Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelxx

Czy ktos ma konto w hosteurope.de albo server4you.de

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie czy ma ktos swoja sotrnke w ktorejs z tych firm.

Jesli tak to abrdzo prosze o podanie adresu abym mogl zobaczy jak to chodzi.

Prosze tez napisac jaki macie rodzaj konta.

Bo szukam szybkiego hostingu ze spora iloscia transferu tylko ze wlansie gdzies w Niemczech, aby ppPolscy uzytkownicy nie mieli zbyt dlugiej trasy do serwerka :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy napisałeś konkretnie co cię interesuje? Nie. Fakt, że wspominasz o "szukam hostingu"oraz umiejscowienie tematu na forum wskazuje, że szukasz gotowego rozwiązania w stylu konta hostingowego, a nie serwera fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcz pytanko odnosnie kont Root na Hosteurope.

Jakie oprogrmaowanie tam instaluja standardowow (PHP, Mysql jakies panel) ???

 

A i jeszcze pytanko: czy majac taki serwer a na nim kilka domen, to czy konta emialowe moga byc osobno zakladane w kazdej domenie - bo czegos takiego nie oferuje np. hosting w home.pl czy nazwa.pl ???

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam konto root w hosteurope ale nie jestem jakos specjalnie zadowolony i rezygnuje w tym miesiacu. mimo ze tylko ja korzystam z niego to zbyt czesto zdazaja sie jakies opoznienia, slabe transfery - z ftp np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy mozesz podac adres stronki, abym mogl zerknac jak Ci ona wogole chodzi ?

 

A masz juz mzoe jakis ciekawszyc hosting na uwadze ??

 

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strony nie ma w tej chwili zadnej podpietej wiec nie sprawdzisz. sam transfer powinien byc ok. ale mozesz sprawdzic przez :

http://www.w3net.pl/ftp/visio.pro.2003.zip

 

myslalem o server4you.de wlasnie i sam jestem ciekaw opini bo za te same pieniadze mozna dostac lepsza oferte. od poczatku w zasadzie bralbym server4you ale trzeba tam placic z gory za caly rok co w tamtym okresie bylo dla mnie bariera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz chcesz pokazac mi transfer z serwera to wrzuc na niego moze jakis plik i napisz linka do niego.

 

Bo transfer z Hosteurope jest dobry- ostantio z jakiejs stronki postawionej na hosteurope.de scigalem PDF ponad 10 MB i lecialo mi z mojego lacza prawie 1,5 MB (Bajta ! )/sekunde.

 

Tylko walsnie zalezy mi an tym aby sprawdzic jak chodza sotrnki w php wykorzystujae baze danych wlasnie an serwerach ROOT - bo wlasnie taki serwerek mam zamiar upic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×