku pakietów. Także zrezygnowałem.

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do vps na ssd nie mogę się przyczepić.

 

Ja rownież polecam, w ciagu roku jeden pad i w kilka minut wszystko przywrócone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS-a w VIPower mam już ponad rok. Przez ten czas nie miałem się do czego przyczepić, wszystko działało jak należy. Pech chciał, że w minioną niedzielę VPS wziął i sam z siebie się wyłożył, nie można go było uruchomić ani z poziomu panelu Solus VM ani panelu klienta. Napisałem zgłoszenie do BOK, po trzech minutach miałem odpowiedź, po kolejnych dwóch VPS już działał. Reasumując - wszystko działa jak trzeba, a w razie problemów pomoc jest błyskawiczna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz polecaliśmy Vipower'a i raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. Korzystamy z usług tej firmy ponad około 2,5 roku. Kiedyś korzystaliśmy z Reseller'a. Od około roku korzystamy z mocniejszego VPS'a SSD. Mamy na nim kilkadziesiąt domen. Na VPS'ie działa kilka zasobożernych sklepów. Wszystko działa szybko i stabilnie. Mieliśmy okazję te same skrypty testować u innych dostawców. Wśród wielu z nich było nieźle, ale w większości przypadków i tak gorzej. Polecam również support. Jeśli jest w stanie pomóc to na pewno tak się stanie.

 

Oprócz mocniejszego VPS'a mamy jeszcze najsłabszego, na którym działa kilka innych usług. Z nim również nie ma problemów - działa stabilnie i szybko w stosunku do parametrów jakie posiada.

Edytowano przez JohnyByk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery VPS na dyskach SSD działają bardzo przyzwoicie, prędkości są na bardzo dobrym poziomie mimo współdzielenia sprzętu... nie ma co się wahać i zastanawiać, warto korzystać z usług ViPower.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z ViPower i ViHost? Dawniej właściciele i support sporo się udzielali a teraz cisza... Myślę nad VPSem z SSD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A to już muszą się udzielać żeby ktoś coś kupił? :D

 

Pewnie mają ważniejsze sprawy niż siedzenie na wht :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś się dzieje z firmami które nie udzielają się na wht? tzn nie żyją? :P

 

Mamy się dobrze, robimy lekkie reorganizacje w firmie/serwerach oraz w nowej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×