Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hpbf.pl

[OFERTA] YouHosting.com

Polecane posty

Zacznijmy od tego że ServersFree, 1FreeHosting.com to pewnie projekty YH gdyż widnieje u nich notka o tych serwisach.

 

Jak ktoś chce prowadzić hosting i nie martwić się o administrację serwerami - może wybrać YH

Mam takie samo zdanie w tym temacie gdyż w YH pracują naprawdę świetni ludzie można się z nimi dogadać (nawet ponegocjować). Ale gdy napisałem w ten sam sposób jak ty że nie muszę się martwić o administrację na której nie znam się najlepiej (nie muszę na to tracić czasu i mogę go przeznaczyć na reklamę, seo etc) to otrzymałem odpowiedź że jakbym prowadził darmowy hosting na VPSie to chociaż bym się czegos nauczył.. i że VPS to koszt 30zł.. bzdura. Co do tematu to jak już pisałem problemy techniczne prawie nie występują a każdy zgłoszony naprawiają dotąd w mniej niż 1h. Jednak wszyscy krzywo patrzą na oferty hostingów korzystających z YH bez względu czy to free plan czy nawet super vip. Pomimo że mają świetne, stabilne serwery to i tak wszyscy go krytykują (i to w większości osoby które nie korzystały z "usług" tej firmy).

 

Ale w pewnym momencie kończy się jego darmowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wszyscy krzywo patrzą na oferty hostingów korzystających z YH

Zgadnij przez kogo ;) Za dużo krzaków się na tym zrobiło co oferowało super konta i dlatego opinia o YH jest taka jak jest, a nie inna.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że co darmowe to zUe, za wszystko powinno się płacić (no, panowie, podatek od tlenu...) by dana firma lub rzecz miała przynajmniej renomę na 3+.

 

To co bartez pisze to prawda. Tylko akurat prawo zagraniczne jest nieco inne niż nasze i tam prowadzenie płatnego hostingu bez firmy to normalka - wedle tego co sam zaobserwowałem. Ale Hostinger dobrze działa, bo stopniowo ogranicza darmowe pakiety i dodaje więcej posiadaczom kont VIP i SuperVIP; mimo to nadal oferują dobre warunki na rozpoczęcie małej działalności, sponsoringu czy czegoś innego.

 

 

I powtarzam - jak ktoś chce porównywać serwis resellerski z dedykami czy VPSami to niech najlepiej nic nie pisze. :)

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gromadzisz danych do swojej bazy tylko hostinger ją gromadzi. Więc według mnie sprawa Cie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×