Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
534 odpowiedzi na ten temat

#521 www.biznes-host.pl

www.biznes-host.pl

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Firma:Biznes-Host.pl (H88 S.A.)

Napisany 14 czerwiec 2017 - 09:15

Zmiana cyklu rozliczeniowego jest możliwa poprzez kontakt z BOK.

Teraz najbardziej opłaca się przejść na nową ofertę, widoczną na stronie, bo wprawdzie rabaty za płatność roczną są niższe, ale za to cena miesięczna dla nowych pakietów jest o wiele, wiele lepsza.

Zapraszamy do kontaktu z BOK - nasz pracownik pomoże w zmianie pakietu na nowy lub zmianie cyklu rozliczeniowego.

• 0

#522 karkow

karkow

Często na forum

• Użytkownicy
  • 57 postów

Napisany 14 czerwiec 2017 - 09:17

Tak jak wszędzie, jak będzie duży ruch w stronę twojego serwera to wtedy go zablokują by cię ochronić.

Zablokują ruch czy serwer ? :D

• 0

#523 Postman

Postman

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 14 czerwiec 2017 - 09:28

Zmiana cyklu rozliczeniowego jest możliwa poprzez kontakt z BOK.

Teraz najbardziej opłaca się przejść na nową ofertę, widoczną na stronie, bo wprawdzie rabaty za płatność roczną są niższe, ale za to cena miesięczna dla nowych pakietów jest o wiele, wiele lepsza.

Zapraszamy do kontaktu z BOK - nasz pracownik pomoże w zmianie pakietu na nowy lub zmianie cyklu rozliczeniowego.

No to bardzo ciekawe, bo za 25 zł / mc oferowaliście: 

Limit transferu (1 miesiąc) Bez limitu

vCPU 2

Przestrzeń dyskowa 1GB 50

Czas procesora 2500

Pamięć RAM (MB) 3072

Obecnie w tej cenie dajecie :

CPU: 2.4 GHz

RAM: 1 GB

SSD: 20 GB

23,37/mc

To ja się pytam, gdzie jest ta "wiele, wiele lepsza." cena?  Przy zniżce 50% za rok Wasz oferta była praktycznie nie do przebicia. Teraz jest natomiast kiepska, a przy obciętym do połowy porcie bardzo kiepska. Bo w tych samych pieniądzach choćby OVH oferuje więcej, o KVM nie wspominając.

Napisałem na Wasz BOK, dostałem odpowiedź, że mam serwer do listopada, także w tym momencie nie jest możliwe wystawienie faktury za cały rok. Nie dostałem również odpowiedzi, czy te 50% będzie uwzględnione przy przedłużaniu, czy też nie.

już pomijam fakt, że w biznest-host te same oferty są taniej, niż w mints-host nawet o 10 zł na miesiąc. 

CPU: 4x2.4 GHz

RAM: 8 GB

SSD: 160 GB

rozszerzony backup 30 dni

rozszerzony antyDDoS

dedykowana infolinia

licencja DirectAdmin

99 zł w biznes, 109 zł w mints....

EDIT: dostałem odpowiedź, że rabat będzie uwzględniony. Skoro tak, to u Was zostaję. Chyba że będzie kolejne jakieś tąpnięcie, bo kolejnego nie znisę  ;)

Edytowany przez Postman, 14 czerwiec 2017 - 09:42.

• 0

#524 pakarob

pakarob

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 35 postów
  • Imię:Arek

Napisany 20 czerwiec 2017 - 20:38

Pytanie - ile może trwać migracja VPS-a z jednej maszyny na drugą? w ww firmie?

165.48 GB

u mnie to już 1,5 miesiąca i otrzymuje komunikat:

cyt:

Staramy się jak najszybciej to wykonać jednak tak jak wspomniałem ma Pan bardzo dużo danych.
Proces z tego powodu jest długotrwały.

• 0

#525 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 21 czerwiec 2017 - 10:06

Pytanie - ile może trwać migracja VPS-a z jednej maszyny na drugą? w ww firmie?

165.48 GB

u mnie to już 1,5 miesiąca i otrzymuje komunikat:

cyt:

Staramy się jak najszybciej to wykonać jednak tak jak wspomniałem ma Pan bardzo dużo danych.
Proces z tego powodu jest długotrwały.

Wyszedł mi transfer na poziomie 21,79 KB / s, co może być całkiem prawdopodobne.

• 0

#526 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 21 czerwiec 2017 - 10:19

Wyszedł mi transfer na poziomie 21,79 KB / s, co może być całkiem prawdopodobne.

No i weryfikacja jeszcze :)

• 0

#527 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 postów
  • Firma:Może kiedyś...
  • Imię:Damian

Napisany 21 czerwiec 2017 - 10:22

Ogólnie po przejęciu przez H88 firmy BH dzieją się jaja.

1) Miałem na 100% doładowanie za wpłatę 25%, po migracji otrzymałem tylko 15%

2) Kody rabatowe - usunięte (co akurat mnie bardzo wku~~~)

3) Brak informacji o osobach które poleciłem (ilość) przez co na BH dokładnie nie wiem ile mam poleconych osób (nicki/ ilość?)

4) Na MH po przenosinach do H88 straciłem wszystkich polecających. Miałem około 20 zł / miesiąc lekko teraz nic nie dostaję ponieważ zostali mi wszyscy usunięci. Przykład bym nie był gołosłowny:

https://image.prntsc...VL-8RHSXjKQ.png

To dokadny bilans na dzień 1 luty 2016 - przenosiny były w kwietniu/maju więc jeszcze wiecej osób miałem.

H88 to rzewne jaja...

Nie szanujecie stałych klientów - to się na Was odbije.

Edytowany przez Westbam, 21 czerwiec 2017 - 10:24.

• 0

#528 muchomor

muchomor

Często na forum

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • Firma:brak

Napisany 23 czerwiec 2017 - 20:02

Mój znajomy miał na tym serwer ts3 ciągle go atakowali. Ale on miał w to wywalone bo taniej płacił, jak teraz zwiększyli cene to powiedział że to pier*oli i przeszedł na ten który mu poleciłem :D

Kupiłem ten vps ale wam już powiem tak prosto z serca. Kasa wydane na marne + czekałem 4 dni na serwer bo mieli jakiś problem. No co tu więcej mówić biłbym się nawet o to że aruba ta za 5 złoty jest lepsza stabilnie i jakościowo niż ten hosting przykre ale prawdziwe

• 0

#529 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisany 23 czerwiec 2017 - 21:08

Jakość serwerów jest lepsza od zeszłego roku lecz nadal nie dorównuje firmie @webh

Plusy

• Poprawa jakości serwerów

Minusy

• Usunięcie programu rabatowego (Generowanie sobie kodów i dawanie im znajomym itp)
  • Zwiększenie cen
  • Słaba ochrona nadal
  • Jakość supportu fatalna

• 0

#530 MatX_

MatX_

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów
  • Imię:Mateusz

Napisany 23 czerwiec 2017 - 21:18

Jakość serwerów VPS w H88 wg mnie uległa znaczącej poprawie i uważam, że oferują lepszą wydajność niż te z webh. Mówię tutaj o OpenVZ, bo KVM wypada zdecydowanie na korzyść webh.

Co do supportu, wzrostu cen i usunięcia programów lojalnościowych to jak najbardziej się zgadzam, były to plusy które przyciągały klientów, aktualnie nie wiem po co ktoś miałby tam kupować serwery...
  • 0

#531 mefisto

mefisto

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 3 postów

Napisany 10 lipiec 2017 - 21:56

Posiadam w biznes-host serwer VPS od kilku lat i 2-3 razy zdarzały się problemy, ale po zgłoszeniu były dość szybko rozwiązywane. Poważnie podchodzą do klienta, szybko odpisują na wiadomości, więc sumarycznie jestem w miarę zadowolony.

• 0

#532 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 30 sierpień 2017 - 12:11

Wiadomo komuś coś o tym że zmieniły się ceny na przedłużenia usług już posiadanych takich jak VPS? 

Dostaję różne informacje od klientów i w zasadzie nie wiem co o tym myśleć.

• 0

#533 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 postów
  • Firma:Może kiedyś...
  • Imię:Damian

Napisany 23 październik 2017 - 09:19

Teraz to BH jaja sobie robi...

Domeny + 10-15% wyżej? To skandal.

Skończy mi się wirtualna gotówka i zabieram się stąd ze wszystkimi usługami oraz domenami.

• 0

#534 shibby

shibby

Często na forum

• Użytkownicy
  • 71 postów

Napisany 27 październik 2017 - 08:28

Drugi raz w tym roku BH bez ostrzeżenia zmienił mi adres IP mojego VPSa i głupa udają, że wszystko działa poprawnie. Szczyt. Po 5 latach pora zmienić firmę.

• 0

#535 shibby

shibby

Często na forum

• Użytkownicy
  • 71 postów

Napisany 27 październik 2017 - 10:15

Z racji braku odzewu na zgłoszenie mailowe wykonałem do BH telefon. Pani Natalia poinformowała mnie, że na chwilę obecną nie ma możliwości przywrócenia dotychczasowego adresu IP. SZCZYT. Propagowanie nowych DNSów trwa do 48h, kilkanaście domen. Ja rozgłoszę nowe IP a oni mi po kilku dniach przywrócą stare, ot tak dla widzimisie i zabawa będzie od nowa.

125 dni do końca ważności VPSa = idealny czas by rozejrzeć się za innym usługodawcą i zacząć powoli przenosić swoje usługi.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników