Skocz do zawartości
xorg

[opinie]vmline.pl

Polecane posty

Aż się dziwię iż nie ma tematu o nich - vmline.pl

 

Oferują najtańszego VPSa na OpenVZ za niecałe 15zł brutto, na XENie za niecałe 25zł. W dodatku w Szarej.

 

Godziny pracy biura - od 9 do 17 w dni robocze, od 10 do 14 w soboty

 

Kontakt telefoniczny - +48 61 669 06 22

 

Kontakt mailowy:

Biuro - info @ vmline.pl

Support - support @ vmline.pl

Księgowość - platnosci @ vmline.pl

 

Dane:

 

Firma RING

ul. Budzyńskiego 1/9

76-200 Słupsk

NIP 839-293-20-61 NIP UE PL8392932061

REGON 220764862

 

Ktoś testował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sporo firm, których nie ma opini na tym forum też czasem się dziwie dlaczego. Myślę, że jak by na forum były tematy o wszystkich firmach to forum powiększyło by się jeszcze o dwa razy w dziale "opinie o firmach hostingowych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Abonent ma obowiązek zabezpieczenia i ochrony serwera przed osobami trzecimi. W przypadku gdy serwer z dostępem root zostanie przejęty przez osoby trzecie i jest narzędziem ataków DoS, lub wykorzystany na szkodę Operatora i celów niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym, serwer jest blokowany do wyjaśnienia. Abonent jest zobowiązany w tym przypadku do opłacenia dodatkowych kosztów administracyjnych Operatora w wysokości 200 PLN netto.

Ten punkt regulaminu zasadniczo odrzuca mnie do wiązania się z firmą.

Praktycznie wykorzystanie przez kogoś luki w np PHP czy apachu pociąga nas do kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten punkt regulaminu zasadniczo odrzuca mnie do wiązania się z firmą.

Praktycznie wykorzystanie przez kogoś luki w np PHP czy apachu pociąga nas do kosztów.

 

Witam,

regulamin został najprawdopodobniej źle zinterpretowany.

Koszta te miały pokryć pracę administratora nad zlokalizowaniem błędu/luki/skryptu/IP powodującego ewentualną awarie bądź nadmierne wykorzystanie łącza (ataki DDOS, UDP Flood) oraz doraźną interwencję, dodatkowo nakierowanie użytkownika serwera w jaki sposób w przyszłości można takiej sytuacji uniknąć.

 

Na ten moment wpis w regulaminie został usunięty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam 2 VPS-y u tego dostawcy i powiem szczerze, że warto było się przenieść od innych których nazw nie wymienie publicznie;))

vps działa bardzo bardzo dobrze, a uptime trzyma sie od 133 dni;) tak więc to o czymś świadczy. No i z tego co udało mi się dowiedzieć vmline posiada już własną klasę IPków;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam u nich 2x openVZ i w dalszym ciągu jestem zadowolony. Kolega 3 dni temu kupił u nich również openVZ i również zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesięcy korzystam z serwera Medium na Xen-HVM. Jak do tej pory zero problemów z działaniem serwera, obsługa odpowiada szybko i konkretnie. Śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamowilem sobie vpsa na vmline za 12zl i nie wierze w to co widze :D Na odpowiedz administracji czekam max 10minut z adminem rozmawiam bez problemu poprosilem o wyslanie mi wypelnionego druczku przelewu bo pierwszy raz bym recznie wypelnial bez generatora (musze kupic nowy toner) no i wyslal mi a ja tylko przepisalem ;-) Konfiguracja serwera? Nie ma sprawy oni za darmo zainstaluja ci appache,mysql,ftp,php. Pytalem ich jak wgrac mysql jaka otrzymalem odpowiedz?

"Prosze wrzucic ja na serwer i dac znac. Wrzucimy bezposrednio z serwera."

Nigdy nie spotkalem sie z takim podejsciem do klienta! Admin poswiecil mi juz z 3 godziny za darmo ;) Swietne podejscie i niskie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się Twoim szczęściem

 

niemniej odnoszę wrażenie ze nie wiesz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu nauczyłem, że firmę hostingową można oceniać dopiero po tym jak zdarzą się jakieś problemy.

Same serwerki śmigają aż miło, a gdy zajdzie jakaś awaryjna sytuacja czy to z winy jednej, czy z drugiej strony strony, normalnie odpisują bez odbijania piłeczki. Prosto z mostu piszą co się dzieje, oraz co będzie/co zrobić/co robią dalej. Aż się dziwię, że mają tak niskie ceny.

Edytowano przez barblask (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Miałem u nich serwer VPS i śmigało to fajnie :)

Przez 4 miesiące była może chwilowa przerwa ale nadrobili to dobrym supportem.

Zawsze gdy pisałem maila, czy to był piątek rano, czy niedziela po południu zawsze ktoś odpisał do kilku minut i odpowiadał grzecznie na pytania.

 

Gorąco polecam tą firmę. Cena i support na wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ceny VPSów mają niskie i to starcza, support też jest dobry.

Dla developera taki serwer jest dobry bo zapłaci mało za serwer a resztę sobie sam skonfiguruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pozytywną opinie.

Gwoli ścisłości odnośnie wypowiedzi @Kede,

- zacytował Pan dwie różne oferty

- pomoc techniczna świadczona jest dla każdego serwera VPS z wyłączeniem OVServer Start

- jednorazowa konfiguracja serwera odnosi się do usług outsourcingu administracji

 

W cenie każdego serwera zakupionego w naszej firmie zawarta jest:

- wstępna konfiguracja serwera pod usługi www

- darmowa migracje stron/projektów od providera (hosting, vps) na nowy serwer VPS

- darmowa pomoc techniczna (pomoc administratora) 30 minut miesięcznie

 

Pozdrawiam, Bartosz Głowacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remez

Mam u nich VPS'a od trzech miesięcy. Najbardziej żenujące jest to, że prędkość łącza wychodzącego jest na poziomie 2,5Mbps. Kiedy bym nie sprawdzał pobiera mi plik z prędkością jakieś 330KB/s. Zgłosiłem mój problem w suporcie i dostałem odpowiedź taką:

 

"Łącze na wszystkich VPSach jest współdzielone. Nie jest ono jakoś przez nas limitowane i proszę pamiętać że wąskim gardłem może być karta sieciowa serwera matki, na którym może być nawet kilkadziesiąt VPSów. Ponadto w cenie 12 zł netto miesięcznie nie oczekiwałbym pełnych 100 Mb/s."

 

No ja nie oczekiwałem 100Mb/s, ale 25 razy mniej to naprawdę żenada, robienie kopii zapasowych lub pobieranie czegoś większego z serwera jest po prostu tak kłopotliwe, że się odechciewa.

 

Kolejna rzecz jest taka, że jak tylko serwer przekracza limit 256MB od razu apache, albo mysql zdycha. Musiałem wszystko maksymalnie poprzycinać, żeby jakoś działało. Sama wydajność jest bez zastrzeżeń, aczkolwiek nie wiele tam mam.

 

Mam też dwa serwery VPS w logout (biznes-host.pl) na jednym przy opłacie rocznej wychodzi mi taniej niż ten najtańszy pakiet w vmline.pl, parametry prawie identyczne, ale transfer przychodzący 64Mbps, wychodzący 80Mbps, no i cały czas na burst RAMie jadę i nie ma problemów.

 

Miałem kiedyś hosting za 10zł/rocznie i prędkość była większa niż w tym vmline więc zdecydowanie nie polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy tych cenach to i tak jest cud, że to trzyma jakiś uptime . Nawet najtańsze amerykańskie firmy jak virpus nie wychodzą taniej, a tutaj masz vpsa za 120 zl za rok..

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@remez

Podejrzewam, że duża szybkość transferu na BH to tylko i wyłącznie kwestia szczęścia. Za takie pieniądze, żeby zwróciła się maszynka i firma coś jeszcze zarobiła to muszą na serwerze upychać ile się da. Policz sobie, maszynki mają od 16GB ramu do 64GB ramu. Ile ty masz na vpsie? Ilu takich jak ty może mieć na tej samej matce swojego vpsa? Jeden będzie miał forum z 10uu dziennie, inny wyciśnie z takiego vpsa wszystkie dostępne zasoby. Chcesz czegoś lepszego? Zapłać więcej albo szukaj innej firmy i licz na szczęście i przyjaznych "sąsiadów' na maszynie matce.

Edytowano przez FrozenShade (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@remez

Podejrzewam, że duża szybkość transferu na BH to tylko i wyłącznie kwestia szczęścia.

 

 

Szczęście tu nie ma nic do rzeczy, to raczej kwestia przyjętej polityki kształtowania pasma

 

w VMLine każdy VPS ma limitowane pasmo i nie może użyć więcej nawet jak na maszynie matce jest duży zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@remez, prosze wybaczyc, lecz chcial Pan uruchomic na serwerze z gwarantowanym 256 RAM;

- serwer apache z mpm worker

- serwer mysql

- php

 

Jest logiczne ze uruchamiajac powyzsze uslugi na STANDARDOWYCH konfiguracjach, uslugi nie maja racji stabilnego dzialania. I ma Pan do nas pretencje ze zuzywaja tyle zasobow? Po to powstal termin optymalizacji by konfigurowac uslugi tak, by ich zasoby nie przekraczaly pewnych wartosci.

Nie ma to jak swoja niewiedze przelac na niekorzysc firmy. Na szczecie osoba z minimalna wiedza dot. administracji wie co nieco na ten temat. Prosze nie oczerniac mojej firmy i nie wymadrzac sie swoja niewiedza. Poza tym z tego co kojarze to uruchamial Pan programy ktore 'sprawdzaly' lacze a tym samym serwer zlapal sie na wew. limity openvz co bardziej ograniczalo zasoby calego serwera, o czym oczywiscie zostal Pan poinformowany. Coz, placi Pan 12 PLN netto miesicznie i rzeczywiscie moze Pan wymagac blyskawicy... Jakos nikt z prawie 1000 klientow nie ma podobnych problemow. Takze prosilbym nie udzielac sie w tematach o ktorych nie ma Pan po prostu pojecia, a w ktorych pisze Pan po to tylko by napisac.

 

@tgx, nie ograniczamy pasma per vps, dzielone jest ono na zasadzie fair-queue, wiec prosze nie pisac swoich domyslow, wprowadzajac tym samym w blad.

 

@MikeJones,

ceny nie maja tu wiekszego znaczenia, bo gwarantowane SLA jest zawsze zachowane i cena nie ma na to wplywu.

 

Zycze milego weekendu.

Edytowano przez VMLine.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×