Skocz do zawartości
b4x

[opinia] DomenoMania.pl

Polecane posty

Jestem zaskoczony z obsługi smile.gif

Domenka zarejestrowana szybko .

Jeszcze wczoraj fakturka VAT przyszła do mnie

A do niej Dołanczaja swoja oferte tzn

Wizytówke

Oraz Oferte , ze dodaja strony do wyszukiwarek oraz katalogow ceny zaczynaja sie od 50 zl .

Bardzo dobry kontakt telefoniczy .

Nom i Bardzo dobra obsługa .

 

Jestem naprawde zaskoczony , czytalem pare opini i one byly raczej negatywne .

Ja naprawde polecam smile.gif

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/132-domenomania-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/132-domenomania-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34255-dyskusje-domenomaniapl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie BARDZO nie spodobało to, że mają krzaka w regulaminie ze jak bym sie chcial przeniesc gdzies to musze im zaplacic 90 zl, ktore nawet nie przedluza wartosci domeny :-) Ale wiecej problemow nie mialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy kategorycznie odradzam ta firme... Szkoda mi słów - zwyczajnie stawiam tabliczkę "Omiń szerokim łukiem"... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@doopy... może będzie lepiej jak napiszesz dokładnie dlaczego odradzasz korzystania z usług tej firmy... a nie, że "odradzam ich..."

Tak będzie chyba lapiej dla wszystkich szukających opini o danej firmie.

W końcu chyba żyjemy jeszcze w Państwie gdzie każdy może wypowiedzieć swoje zdanie...

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dzisiejszy kategorycznie odradzam ta firme... Szkoda mi słów - zwyczajnie stawiam tabliczkę "Omiń szerokim łukiem"... Pozdrawiam

Prosimy o uzasadnienie powyższej wypowiedzi.

 

Z wyrazami szacunku

Bartłomiej Rosiński

Domenomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiem że jak napisze o co chodzi, to zacznie sie wypieranie, ze to moja wina albo osób trzecich ale zwyczajnie zaistniała taka sytuacja że przenosiłem się na nowy serwer, wszystko pięknie, po przeniesieniu danych należało zmienić delegacje domen - to raczej oczywiste. No to przekierowalem wszytskie domeny z az.pl no i jedna ktora mam utrzymywana w domenomanii - niby to wszystkie domeny przekierowaly sie poprawnie, jednak ta jedna, ktora jest utrzymywana w domenomanii przez nastepne 3 czy 4 dni raz kierowala na stary raz na nowy serwer polowe moich uzytkownikow (wiem z informacji przesylanych mi na email a takze wlasnych doswiadczen bo sam zostalem wiele razy przekierowany na stary serwer). Dlugo szukalem winy po mojej stronie, jednak pare osob powiedzialo mi ze mieli podobne sytuacje z domenomania, i ze trzeba poprostu czekac, albo napisac e-mail. Nie chce nikogo tutaj oczerniac, jednak opisuje sytuacje jaka mnie spotkala, i przez ktora stracilem sporo uzytkownikow poniewaz moje ulugi wymagaja ciaglosci dzialania. Nie wiem - moze wlasnie ja mam takiego pecha...

 

Aha no i jeszcze troche (ale to juz tam błacha sprawa) zdenerwowała 1 sytuacja, ponieważ chciałem przetransferować swoją domene do az.pl - no i została ona zarejestrowana w promocji, zatem w pełni rozumiem że musze ponieść dodatkowe koszta w przypadku transferu albo przedłużyć domenę na okres kolejnego roku, po czym dopiero ją przetransferować... Chciałem wykonać tą drugą czynność, będąc przekonany że domenę mogę przedłużyć w dowolnym momencie - jednak domenomania poinformowała mnie iż opłaty za następny rok mogę dokonać dopiero 21 dni przez jej wygaśnięciem. Ale to już tam pestka i nie ma co tu debatować - może poprostu taka polityka i tyle.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i jeszcze troche (ale to juz tam błacha sprawa) zdenerwowała 1 sytuacja, ponieważ chciałem przetransferować swoją domene do az.pl - no i została ona zarejestrowana w promocji, zatem w pełni rozumiem że musze ponieść dodatkowe koszta w przypadku transferu albo przedłużyć domenę na okres kolejnego roku, po czym dopiero ją przetransferować... Chciałem wykonać tą drugą czynność, będąc przekonany że domenę mogę przedłużyć w dowolnym momencie - jednak domenomania poinformowała mnie iż opłaty za następny rok mogę dokonać dopiero 21 dni przez jej wygaśnięciem. Ale to już tam pestka i nie ma co tu debatować - może poprostu taka polityka i tyle.

 

Pozdrawiam.

pamiętaj - regulamin :> tam pisze wszysciutko... wystraczy się z nim zapoznać, bo jak wiadomo, wszystko co w promocji zawsze ma jakiś haczyk ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj - regulamin :> tam pisze wszysciutko... wystraczy się z nim zapoznać, bo jak wiadomo, wszystko co w promocji zawsze ma jakiś haczyk ;-) Pozdr.

 

No tak tak, dlatego napisalem ze to moge jeszcze zrozumiec, bo to juz zalezne od polityki w firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią. Domenomania.pl to dobry serwis i zawsze rzetelny . Mam u nich kilka ważnych dla mnie domen m.in. www.festyny.waw.pl które przełużyłem o kolejny rok a wkrótce przedłużę kolejne .

 

Pozdrawiam serdecznie i informuję, że NASK wycofał z dniem 07 sierpnia 2006 pozew przeciwko mnie !!! Jest co świętować @!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gorsze gówno chyba już nie można wdepnąć. I wcale nie muszę tej opinii uzasadniać. ;)

 

Jasne, że nie musisz po prostu nikt Ci nie uwierzy, wszystkie opinie pozytywne i nagle wyskakuje Pan z 2 postami, czyżby zawiść konkurencji ( :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze trzeci post. Cierpliwość po półtora rocznej współpracy (nie konkurencji) kończy się. Mam przedstawić raporty, kiedy strona nie chodziła wam czy w sądzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@stachosz ale wiesz, że piszesz w temacie z działu "domeny" a nie "hosting" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświeżam temat. Mają dobrą ofertę na doemny, czy coś się u nich zmieniło od ostatniego posta? Podobno jest już inny właściciel, a na forum PiO pisano, że przejęli hosting i365.pl, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w ofercie domen jest ciekawego?

Chodzi o domeny .pl po 0.10zł?

Poczytaj na PiO byś się nie zdziwił, że zarejestrujesz ich tylko parę sztuk.

Pomijając już wiązankę umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do domen za grosze.... lipa

 

Zamówiłem i aż 12 groszy straciłem

 

Trudno i tak mój ulubiony rejestrator domen to OVH ze względu na bogatą możliwość rejestrowania domen pod względem funkcjonalności panelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do domen za grosze.... lipa

 

Zamówiłem i aż 12 groszy straciłem

 

Trudno i tak mój ulubiony rejestrator domen to OVH ze względu na bogatą możliwość rejestrowania domen pod względem funkcjonalności panelu!

 

 

Jak to straciłeś? Nie otrzymałeś domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Sama domenomania jest w porządku, ale odsyła przy wydawaniu kodów authinfo do conslutingservice. Niezłe przeboje miałem z nimi...

 

Napisałem, że chciałbym prosić o kod authinfo- powiedzieli, że mam napisać do consultingservice.

 

No dobra, zapomniałem przesłać im najpierw kopii dowodu, jakiegoś wniosku itp. tylko napisałem z adresu e-mail w domenie. Powiedzieli mi, że domena nie należy do mnie i tu podali moje nazwisko- "domena jest zarejestrowana na osobę fizyczną i nie jest nią Pan [imię, nazwisko].

 

Aż się przestraszyłem... bo domena na 100% jest moja.

 

Nie rozumiem, po co takie zabawy? Może chcieli mnie zniechęcić? Nie wiem. W każdym razie dużo formalności. Aby dostać authinfo, trzeba napisać jakieś wniosek i wysłać skan dowodu osobistego, a wszystko trwało co najmniej tydzień- dwa tygodnie i w końcu kod mam. Przeniosłem się do domeny.yes24.pl przynajmniej kompetentni ludzie tam pracują i jest święty spokój ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domenomania golili Ciebie 95zł za .pl za przedłużenie, w tym nowym co podałeś będą Cie golić 99 zł za .pl, faktycznie zrobiłeś interes życia.

 

Ogólnie przyjmij do wiadomości, że jak chcesz coś załatwić z domeną musisz się posługiwać mailem podanym do bazy Whois podczas rejestracji a nie dowolnym mailem w domenie, do której chcesz uzyskać kod authinfo.

 

Do tego yes24 też Ciebie gdzieś odeśle (do Alphanetu dokładnie) bo sami nie są registrantem.

 

Domenomania ma chociaż regulamin oraz potrzebne formularze dla kodu AutInfo natomiast w yes24 jest biedy i nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×