Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

zerolimits.in - darmowe pobieranie z kont premium

Polecane posty

Witam,

 

zapraszam Was na stronę www.zerolimits.in . Strona umożliwia darmowe pobieranie z kont premium, oraz oglądanie filmów również na zasadach premium. Jeśli znajdziecie jakieś błędy/coś nie będzie działało, prosiłbym o informację na kontakt@zerolimits.in .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

To co robisz w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, jest nielegalne.

 

Sądzę , że GIODO również może dość mocno cie nadepnąć, za kupczenie danymi osobowymi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z GIODO rozliczają się właściciele ankiet. Ja udostępniam platformę, reszta jest robiona "z zewnątrz", więc o to się nie martw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszedlem w 2 ankiety i po kilku planszach mi się odechcialo........

 

W sumie wole zapłacic tą zlotowke sms-em za 1 gb danych i nie męczyc sie niż co 7 dni bawić się w ankiety i myślec gdzie moje dane osobowe fruwają.........

 

Nie lepiej zrobić to metodą "obejrzyj reklame" itp. ?? Szybciej na to pójda niż na podawanie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat serwis działa zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych bo to nie oni gromadzą te dane - jedynie serwis odsyła na inny serwis. Więc GIODO nawet 1 zł kary nie mogło by wlepić ;)

Poza tym zanim GIODO zacznie stosować kary to 9/10 takich systemów nagród które gromadzą dane zwiną serwis a dane będą trzymali dla siebie i wykorzystywali.

 

Fajny sposób znalazłeś na zainteresowanie serwisem + na zarobek. Nie pobierasz opłat za użytkowanie, a zarabiasz na tych ankietach. Pomysłowo, tylko licz się z tym że mogą się robić kopie tego - wolny rynek konkurencyjny.;) więc z tym pomysłem masz plusa.

 

A strasznie wielkim minusem jest adres serwisu. Nie było żadnej fajnej domeny w .pl , com.pl , .net - tylko musiałeś wybrać Indyjską domenę za którą zapłaciłeś jak za zboże? Na taki serwis warto stosować krótką domenę którą łatwo zapamiętać.;) jest sporo fajnych wolnych domen które nawiązują do tematyki pośrednictwa w pobieraniu plików.

 

//Dodam do poprzedniej wypowiedzi.

 

Z tego co przeczytałem wystarczy w jedną ankietę wejść, wypełnić i ma się dostęp na 7 dni. A tu kolega wyżej napisał że już zrobił dwie ankiety.. Dobrze że nie skusiłem się na przetestowanie tej "oferty":blink:.

PS. Nie zdziwię się gdy zrobi się wszystkie ankiety, a dostępu brak.:lol:

Edytowano przez MaaT (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607: Miałeś problem z jakimiś ankietami ? Byłbym wdzięczny za zgłaszanie problemów, strona wystartowała kilka dni temu, i dalej jest w wersji testowej.

Co do innej formy reklam - myślałem o tym, ale ciężko jest pozyskać reklamodawców, któzy chcieli by w zamian za wejście na stronę płacić (sieci afilacyjne również nie mają takich programów, a ankiety są dostępne)

 

MaaT: Co do domeny, miałem wiele pomysłów, ale pl były zajęte, a za .in zapłaciłem 12,3 pln z VAT w promocji na najtańszedomeny.pl (była promocja na WHT) ;-)

Widocznie jest jakiś błąd, dlatego proszę o przesyłanie informacji. Należy wykonać tylko jedną ankietę i powinno uzyskać się dostęp (testowałem i u mnie wszystko działało, jednak mogą pojawiać się błędy).

Edytowano przez YagAA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607: Miałeś problem z jakimiś ankietami ? Byłbym wdzięczny za zgłaszanie problemów, strona wystartowała kilka dni temu, i dalej jest w wersji testowej.

Co do innej formy reklam - myślałem o tym, ale ciężko jest pozyskać reklamodawców, któzy chcieli by w zamian za wejście na stronę płacić (sieci afilacyjne również nie mają takich programów, a ankiety są dostępne)

 

MaaT: Co do domeny, miałem wiele pomysłów, ale pl były zajęte, a za .in zapłaciłem 12,3 pln z VAT w promocji na najtańszedomeny.pl (była promocja na WHT) ;-)

Widocznie jest jakiś błąd, dlatego proszę o przesyłanie informacji. Należy wykonać tylko jedną ankietę i powinno uzyskać się dostęp (testowałem i u mnie wszystko działało, jednak mogą pojawiać się błędy).

 

A jednak postanowiłem przetestować usługę jaką oferujesz. Popraw system weryfikacji ankiety - u mnie w połowie ankiety bez kliknięcia w rejestracje już umożliwiło dostęp do pobierania.;) Wpisywać danych swoich w ankiety przecież nie musimy, więc jest ok.

 

Co do pobierania - przetestowałem pobieranie 3 linków z fileserve o pojemności 450mb każdy. Dwa linki poleciały max. prędkością pobierania, niestety przy drugim najpierw przerwało pobieranie i stronka padła a za drugim razem szybkość pobierania była o 4x mniejsza niż we wcześniejszych linkach. Myślałem że to wina z moim łączem, ale na rapideo pełną prędkością poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje rade tylko że czas na odpowiedź serwera jest dość długi w czasie godzin szczytu, ogólnie leci ładnie ;)

Jeżeli się nie mylę to taki serwis już istnieje ale nie pamiętam adresu, też na zasadzie ankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na głownej stronie napis "SPRAWDŹ SAM" wygląda jak przycisk, jednak po kliknięciu nic się nie wyświetla ;) Proponuję dodać do tego elementu odwołanie.Jeśli chodzi o podawanie tych danych to jest to zniechęcające, najlepiej poradzić sobie z tym podając fałszywe dane, no niestety. Po wypelnieniu pierwszej ankiety sie nie udalo uzyskac dostepu, nic sie nie odblokowalo. Wypelnilam tak jeszcze 3 i ciagle nic. Poza tym strony wyswietlane na zielono jednak wymagaja potwierdzenia email. Nie ocenie poniewaz nie jestem w stanie nawet przetestowac, duzo rzeczy nie dziala

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ten kod js w zakładce pobierz? I jakie to ma za zadanie ?

<script language="JavaScript" type="text/javascript"> 	<!-- Hide script from older browsers 	setTimeout ("changePage()", 100); 	function changePage() { 		if (self.parent.frames.length != 0) 			self.parent.location=document.location; 		} 	// end hiding contents --> </script>

 

Ten kod powoduje że strona odświeża mi się jakieś 10-20 razy na zakładce Pobierz, po co tak ? odsłony klepiesz ?

Edytowano przez headShot1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ten kod js w zakładce pobierz? I jakie to ma za zadanie ?

<script language="JavaScript" type="text/javascript"> 	<!-- Hide script from older browsers 	setTimeout ("changePage()", 100); 	function changePage() { 		if (self.parent.frames.length != 0) 			self.parent.location=document.location; 		} 	// end hiding contents --> </script>

 

Ten kod powoduje że strona odświeża mi się jakieś 10-20 razy na zakładce Pobierz, po co tak ? odsłony klepiesz ?

 

Ten kod ma za zadanie złamać ramkę i nie odświeża wo gulę strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kod ma za zadanie złamać ramkę i nie odświeża wo gulę strony

może u ciebie ale na ff 7 odświeża, i piszę się "w ogóle" a nie "wo" "gulę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, wydaje mi się, że błędy zostały już poprawione i nie powinno być problemów z dostępem do downloadu. Przed wypełnieniem ankiety proszę o usunięcie wszystkich cookies związanych ze stroną, a najlepiej spróbować z innej przeglądarki. Należy również podawać w miarę poprawne dane (nie abc, test, kubuś puchatek itp., bo wtedy skrypt nie da dostępu, ale to już blokuje wstępnie firma reklamowa, a nie nasza strona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej odświeża, mam ci nagrać filmik żebyś uwierzył ? :mellow:

 

Nie musisz. U mnie w ff 7 wszystko działa ok. Tak, jak napisał krysia ten kod ma złamać ramkę, i niestety musi zostać (chyba, że znasz inne rozwiązanie). Nie zależy mi na podbijaniu odwiedzin, bo i po co ? Czy to odświeżanie jest na tyle uciążliwe, że nie da się korzystać ze strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No problem w tym że wklejam link wciskam pobierz i mi odświeża i nie rozpoczyna, a czasami pobrałbym sobie coś :mellow:

Dopiero za 3-4 razem zaskakuje, może poszukaj innego skryptu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No problem w tym że wklejam link wciskam pobierz i mi odświeża i nie rozpoczyna, a czasami pobrałbym sobie coś :mellow:

Dopiero za 3-4 razem zaskakuje, może poszukaj innego skryptu ?

 

 

Spróbuj teraz (najpierw przeładuj całkowicie stronę pobierania przez ctrl+f5). Skrypt jest pisany na zamówienie, więc nie mam czego poszukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ok ;-) U mnie startuje od razu, z jakich serwisów pobierasz ? Jeśli i tak nie osiąga pełnych prędkości, spróbuj zainstalować wtyczkę DownThemAll! dla ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie trzeba czekać, ale nawet te 10-15 sekund to i tak myślę, że lepiej, niż czekać, aż się pobierze na serwer, i pobierać później z serwera ;-) Jakbyś miał jeszcze jakieś uwagi, to byłbym wdzięczny za kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem każda ankieta wymaga podanie numeru telefonu, a ja naprawdę nie mam ochoty odbierać telefonów z denną ofertą PLAY, albo czegoś innego.

 

Rzadko ściągam z serwisów typu rapidshare czy filesonic, ale jak już coś chcę pobrać to wolę wejść na allegro i kupić za 1zł dostęp na 72 godziny.

 

Jednak sam pomysł na pobieranie za ankiety jest ciekawy.

 

A za właśnie tego typu ankiety w znanych mi źródłach można uzyskać 1,5-3zł za jedną.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem każda ankieta wymaga podanie numeru telefonu, a ja naprawdę nie mam ochoty odbierać telefonów z denną ofertą PLAY, albo czegoś innego.

 

Rzadko ściągam z serwisów typu rapidshare czy filesonic, ale jak już coś chcę pobrać to wolę wejść na allegro i kupić za 1zł dostęp na 72 godziny.

 

Jednak sam pomysł na pobieranie za ankiety jest ciekawy.

 

A za właśnie tego typu ankiety w znanych mi źródłach można uzyskać 1,5-3zł za jedną.

 

 

Nikt nie mówi, że dane muszą być prawdziwe ;-) Muszą wyglądać na prawdziwe, bo inaczej reklamodawca nie puści, i dostęp nie zostanie odblokowany (tzn nie może to być Kubuś Puchatek, test, abc, qopwjejsdfb, czy numer telefonu 123456789 987654321 itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×