Skocz do zawartości
R@fi

Tomasz Adamek vs Witalij Kliczko

Polecane posty

Już 10 września (sobota) dojdzie do dlugo wyczekiwanej walki Adamka z Kliczko jak sadzicie kto wygra? ja osobiscie widze tylko jeden plus u Adamka mianowicie szybkość, poza tym doświadczeniem oraz techniką przewyższa Kliczko . A jak wy obstawiacie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale wygra Klitschko, a Adamek będzie szukał zębów na ringu (po walce z Gołotą go nie lubię, jest dla mnie pyszałkowaty).

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za polskim Adamkiem, ale nie sądzę, aby tą walkę wygrał i w sumie to mam taką cichą nadzieje(założyłem się o 0,5l o to że kliczko wygra ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irek: ta walka będzie nadawana nie tylko w PL, Niemcy też mają prawa do transmisji, w końcu to u nich mieszka i trenuje Witalij. Poza tym pewnie niejeden piracki serwis będzie ją transmitował w necie ;)

A poza tym znając YT szybko będą blokować, więc lepiej poszukać w serwisach typu megavideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trzeba się zaopatrzyć w jakąś Polską telewizję, bo ten SKY to nic ciekawego nie pokazuje. :)

Po walce na pewno będzie coś w You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Irek, RTL to ma nadawać, tyle że cała transmisja ma być w tym trybie pay-to-view czy jakoś tak i bez zapłacenia haraczu sygnał ma być zakodowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, RTL to ma nadawać, tyle że cała transmisja ma być w tym trybie pay-to-view czy jakoś tak i bez zapłacenia haraczu sygnał ma być zakodowany.

 

Musiałbym antenę przestawiać na Hotbirda, nie zdążę tego zrobić. Na pewno będzie w sieci może na Ipla nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Iplę bym specjalnie nie liczył. Skoro Polsat nadaje w PPV, to należąca do nich Ipla za friko też nie będzie raczej retransmitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czyli rozumiem że przełączając w sobotę wieczorem na Polsat będę miał zakodowany sygnał i komunikat o musie zabulenia kasy ? Mnie takie mordobicie w ogóle nie interesuje ale z tym płaceniem to moim zdaniem jest już mocne przegięcie pałki. Abonament RTV + Abonament UPC + Abonament PPV ? Nie za dużo tego ? Czekam aż to pierwsze będzie uznane za nielegalne i państwo polskie będzie musiało robić wielu ludziom zwroty pieniędzy z długiego okresu czasu, nawet 20 lat :D Może lepiej niech wprowadzą abonament na ruchanie, będzie mniej debilnych osobników z jeszcze debilniejszymi pomysłami chodzić po globie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z Iplą to też całkiem inna historia. Wiele programów nie można odbierać za granicą, musiałbym mieć polski serwer z proxy. Ale transmisja chyba powinna być, z Pudzianem są chyba wszystkie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ tez uruchomiła specjalny kanał cyfra+ppv test ja już mam odkodowany tak wiec zapraszam do mnie na seans :D wstęp z piwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z Iplą to też całkiem inna historia. Wiele programów nie można odbierać za granicą, musiałbym mieć polski serwer z proxy. Ale transmisja chyba powinna być, z Pudzianem są chyba wszystkie walki.

Pudzian to nie ta liga, jego walki w MMA są nadawane w Polsacie, FTA, przez nadajniki naziemne. Walka Adamka z Kliczką jest kodowana, wyłącznie PPV w Cyfrowym Polsacie (i chyba Cyfra+), przez satelitę. Także nawet polskie proxy na nic Ci się nie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jak tego typu blokady kanałów na określony czas ( jak wcześniej przytoczony tu RTL ), mają się do regulaminu, umowy świadczenia usługi oraz pakietu programowego, z jakim wykupiliśmy usługę.

Tego typu praktyki to już totalne przegięcie pały i przydałoby się walczyć z tym w zarodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak traktowane jest to PPV?

Ciekawe czy po 10/30dniach czy iluś tam można zażądać zwrotu pieniędzy z powodu nie spełnienie pokładanych oczekiwań. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×