Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Znak towarowy – prawnie chroniony, niepowtarzalny element produktu, skutecznie odróżniający go od produktów konkurencyjnych.

Jakim cudem nazwa domeny to znak towarowy ?

no tu już chyba specjalnie ignorujesz swoją inteligencję ;)

weź kup domenę onet.org.pl to się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

tak jak było z moimi domenami nie chcieliście pisać uważliście temat za zakońcony a ja nie

 

Pisaliśmy wiele razy, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za zarejestrowane domeny.

 

 

Proszę nie robić z tego wątku "śmietnika".

 

Klient zawsze może napisać reklamację, na która musimy odpowiedzieć. Można się z nami kontaktować na wiele sposobów, ale nie będziemy odpowiadali publicznie na problemy, które są indywidualnymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znak towarowy – prawnie chroniony, niepowtarzalny element produktu, skutecznie odróżniający go od produktów konkurencyjnych.

Jakim cudem nazwa domeny to znak towarowy ?

domena to nie produkt nie towar nie byla pod ta nazwa promowany zaden produkt czy marka konkurencyjna.

 

Weź się doedukuj a potem wypisuj bzdury, bo jak zwykle nie masz najmniejszego pojęcia na temat na który sie wypowiadasz... Wiele ciekawych przypadków spotkałem w internecie, ale ty jesteś rekordowym ignorantem w praktycznie każdym temacie.

 

http://www.iprawo.ne...ak_towarowy.pdf

 

Strona nr 2. Miłej lektury.

Edytowano przez Causen (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli tak jak mowilem domeny ktore przedstawilem wedle tego lamia prawo (kilka z nich). Szkoda ze przyszlo nam zyc w swiecie gdzie jakas korporacja wykupuje prawo do jakiegos słowa i nie możemy sie nim posługiwać. Niedługo już nic nie można będzie powiedzieć bo wszystko zostanie zabronione.

A co do biznes-host to jak widac nie jest to indywidualna sprawa skoro już wczesniej to robiliscie. Blokujecie domeny i konta gdzie wystepuja jakieś nazwy. Całe szczęscie nie wszyscy musza mieć u was konta. Przenosze w takim razie klienta gdzieś gdzie jeszcze są ludzie.... A szkoda bo niedawno polecałem was wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o naruszenie praw do nazwy i znaków zastrzeżonych jednego z większych zagranicznych banków o czym tutaj dziwnym trafem nie podałeś przytaczając domeny.

 

Na pewno znajdzie się ktoś kto będzie ryzykował współudział w naruszeniu w przypadku ewentualnego sporu prawnego i będzie ignorował abusy, jednakże firmy, które chcą działać w zgodzie z prawem nie mogą tego typu zgłoszeń ignorować.

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenosze w takim razie klienta gdzieś gdzie jeszcze są ludzie.... A szkoda bo niedawno polecałem was wszystkim.

To bez znaczenia, że się przenosisz. Usługodawca ma obowiązek zablokować. Jeśli tego nie zrobi, sam się narazi i będzie odpowiadał za sytuację. Żadna z firm raczej tego nie chce.. A bezpodstawnie na pewno też nikt tego nie robi. Nikt nie przeszukuje serwerów/stron klientów w celu znalezienia i zablokowania takich elementów.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wybrałem konto test zeby je przetestowac po zainstalowanniu w Directadmin wordpressa po przesciu do strony wyskkakuje NIE ODNALEZIONO SERWERA

gdzie jest bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wybrałem konto test zeby je przetestowac po zainstalowanniu w Directadmin wordpressa po przesciu do strony wyskkakuje NIE ODNALEZIONO SERWERA

gdzie jest bład

 

Błąd? W tym, że piszesz na forum które nie ma nic wspólnego z firmą u której masz wykupione usługi, w wątku który znajduje się w dziale OPINIE O FIRMACH HOSTINGOWYCH, zamiast skorzystać z systemu pomocy na stronie firmy. Gratulacje. Swoją drogą, zainstalowałeś wordpressa w direct adminie, taaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zle to ujołem po przejsciu do Directadmin i wybraniu web applications ->wordpress ,wtedy zainstalowałem wordpress próbowałem tez inne zeczy kture sa w web applications zainstałowac i nic wczesniej oczywiscie odinstałowalem poprzednie

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czytając opinie z ostatnich dni i gdy patrze co się dzieje coraz bardziej waham się przejść do tej firmy :(, może w najbliższych tygodniach coś się zmieni na dobre to wtedy się zdecyduję bo oferte mają nawet fajną i dotychczas złych opini nie widziałem do czasu kilku ostatnich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Mam miesiąc i sobie chwalę. Jedyne co trochę czasami wkurza to to, że łącznie ze stroną trwa 3-4 sekundy, ale wiadomo że nie ma rzeczy idealnych na świecie.

Ja gorąco polecam :)

 

Nie ogarniam tylko systemu API SMS, bo chętnie bym skorzystał, tylko nie mogę ogarnąć zasady działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Mam miesiąc i sobie chwalę. Jedyne co trochę czasami wkurza to to, że łącznie ze stroną trwa 3-4 sekundy, ale wiadomo że nie ma rzeczy idealnych na świecie.

Ja gorąco polecam :)

 

Nie ogarniam tylko systemu API SMS, bo chętnie bym skorzystał, tylko nie mogę ogarnąć zasady działania :)

 

Hej,

 

Napisz do Nas na bok@biznes-host.pl - pomożemy z API ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma Ubuntu 12.04. Niby drobnostka ale przydałoby się odświeżyć listę dystrybucji dla vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie ma Ubuntu 12.04. Niby drobnostka ale przydałoby się odświeżyć listę dystrybucji dla vps.

 

Jest, tylko nie na wszystkich serwerach - zapraszam do kontaktu na bok, przeniesiemy serwer na matkę z obsługą nowego Ubuntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Korzystam z usług hostingowych biznes-host.pl od kilku miesięcy i na razie nie mam na co narzekać.Wykupiłem konto Osobiste Start. Wszystko działa sprawnie, a strona wczytuje się w przyzwoitym tempie. Nie zauważyłem żadnych awarii. Mam nadzieje, że dalsza współpraca będzie przebiegać równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam serwer dedykowany w biznes-host, od miesiaca - wszystko na te chwile rewelacyjnie, a support i pan Drzewiecki i Grzyb, aniołki ! GORĄCO POLECAM

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam w BH swoją stronę firmową. Z supportem miałem kontakt raz, coś chciałem (już nie pamiętam nawet co), zrobione po parunastu minutach.

 

Serwer działa bezproblemowo. Pingdom mówi o uptime za grudzień na poziomie > 99.95% - nie pamiętam dokładnie, sprawdzić mogę jak komuś bardzo zależy wieczorem.

 

Co tam stoi? 3 instalacje WP, kilkaset UU dziennie - nic wielkiego, ale nawet mała strona na WP czasem potrafi dać w kość.

 

W sumie to ja nie pamiętam nawet jaki mam pakiet ;) Z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie vps jak do tej pory Uptime coś koło 150dni więc bezawaryjnie, a jakość super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×