Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Opinie] Slotex.pl

Polecane posty

Gość

Witam.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o naszej firmie - Slotex.pl

Dane Firmy:

Slotex.pl Wojciech Olanin
ul. Powstańców Śląskich 3
44-200 Rybnik
NIP: 6423201246
REGON: 367004120

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Partnerzy: home.pl i OVH.

Przynajmniej wiemy gdzie stoją serwery smile.png

 

To wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Partnerzy: home.pl i OVH.

Przynajmniej wiemy gdzie stoją serwery smile.png

 

No właśnie problem w tym, że nigdy nie będziesz wiedział. Nawet jak fizycznie wejdziesz do budynku zobaczysz tylko to co ładne i przygotowane, nie to co się wali po kątach. To tak jak wchodzisz do supermarketu, widzisz jak pracownicy się uśmiechają i są mili, ale jak skończą pracę to już jest tylko płacz i narzekania. wink.png

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżby kolejna firma krzak ? choć ceny na radia shoutcastowe ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

FOX,

Na grubo nazwa firmy, a pod nią dane firmy...

W każdym wątku taką gadkę masz, jakbyś chciał komu dzień zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, jeżeli chodzi o nasze serwery dedykowane to są one utrzymywane w firmie OVH, z czego jesteśmy zadowoleni i właśnie na nich obecnie działają nasze usługi.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od ponad roku i nigdy mnie nie zawiodła ta firma ;)

Tanio i niezawodnie!

Kontakt z obsługom bardzo szybki oraz w pełni kulturalny.

Bywało że miałem z czymś czasem problem to administrator szczegółowo wyjaśnił mi co i jak.

Na prawdę firma godna polecenia a nie żadne darmowe krzaki które padają po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu slotex też był krzakiem, co jest udowodnione na innych forach, a z resztą sam pamiętam :)

 

Co to są darmowe krzaki? Mylisz pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Administrator Slotex jest mi dobrze znany :) Przez około rok zbierał doświadczenie i badał rynek. Wybrał swój target i na uczył się jak zachowują się osoby w tym targecie oraz czego wymagają... No ale później biznes urósł i było trzeba założyć firmę. Ale opłacało się! Klienci są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administrator Slotex jest mi dobrze znany smile.png Przez około rok zbierał doświadczenie i badał rynek. Wybrał swój target i na uczył się jak zachowują się osoby w tym targecie oraz czego wymagają... No ale później biznes urósł i było trzeba założyć firmę. Ale opłacało się! Klienci są szczęśliwi.

Nie twierdzę, że nie, ale jeśli kolega powyżej ma uraz do krzaków, a sam nie wie jak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem dokładnie jak było ;)

Pamiętam jak powstawał slotex jeszcze z domeną .tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem dokładnie jak było wink.png

Pamiętam jak powstawał slotex jeszcze z domeną .tk

Która działa do dziś smile.png tzn. już mniej oficjalnie, ale istnieje.

 

Pewnie zaraz pojawią się tutaj opinie na temat designu strony, więc od razu mówię, że chcicieliśmy kilka miesięcy temu wdrożyć całkiem nowy system, nie skupiając się zbytnio na wyglądzie. Ale mam dobre wieści, cały czas pracujemy nad wprowadzeniem nowego szablonu oraz dodaniu modyfikacji, nowych funkcjonalności, który pojawi się już niedługo.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która działa do dziś smile.png tzn. już mniej oficjalnie, ale istnieje.

 

Pewnie zaraz pojawią się tutaj opinie na temat designu strony, więc od razu mówię, że chcicieliśmy kilka miesięcy temu wdrożyć całkiem nowy system, nie skupiając się zbytnio na wyglądzie. Ale mam dobre wieści, cały czas pracujemy nad wprowadzeniem nowego szablonu oraz dodaniu modyfikacji, nowych funkcjonalności, który pojawi się już niedługo.



<title>Hosting serwerów ShoutCast, AutoPilotów, serwery gier MineCraft</title>

<meta content="Tanie usÅugi hostingowe wysokiej jakoÅci. Serwery radiowe ShoutCast, AutoPiloty, Serwery gier MineCraft. Wygpodne i szybkie pÅatnoÅci." name="description">

 

Obecny szablon jest nawet fajny :) Nie mam dobrego oka, ale według mnie jest przyjemny i znośny :P

 

Przypominam, że ten temat dotyczy usług firmy Slotex :) Nie jest to Wasz blog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

<title>Hosting serwerów ShoutCast, AutoPilotów, serwery gier MineCraft</title>
<meta content="Tanie usługi hostingowe wysokiej jakości. Serwery radiowe ShoutCast, AutoPiloty, Serwery gier MineCraft. Wygpodne i szybkie płatności." name="description">

Bo to darmowa domena, .tk o której mało kto już wie, że taka istnieje i jest już mniej oficjalna.

Skoro tak bardzo chcecie, to zrobię inne przekierowanie i będzie dobrze rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszym pomysłem byłoby odłączenie tej domeny :) Według mnie jest to troszkę nieprofesjonalne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już jest poprawne przekierowanie. Domena jest, bo jest. I tak nie używana.

 

Myślę, że warto już zakończyć rozmowę na temat domeny, a trzymać się tematu wątku.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ostatnimi czasami korzystałem z usług Slotex.pl.

Jakość jest nawet za dobra jak na takie ceny smile.png

Niestety wadą jest to, że nie ma możliwości uruchomienia serwera ShoutCast po 1000 slotów, ale idzie utworzyć playliste i po 2 serwery ShoutCast, w razie zapełnienia jednego serwera, przechodzi przez playliste na drugi serwer.

 

Polecam ich usługi! smile.png

 

Możesz napisać i poprosić o ofertę indywidualną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korzystałem z ich usług(minecraft). Lecz kiedy te 2 GB ramu było z byt mało musiałem się przerzucić na klasyczne VPSy które są tańsze. Ale firmę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety wadą jest to, że nie ma możliwości uruchomienia serwera ShoutCast po 1000 slotów, ale idzie utworzyć playliste i po 2 serwery ShoutCast, w razie zapełnienia jednego serwera, przechodzi przez playliste na drugi serwer.

 

Polecam ich usługi! smile.png

Dokładnie, tak jak napisał kolega mSurf.eu - Po kontakcie z nami możemy stworzyć indywidualną ofertę dla Pana bez problemu.

 

Jeszcze niedawno zapewnialiśmy hosting radiu na którym było średnio 1000 słuchaczy UU, a miało ono 1500 slotów i wszystko działało bez żadnych problemów. Niestety z niewiadomych powodów radio zakończyło swoją działalność.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×