Skocz do zawartości
regdos

Usuwanie postów przez moderatorów

Polecane posty

Dlaczego ma się "tłumaczyć"? Przede wszystkim zacznijmy od tego, że to nie jest tłumaczenie, a wyraz kultury, nie tylko kultury moderatora, ale ogólnie kultury forum. Ale ja już pisałem - niestety niewiele osób ma pojęcie o wychowywaniu (kara/nagroda itp.) - tutaj wykorzystuję wiedzę z mojego oryginalnego wykształcenia. Uwierz mi na słowo: musi pójść feedback na temat działania.

Gościowi nie chciało się przeczytać regulaminu czy to ogólnego czy np. działu i ja mam mu jeszcze puścić feedback, że złamał regulamin bo mu się z lenistwa nie chciał nawet ruszyć palcem i przyswoić zasady jakie są na forum?

Chyba sobie jaja robisz, że ja mam robić sobie więcej pracy żeby leń był zadowolony i jeszcze bardziej leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, jak mi na elektrodzie przytaczanej przez Ciebie przesunięto posta do innego działu, to dostałem o tym info na mejla.

 

ps

 

nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy moderatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, nie odbicie piłeczki, tylko stwierdzenie rzeczywistości.

Forum jest prywatną własnością, ma ściśle (czasami nawet aż za ściśle) sprecyzowany regulamin ustalony przez właściciela.

Jeśli nie podoba ci się on, bądź któryś z punktów uwłacza twojej hrabiowskiej godności, to uciekaj, gdzie pieprz rośnie i tyle.

Jak dostaniesz mandat w Białym Borze to też będziesz się kłócił i tupał nóżkami, że przecież WEDŁUG SPONSIEGO można tu jechać bezpiecznie i 60, więc nie zapłacisz dwóch stówek bo nie? Co najwyżej skończysz w kajdankach za obrazę funkcjonariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kafi tjaa... regulaminy, kruczki, umowy, wnioski, pisemną reklamację... jest takie fajne powiedzenie o przewracaniu się w dupie i rzeczywiście to forum właśnie się przewraca w tej części ciała. Reklamację będę składał... co to jest, UPC?

REGULAMINY mi tu będzie cytował... buah...

To jest jakiś kabaret normalnie smile.png).. Piszesz o szacunku dla usera, przyzwoleniach Bartka itd, a deprecjonujesz na kazdym kroku pracę i wiedzę administracji i moderatorów i nawet nie chciało Ci się przeczytać regulaminu nad którym pracował pół roku, żeby był zgodny z literą prawa i wymyślasz sobie własne zasady funkcjonowania na zasadzie "na złość odmroże sobię uszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk działa z nowym ipb bo np czytać wszystko się da tylko nie dziala logowanie a przez to nie da sie wejsc do ostatnich postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę zbędna jak dla mnie ta dyskusja.

forum ma właściciela, on decyduje jak ma to wyglądać, moderator jest od tego aby był porządek, jak coś komuś nie pasuje może napisać pw do moderatora aby mu wyjaśnił bolączki, roszczenie sobie praw do czegokolwiek związanego z prywatnym forum przez osoby nie będące jego właścicielami to mi troche poprzednią epokę przypomina.

Sponsi akurat Twoje posty zawsze czytam z ciekawością bo są fajne, dają zwykle do myślenia, ale no wybacz, chcesz wprowadzać "demokrację ludową" w prywatnej firmie ? to może w związku z tym że się tutaj udzielasz wystąp też o udział w zyskach tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk działa z nowym ipb bo np czytać wszystko się da tylko nie dziala logowanie a przez to nie da sie wejsc do ostatnich postow.

Którą wersję tapatalka posiadacie?

Najnowszą pełną, czy też starą crackowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj połączyć się przez wifi i zdebugować jakimś snifferem sesję logowania (szczególnie request POST, jaki wysyła tt). Powinno ułatwić to diagnostykę, co też takiego dziwnego jest, że logowanie nie działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moje posty w dziale Oferty pracy są kasowane, kiedy zwracam uwagę iż ogłoszenie nie zawiera podanych zarobków, a samo ogłoszenie mimo zgłoszenia do moderacji wisi ? Chodzi o posty globalforce. Jakieś ulgowe traktowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką interpretację przyjąłem bo jest logiczna, stawkę można podać przy wykonaniu konkretnego zlecenia.

 

Dodatkowo nie dość, że zgłosiłeś post to jeszcze 2 posty napisałeś o tym wątku nie wiedzieć po co. Raporty w zupełności wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, przepraszam za ten nadmiar postów.

 

Co do stawki miesięcznej, jakby nie patrzeć stawianie się w biurze i przebywanie w nim przez określoną ilość godzin oraz wykonywanie zadań niejako jest konkretnym zleceniem i wypadałoby podać stawkę. Jest to standard na zachodzie i wielu ludziom oszczędza czasu ponieważ, nie aplikowaliby tylko po to by po n-tym etapie rekrutacji dowiedzieć się, że oferowana stawka nie starcza na przeżycie ;)

Po prostu szanujmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz, my to wiemy ... a polskie realia po swojemu. Jedna oferta może na tysiąc ma u nas podane widełki pensji ... a ta oferta i tak jest właśnie jakiejś zagranicznej firmy.

 

Czemu u nas nie podaje się widełek i czemu u nas ludzie wstydzą się rozmawiać o zarobach to temat na oddzielny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tylko wydaje mi się, że jeśli chce się mieć jakieś standardy, wypadałoby ich wymagać - w innym przypadku nigdy nie będzie poprawy. Ale to tylko moje zdanie... W każdym razie, dziękuje za rozjaśnienie sytuacji i nie będe więcej moderatorom zawracał głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że wygląda jak spamart preclowy a nie jak temat ?

nie dało się więcej linków wstawić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że wygląda jak spamart preclowy a nie jak temat ?

nie dało się więcej linków wstawić ? smile.png

 

Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×