Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

zerolimits.in - darmowe pobieranie z kont premium

Polecane posty

@YagAA - jak odpisujesz na czyjąś wiadomość zaraz pod nią, to daruj sobie cytowanie wszystkiego.

 

Nie czytałem regulaminu reklamodawcy, ale podejrzewam że takie nakłanianie do podawania nieprawdziwych danych jest z nim sprzeczne, a jak będziesz generował dużo niepoprawnych leadów to szybko Ci podziękują za współpracę.

 

Ech, kilka razy zdarzyło mi się wypełnić tego typu ankiety to podawałem numery kontaktowe do losowego salonu Play :) Ciekawy powinien być motyw jak naganiacze z Playa dzwonią do jakiegoś ich salonu z super ofertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę przeciwnik Playa :) Na szczescie sie z Toba nie zgadzam. Jesli chodzi o te stronke to na IE i operze nadal nie działa :/ nie wiem czym to jest spowodowane . nawet przy podaniu prawie identycznych danych z moimi nadal jest błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pati-uti.pl: Czy mógłbym prosić o dokładny opis na kontakt@zerolimits.in . Co dokładnie nie działa (wersje przeglądarek również), gdzie jest błąd zrzuty ekranu (jeśli potrzebne) itp.. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też próbowałem, wypełniłem dwie ankiety w pierwszym przypadku pojawił się napis - Czekamy na potwierdzenie Emaila - wiadomość doszła po godzinie - po 30 min ja zamknąłem to okno, dziś drugi raz wypełniłem w połowie wypełniania - górna ramka przestała się odświeżać i pozostało tylko TŁO.

 

Jednym słowem bardzo nie dopracowany serwis który na ten moment (dla mnie) wyciąga tylko moje dane osobowe i nic nie daje w zamian.

 

Sugestia:

Zainstalować jak największą liczbę przeglądarek nawet używając systemów wirtualnych i sprawdzić mozolnie każdą wersję.

 

Używana przeglądarka to Chrome w najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycinek z faq:

 

Wypełniłem/am ankietę, i nie dostałem/am dostępu !

 

Może tak być z kilku niezależnych od nas powodów: wpisane dane są błędne (np. Miś Uszatek, test, abc itp.), dane znajdują się już w bazie reklamodawcy (duplikat), niepoprawny lub istniejący numer telefonu (np. 123456789, 987654321 itp. ), wypełniałeś/aś ankietę z tymi samymi danymi i system zaliczył ankietę jako duplikat. Co należy, zrobić, żeby działało ? Po pierwsze wyczyścić cookies w przeglądarce, po drugie podać prawdziwe lub wyglądające na prawdziwe dane i numer telefonu (w jednej ankiecie nie mogą być te same). Jeśli wykonywałeś/aś ankietę bez potwierdzenia maila spróbuj ankietę z potwierdzeniem mailowym (nie mogą to być tymczasowe maile, np. http://www.yopmail.com/pl/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem dwa razy w dwóch różnych, wypełniając wersje z potwierdzeniem emailem, podałem jak najbardziej prawdziwe dane łącznie z nr telefonu (mam ich kilka) łącznie z emailem

i w obu przypadkach nic nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pw/mail (kontakt@zerolimits.in) i podanie więcej informacji - przeglądarka (wersja, nazwa), czy były jakieś błędy itp. . Z tego co wiem, u nas wszystko działa ok, problemy występują po stronie reklamodawcy, niemniej dzisiaj całość zostanie sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzone zostało kilka zmian - lepsze zabezpieczenia (wcześniej konkurencyjny serwis korzystał z naszych serwerów), problem z ankietami został chyba rozwiązany i nikt już nie powinien mieć problemów z odblokowaniem. Dodana została możliwość pobierania wielu plików na raz oraz pole, które wyrzuca linki gotowe do wklejenia do jednego ze wspomagaczy pobierania. Jakby jednak coś dalej nie działało, proszę o zgłoszenie na kontakt@zerolimits.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE 9 -> strona rozjeżdża się, poza tym przyciski nie działają

FF - nie uzyskałem dostępu mimo wypełnienia rożnych ankiet... "dziękujemy za wypełnienie ankiety" i tak sobie stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod IE 9 działa ok, jaką masz rozdzielczość ? Jakie przyciski nie działają ? U mnie wszystko działa ok.

 

 

Odnośnie dostępu zajrzyj do faq i przeczytaj punkt "Wypełniłem/am ankietę, i nie dostałem/am dostępu !", jeśli dalej nie będzie działało, napisz na kontakt@zerolimits.in lub pw z dokładniejszym opisem. Wyczyść cookies, albo spróbuj w czytej przeglądarce, gdzie jeszcze nie wypełniałeś, to powinno pomóc, jeśli nie, zrób to samo następnego dnia (wyczyść cookies) i spróbuj, bo może serwer reklamodawcy zapisał już Twoje IP, i było źle wypełnione, i teraz liczy każde jako duplikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem co to za zabezpieczenie ale domyślam sie , że

 

Podczas dodawania linków do bazy trafia losowy klucz + link do serwisu. Na podstawie klucza podanego w adresie rozpoczyna sie pobieranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod IE 9 działa ok, jaką masz rozdzielczość ? Jakie przyciski nie działają ? U mnie wszystko działa ok.

 

 

Odnośnie dostępu zajrzyj do faq i przeczytaj punkt "Wypełniłem/am ankietę, i nie dostałem/am dostępu !", jeśli dalej nie będzie działało, napisz na kontakt@zerolimits.in lub pw z dokładniejszym opisem. Wyczyść cookies, albo spróbuj w czytej przeglądarce, gdzie jeszcze nie wypełniałeś, to powinno pomóc, jeśli nie, zrób to samo następnego dnia (wyczyść cookies) i spróbuj, bo może serwer reklamodawcy zapisał już Twoje IP, i było źle wypełnione, i teraz liczy każde jako duplikat.

 

IE 9, 1280x800, przycisk odblokuj -> klikam i nic, kolumna z

 

"JUŻ NIE MUSISZ PŁaCIĆ..."

 

jest na dole strony po prawej na wysokości gdzie kończy się pierwsza kolumna z niedziałającym przyciskiem odblokuj, poza tym cała strona nie jest wyśrodkowana.

 

 

co do dostępu...

Dziękujemy za wypełnienie formularza! <br style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Dołączyłeś do społeczności Programu Offersclick.

 

przeglądarka chrome, świeżo po instalacji, dane prawdziwe a dostępu brak ;)

 

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne. Za pierwszym razem ankietę wypełniłem do połowy i już dostałem dostęp, i nie musiałem zakańczać ankiety. Dostęp miałem. Co do jakości - pobieranie w godzinach 23-8,9 jest bardzo fajny, max. leci. Niestety w godzinach już przedpołudniowych, południowych i popołudniowych już nie jest tak super jak jest w nocy. Średnia prędkość pobierania u mnie wtedy wynosi 50-60kb/s.

 

Jako że skończył mi się okres pobierania to ponowiłem ankietę. Wypełniałem ją na firefoxie, niestety mimo zakończenia całej ankiety dostępu brak. Ponowiłem i zrobiłem inną ankietę, to samo - wypełniona ale brak dostępu. Wszedłem na stronę przez IE, również dwie ankiety wypełniłem i brak dostępu, wszedłem z chrome i powtórka z tego co było. Niestety, dalej dostępu nie mam. <_< Dane wpisywałem poprawnie. Imie, Nazwisko, adres itp. na chybił trafił, nie w systemie jak to autor stwierdził: "Kubuś Puchatek".

 

Wypełniłem łącznie 6 ankiet. Autor zarobił na tych ankietach a ja nadal nie mam dostępu. Troszkę dziwne. Według mnie na początku zachęcał i faktycznie działało po wypełnieniu ankiety. A teraz zauważył że Ci co korzystali dalej zostaną i wypełnią ankietę. Ale po co dawać dostęp za tylko jedną ankietę skoro można zarobić za więcej...:unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wygląd strony jest ładny i estetyczny, kolorystyka przyjemna dla oka, jedyny nieprzyjemny 'błąd', to brak przycisków do odpowiednich kategorii (home; pobierz; stream; regulamin; kontakt). Mimo wszystko jest to ważny 'szczegół'/element strony i powinien on być uzupełniony. Pomysł utworzenia strony nie jest oryginalnym, ale dobrym. Dla osób, które koniecznie nie chcą wnieść opłaty dla wybranych hostingów jest to dobre rozwiązanie; lecz ich wiele nie będzie. Zdecydowanie lepszym wyjściem jest szybszy zakup konta premium na tych hostingach niż długa 'zabawa' z ankietami, rejestracjami, które przeważnie i tak kończą się 'failem'.

 

 

Ogólna ocena : 7/10.

Edytowano przez PrzemysławTV (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@YagAA

Dlaczego po stracie połączenia z internetem jDownloader nie może wznowić plików ? Wcześniej się dało, teraz nie.

Przez przeglądarkę jak wpisuje ten plik to jest pusta strona ?

A dość często tracę połączenie bo mam radiówkę, i wszystko od nowa muszę linki generować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pietrovek: Do poprawnego korzystania ze strony należy mieć włączoną obsługę cookies i javascript.

 

Ten błąd to nie błąd u mnie na stronie, tylko po stronie reklamodawcy (ich serwer wyświetla błędy - nie mam na to wpływu).

 

MaaT: Twoja ocena jest niesprawiedliwa i krzywdząca. Mam zamiar dalej rozwijać serwis, i nie planuję kroków, o których napisałeś. System ankiet jest ciągle usprawniany, jednak jest coś, na co nie mamy wpływu - reklamodawcy.

 

PrzemysławTV: Przycisków miało nie być, i nie będzie.

 

headShot1: Masz zmiennie IP ?

 

W razie jakichkolwiek problemów proszę o maila na kontakt@zerolimits.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się dzisiaj skorzystać z Twojego serwisu, aby ściągnąć stosunkowo duży plik 1,9GB, wypełniłem ankietę (którą strasznie się ciągnęła), po czym uzyskałem dostęp, ale transfery były wręcz tragiczne.

Próbując ściągnąć z fileserve zobaczyłem liczbę rzędu 1 500 KB/s myślę sobie o super ściąga, jednak po chwili dozsło do mnie że źle popatrzyłem na jednostkę i jest B/s, a nie KB/s. Co ciekawe w tym samym momencie z darmowego konta na fileserve ciągnęło po 120KB/s!

Przetestowałem jeszcze ściąganie z wupload oraz filesonic, ale transfery również poniżej 100KB/s nie zachwycały.

Ostatecznie jednak znalazłem odpowiedniego torrenta z którego prędkość nie jest jakaś piorunująca, ale średnia wynosi z 260KB/s.

 

A to wszystko na łączu 40Mbits :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed chwilą sprawdziłem sobie 3 linki, korzystając właśnie z tego serwisu i ogólnie z reklamami nie miałem problemów bo strona od razu załapała lecz nie wiem czy może wybrałem złą pore bo być może serwer jest zapchany, ale nie mogę nic pobrać...Serwis ogólnie chodzi szybko lecz po wygenerowaniu linku i po przejściu do niego strona ładuje się z 3-5 min i wyrzuca błąd 404 Not Found (próbowałem na linku z serwisu filesonic) ponowiłem tą czynność kilka razy na różnych linkach i po jakimś 10 razie zadziałało. Lecz pobiera bardzo powoli 40 KB/s a czasami 100 KB/s (Pobieram plik na łączu 25Mbps)

 

edit :

Wina szybkości pobierania zapewne stoi po stronie livenet.pl, więc nie wiem czy administrator strony będzie w stanie coś zrobić...

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet bez limitów pewnie już nałożył po cichu limity, bo rurkę przypychali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet bez limitów pewnie już nałożył po cichu limity, bo rurkę przypychali wink.png

 

Dlatego tracą klientów :D teraz to chyba mało kogo będą kusić promocje z livenet, serwera dedykowanego bez limitu transferu za 99zł no i w gratisie dodatkowo dorzucają co tygodniowe problemy z serwerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? to nie chciałbym takich klientów po 99 zł, gdzie ledwo starcza na opłacenie prądu i miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×