Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie
- - - - -

[dyskusje] ovh.pl

[dyskusje] ovh.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1202 odpowiedzi na ten temat

[dyskusje] ovh.pl

#1201 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisany 24 maj 2017 - 15:51

Speedtest do Skynet :D

6322749298.png

• 0

Przyjmę zlecenia graficzne/administracyjne.

Kontakt ze mną mail'owy.

#1202 tb3.pl

tb3.pl

Czasami na forum

• Firma Bronze
  • 38 postów
  • Firma:Agencja Interaktywna CENTIB
  • Imię:Kasjan
  • Nazwisko:Rogal

Napisany 24 maj 2017 - 21:47

Jak to jest że macie drożej niż samo ovh które jest na kvm a wy na openvz ? ;-), tak pytam z ciekawości .

Trochę offtopic więc ograniczę się do jednego posta na ten temat, jak chcesz pogadać odezwij się na PW :-)

OVH sprzedaje nam swoje serwery z marżą aby na nich zarobić - więc koszt już nie jest taki sam (per serwer - bo ogólnie kosztów to mają na pewno więcej :P ), nie upychamy na jeden dedyk ile wlezie (jako że wolę spać spokojnie to zgaduję że moi klienci również ;-) ), dochodzą jeszcze inne koszty typowe dla tej działalności typu licencje, admini, maszyny backupowe ale to wiadomo ;-)

tak jak napisał Kamikadze - każda firma ma swój cennik, każdy po swojemu sobie kalkuluje, najważniejsze to przeliczyć tak aby biznes funkcjonował a klienci byli zadowoleni :-)

widać po poście MateuszCODE że OVH powoli rozwiązuje problemy z przepustowością VPSów

• 1
VPS zlokalizowane w DC OVH PL: VPS HDD VPS SSD

#1203 graczu

graczu

Często na forum

• Użytkownicy
  • 51 postów

Napisany Wczoraj, 09:26

Trochę offtopic więc ograniczę się do jednego posta na ten temat, jak chcesz pogadać odezwij się na PW :-)

OVH sprzedaje nam swoje serwery z marżą aby na nich zarobić - więc koszt już nie jest taki sam (per serwer - bo ogólnie kosztów to mają na pewno więcej :P ), nie upychamy na jeden dedyk ile wlezie (jako że wolę spać spokojnie to zgaduję że moi klienci również ;-) ), dochodzą jeszcze inne koszty typowe dla tej działalności typu licencje, admini, maszyny backupowe ale to wiadomo ;-)

tak jak napisał Kamikadze - każda firma ma swój cennik, każdy po swojemu sobie kalkuluje, najważniejsze to przeliczyć tak aby biznes funkcjonował a klienci byli zadowoleni :-)

widać po poście MateuszCODE że OVH powoli rozwiązuje problemy z przepustowością VPSów

Nie no nie mówię że to źle czy coś, tak tylko zapytałem i nawet nie chodziło mi by się rozliczać przede mną z kosztów bo sam wiem jak to wygląda a oczekiwałem odpowiedzi w stylu, oferujemy odpowiedni support, czuwamy nad serwerami klientów 24/7 czy coś w tym stylu, albo że naprawdę nie stosujemy nad-sprzedaży by nie tracić klientów. To że koszta są i tak dalej to ja rozumiem, tylko bardziej chciałem uzyskać odpowiedź co w tej droższej cenie można oczekiwać :-)

Z tego co widzę w Polsce nie ma oferty mega maszyn od ovh typu MG-128 z ich oferty. Ciekawe kiedy będą dostępne, wtedy może i by jakaś firma zaoferowała lepszą ofertę sprzętową do ceny niż aktualnie są.

Tego dysku mega mało jest w ofercie VPSów.

Edytowany przez graczu, Wczoraj, 09:34.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników