Skocz do zawartości
raffciog

[Sprzedam] Baza maili 418'356 adresów! 100% aktualne

Polecane posty

!!WITAM !!

 

baza mailingowa firm i instytucji,

(418 356 adresów)

zapisana w pliku tekstowym (.txt)

 

W bazie nie ma żadnych duplikatów, została starannie przefiltrowana, wszystkie nie aktualne adresy zostały usunięte. Wszystkie adresy z bazy to adresy na polskich serwerach pocztowych, więc masz gwarancję że odbiorcy to w 100% osoby z Polski.

 

Bazę wysyłam jako załącznik w mailu

jako jeden plik

lub na życzenie klienta w formie 10 plików tekstowych o mniejszej wadze

Adresy w bazie uzyskano poprzez ręczne wpisywanie w bazę z katalogów internetowych, subskrypcję z różnych stron.

 

Kupując bazę adresów akceptujesz to , że sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za:

- niewłaściwe użytkowanie sprzedawanej bazy adresów

- treść jakiejkolwiek informacji przesłanej przez klientów

- szkody związane z wykorzystywaniem bazy adresów

 

Ponadto:

- Kupujący nie ma prawa w jakikolwiek sposób rozpowszeć bazy mailingowej.

- Kupujący ma prawo do wykorzystania bazy wyłącznie do celów mailingowych na własny użytek.

 

TYLKO TERAZ BAZA 418'356 ADRESÓW ZA JEDYNE 22.90

 

AUKCJA http://allegro.pl/baza-maili-418-356-adresow-100-aktualne-mailing-i1897369603.html

Edytowano przez Miłosz
formatowanie posta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło jest bazy

 

Kiedyś szukałem baz mailingowych w necie to znalazłem bazę zbliżoną do tej ilośći maili co tutaj. Czyli za free do pobrania z neta a cena śmiesznie niska jak na taką bazę. Proszę o podanie źródła oraz osoby te wyraziły zgodę na otrzymywanie maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Adresy w bazie uzyskano poprzez ręczne wpisywanie w bazę z katalogów internetowych, subskrypcję z różnych stron."

 

Nie jest to żadna darmowa baza z internetu z 99% wygasłych maili...

 

Aby wysłać swoje ofertę na adresy mailowe z bazy najpierw należy wysyłać zapytanie o zgodę na przysłanie oferty a dopiero później, do firm które się zgodziły, można wysłać swoje ofertę. Wysyłając niechcianą treść reklamową bez zgody na wysłanie traktowane jest jako Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wypadało by takie info dodać, to tak przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bazie nie ma żadnych duplikatów, została starannie przefiltrowana, wszystkie nie aktualne adresy zostały usunięte.

Ciekawe jak usunęliście nieaktualne adresy.

Wszystkie adresy z bazy to adresy na polskich serwerach pocztowych, więc masz gwarancję że odbiorcy to w 100% osoby z Polski.

Bzdura szczególnie, że na screenie z aukcji widać googlemail.com i inny adres kończący się na .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli program pozytywnie przejdzie przez bramke znaczy to iż adres jest aktualny co czynilismy przepuszczajac kazdy mail ;)

 

Są to maile z wyłącznie polskich katalogów/ stron dlatego bzdurą jest Twój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli program pozytywnie przejdzie przez bramke znaczy to iż adres jest aktualny co czynilismy przepuszczajac kazdy mail ;)

Adres jest aktualny jeżeli nie przyjdzie zwrotka i tylko wtedy a żeby przyszła zwrotka trzeba tam wysłać maila, w taki sposób to testowałeś?

 

Są to maile z wyłącznie polskich katalogów/ stron dlatego bzdurą jest Twój post

 

Najpierw twierdziłeś, że "Wszystkie adresy z bazy to adresy na polskich serwerach pocztowych"a ja Ci pokazałem, że sam umieściłeś na screenie goglemail.com, który nie jest polskim serwerem a teraz wymyśliłeś, że z polskich stron i katalogów co i tak nie jest jednoznaczne, że odbiorca jest polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, do każdego odbiorcy z bazy poszła wiadomość z zapytaniem o chęć otrzymania oferty, z pierwotnej bazy usunięto kilkaset rekordów maili, od których przyszły wiadomośći zwrotne.

 

A co do tego czy to na polskich katalogach/stronach oraz serwerach znajdują się maile polskie spieraj się sam ze sobą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie sprzedawanych przedmiotów nie ma ani jednej wstawki co do baz mailingowych, dlatego zapraszam Cie do lektury regulaminu i proszę Cię o nie udzielanie sie w sprawach, o których nie masz najmniejszego pojęcia.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez raffciog (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Czy

Wszyscy adresaci korespondencji wyrazili zgodę na otrzymywanie przesyłanej informacji

oraz

czy posiadasz

Oświadczenie, że wszyscy adresaci wyrazili zgodę na otrzymywanie przesyłanej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baza zawiera dane firmowe które sa danymi jawnymi i nie podlegają pod ustawę o ochronie danych osobowych. Z tego też powodu rejestracja takiej bazy nie jest wymagana. Dane firm z natury muszą być danymi całkowicie jawnymi ze względu na rozwój gospodarki i zachowaniu relacji miedzy podmiotami gospodarczymi. Ochronie podlegają tak zwane bazy konsumenckie zawierające dane osób prywatnych a mojej bazie takich nie ma.

 

by wysłać swoje ofertę najpierw należy do tej bazy wysyłać zapytanie o zgodę na przysłanie oferty a dopiero później, do firm które się zgodziły, można wysłać swoje ofertę. Taka praktyka jest zgodna z prawem.

 

Co do regulaminu pkt 12 dotyczy wysyłki masowej tj mailingu a nie sprzedazy bazy maili.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez raffciog (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zwykła spamerska baza, nic więcej, wysyłanie takich niby zapytań o przesłanie oferty to też spam,

idę o zakład że jak to zostanie wysłane z jakiegoś serwera to IP szybciutko trafi na listy spamowe i po wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu chyba nie zna znaczenia słowa "spam"

 

Taka baza jest guzik warta. Można sobie szybko przelecieć skryptem po PKT, Allegro i stronach www wylistowanych w mikrofirmy.pl i mieć tyle samo adresów.

 

Poza tym bez double opt-in wysyłanie maili nie ma sensu.

 

Jeszcze do poczytania: http://di.com.pl/news/26395,0,Kup_pan_baze_mailingowa_tanio.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę sprzedać parę milionów adresów email za 10zł... Też znalezione na stronach, oczywiście przez bota, jaka jest różnica? Postawiłem sobie kiedyś kompa (i tak u mnie prawie cały czas jest ON) na parę dni z dwoma odpalonymi programikami Email Spider i latało, co prawda co dwa dni padał modem od UPC bo nie wyrabiał ale reset i dalej nawalał xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raffciog

no to wyślij mailing ze swojej bazy i sprawdź po ilu mailach dostaniesz bloka i maile do nikogo nie dojdą + w gratisie zostaniesz wyrzucony elegancko z serwera,

na co dzień mam do czynienia z takimi "marketingowcami" i szybko wylatują jeżeli tego nie potrafią zrozumieć,

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×