Skocz do zawartości
wujekstaszek

[wirtualny] przenosiny z * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * do....

Polecane posty

Warto zajrzeć w historię postów tej firmy na forum, wiele można się dowiedzieć.

Jak masz kolegę z mafii i mafia zrobi skok to Ty też jesteś karany nawet jak Cię tam nie było z nimi?

Nie ocenia się ludzi w jednym wymiarze.

Może warto byłoby popatrzeć na osobę, a nie na firmę, którą poleca..

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już offtopicując na dobre:

Jak masz kolegę z mafii i mafia zrobi skok to Ty też jesteś karany nawet jak Cię tam nie było z nimi?

Karany to może i nie, ale podejrzany to raczej tak, więc możesz spodziewać się ziomków wypytujących co tam robiłeś w tym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już offtopicując na dobre:

 

Karany to może i nie, ale podejrzany to raczej tak, więc możesz spodziewać się ziomków wypytujących co tam robiłeś w tym czasie ;)

 

Hehe, super, że są tu ludzie jeszcze z poczuciem humoru :)

Mam nadzieje, że przesłuchanie mam za sobą :D i teraz będzie lepiej :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos

Chwila, chwila bo się zaplątałeś..

Oświeć mnie gdzie taka "deklaracja" była?

 

Chodziło mi o tą deklarację, w której nie było wyjątków i odstępstw.

 

Powiedziałem - skończyłem z tym forum.

To był mój ostatni post.

 

 

To moje prywatne konto i nikt mnie nie zmusi aby stało się ono kontem firmowym..

Jeśli to moje prywatne konto (tak samo jak ZooMpl), nie jestem oficjalnie przedstawicielem firmy BH (tak samo jak ZooMpl nie jest przedstawicielem CastPol) to dlaczego jestem inaczej oceniany i rozliczany? - po prostu piszesz bzdury bo nie wiesz jak się teraz wyplątać z tego.

 

Spróbuję jeszcze raz bo nie możesz tego zrozumieć. ZooMpl ma prywatne konto i jako osoba prywatna niezwiązana z żadną firmą poleca to co chce.

Ty masz prywatne konto ale reprezentujesz firmę BH i z tego prywatnego konta polecasz usługi firmy, którą reprezentujesz i jest to niezgodne z regulaminem.

Dla osoby, która nie zna Ciebie i nie wie, ze jesteś związany z BH będziesz osobą wiarygodną i obiektywną, bo polecasz jakiś produkt ale tak naprawdę nie jest to prawda bo polecasz ten produkt bo jesteś związany z tą firmą i chcesz nałapać jak najwięcej klientów i po to jest ten zapis w regulaminie, żeby takiej sytuacji nie było, że firmy rejestrują sobie konta prywatne bez informacji o firmie i polecają swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz kolegę z mafii i mafia zrobi skok to Ty też jesteś karany nawet jak Cię tam nie było z nimi?

Jak wiedziałeś o napadzie, to tak. Zostaniesz ukarany w tym przypadku.

 

Nie ocenia się ludzi w jednym wymiarze.

Tu nikt nie ocenia Ciebie na zasadzie dobra czy zła, forum ma zasady, regulaminy i pewną swoją etykę, której powinno się trzymać. Jak jedziesz samochodem i zatrzyma Ciebie Policjant, to też dyskutujesz dlaczego zatrzymał Ciebie, a nie samochód przed Tobą? Nie za bardzo rozumiem Twojego problemu w tym przypadku, wchodzisz na forum, trzymaj sie zasad, które są napisane przez regulamin i nawet samą etykę współdzielenia się takim forum. Reprezentując daną firmę i nie mając jej w profilu, okazujesz nie tylko brak szacunku dla swojej firmy, ale także dla moderatorów, administracji czy wszystkich użytkowników.

 

Może warto byłoby popatrzeć na osobę, a nie na firmę, którą poleca..

Na forum jest wiele osób, które polecają różne firmy. Mają taką informacje w stopce, bo są zadowoleni z usługi, którą posiadają. Nikt nie poleca firmy jako wolontariusz, bo podoba mu się np. jej nazwa. Założenie profilu firmowego, czy chociażby wpisanie nazwy firmy w odpowiednie pole (nie wymaga rejestracji Romix) to kwestia kilkunastu sekund lub kilku minut. Jeśli nie chcesz wpisać to do profilu, moim zdaniem oznacza, że się wstydzisz firmy i firma nie jest godna zaufania potencjalnego klienta. Na forum jest wiele małych firm jednoosobowych, właściciele reklamują swoje usługi właśnie poprzez taki firmowy profil (który jest przecież bezpłatny, przynajmniej na razie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze raz bo nie możesz tego zrozumieć. ZooMpl ma prywatne konto i jako osoba prywatna niezwiązana z żadną firmą poleca to co chce.

Ty masz prywatne konto ale reprezentujesz firmę BH i z tego prywatnego konta polecasz usługi firmy, którą reprezentujesz i jest to niezgodne z regulaminem.

Dla osoby, która nie zna Ciebie i nie wie, ze jesteś związany z BH będziesz osobą wiarygodną i obiektywną, bo polecasz jakiś produkt ale tak naprawdę nie jest to prawda bo polecasz ten produkt bo jesteś związany z tą firmą i chcesz nałapać jak najwięcej klientów i po to jest ten zapis w regulaminie, żeby takiej sytuacji nie było, że firmy rejestrują sobie konta prywatne bez informacji o firmie i polecają swoje usługi.

 

Nie filozofuj już..

ZooMpl tak samo może być związany z firmą CastPol jak ja z BH... nikt oficjalnie o tym nie mówił i nie pisał.

Uzupełnię konto jako firmowe żebyś nie miał się o co czepiać.

eot.

 

@moderator

trzeba byłoby posprzątać ten syf co tu zrobiliśmy :)

sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZooMpl tak samo może być związany z firmą CastPol jak ja z BH... nikt oficjalnie o tym nie mówił i nie pisał.

Jeżeli masz jakiś dowód, że ZooMpl jest związany z castpol to nam go pokaż i wtedy ZooMpl zostanie poproszony o to samo co Ty.

 

Kafi wskazał na Twój post + był też post gdzie ktoś wskazał, że twój numer gg jest wpisany na stronie Gamebit (której właścicielem jest BH) jako kontakt i nie ważne czy to było oficjalnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie filozofuj już..

ZooMpl tak samo może być związany z firmą CastPol jak ja z BH... nikt oficjalnie o tym nie mówił i nie pisał.

Nic mi nie wiadomo, aby ZooMpl pracował dla mnie. Chyba, że coś mnie ominęło?

 

@moderator

trzeba byłoby posprzątać ten syf co tu zrobiliśmy :)

 

Po co? Wydzieli sie oddzielny temat dla potomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@romix

 

Poza tym postem o panelu dajesz jakieś informację o promocjach (te 6mc gratis) a na stronie nie ma info o tym i nigdzie nie jest to wspomniane więc warto zawsze dać informację że jest się z firmy takiej i takiej aby te informację miały jakąś podstawę.

 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć że firma X ma promocję 11 mc gratis przy zamówieniu na rok... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@romix

 

Poza tym postem o panelu dajesz jakieś informację o promocjach (te 6mc gratis) a na stronie nie ma info o tym i nigdzie nie jest to wspomniane więc warto zawsze dać informację że jest się z firmy takiej i takiej aby te informację miały jakąś podstawę.

 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć że firma X ma promocję 11 mc gratis przy zamówieniu na rok... :D

Hehe możesz powiedzieć ale skłamiesz :P

 

Proszę dowód:

120730082011-bha.png

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hehe możesz powiedzieć ale skłamiesz :P

 

Proszę dowód:

120730082011-bha.png

 

Chodziło mi o jakąś notkę na stronie głównej. Bo klient popatrzy eee nie ma żadnej promocji to ide do firmy Y. A jak będzie jakiś obrazek czy tekst informujący o tym to będzie lepiej bo powie ale fajnie chyba kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o jakąś notkę na stronie głównej. Bo klient popatrzy eee nie ma żadnej promocji to ide do firmy Y. A jak będzie jakiś obrazek czy tekst informujący o tym to będzie lepiej bo powie ale fajnie chyba kupię.

 

Dodamy taką informację.

 

Powyższa opcja pojawia się w panelu po pierwszej płatności i ma na celu docenienie stałych klientów.

 

Dziękuje za zwrócenie uwagi - bardziej podkreślimy ten element oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. widzę, że temat mojej osoby został poruszany, eh..

 

Dla sprostowania - uciekłem od Biznes Hostu do CastPolu z serwerem VPS, support praktycznie nie istniał, czekałem 7 dni na odpowiedź od Administratora na temat aktualizacji serwera VPS do lepszych parametrów i dopłaty.. nie uważacie, że to lekka przeginka?

 

Osobiście kupowałem serwery swojego czasu w Biznes Hoście (to jeszcze Logout był), miałem u nich VPSa z ~2 lata temu(nie chce kłamać, coś koło tego), powróciłem do nich na poczatku tego roku i się zawiodłem.. uciekłem do CastPolu, z którego jestem zadowolony :)

 

To takie małe sprostowanie, by nie było że oczerniam na daremno. Uciekłem głównie z powodu cen(CastPol zaoferował coś lepszego) i braku kontaktu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty powyżej chyba powinny być wydzielony do Piaskownicy.

 

Wracając do tematu - jeśli myślisz o serwerze VPS ostatnio trafiłem na ofertę firmy VMLine.pl. W cenie masz pełną konfigurację serwera. Opinii o tej firmie nie ma dużo, ale wydaje się być OK. Serwery w Krakowie,a ceny dosyć atrakcyjne. Osobiście nie korzystam, ale zawsze możesz poprosić na forum o jakieś nowe opinie i przetestować sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem od samego początku ten temat i gdzieś tam z początku nawet posta napisałem lecz podchodząc drugi raz do tematu trochę mnie zmęczyło czytanie oraz przekamarzanie się między użytkownikami na temat jednego użytkownika i firmy BH więc może jak właściciel tematu coś wybierze między VPS a Reseller to da znać co i gdzie wybrał ok?

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś post użytkownika ZoomPL, który z mojej wiedzy nie reprezentuje firmy castpol (jeżeli jest inaczej to popraw mnie) więc zgodnie z regulaminem może On polecać inne firmy, Ty natomiast reprezentujesz firmę BH i ją polecasz i nie ma w Twoich postach wymaganych regulaminem danych.

 

Nie zaatakowałem Ciebie tylko Ci przypomniałem o tym co zgodnie z regulaminem jest wymagane przy składaniu ofert (na co zwrócił uwagę inny użytkownik) oraz Twoją deklarację (w której nie było wyjątków).

 

Zauważ, że z większymi firmami o ustabilizowanej marce nie ma takich problemów, wszyscy mają konta firmowe, wrzucają właściwe oferty lub po prostu ich nie wrzucają.

 

Gratuluje znajomości regulaminu :lol:

 

 

§ 1.8 W dziale Prośby istnieje możliwość dodawania ofert reprezentowanej przez siebie firmy - tylko i wyłącznie, jeśli oferta jest w pełni zgodna z wymaganiami osoby poszukującej tj. oferuje zgodną z wymaganiami przestrzeń dyskową, transfer, bazy danych itp., oraz mieści się w przedstawionym zakresie cenowym. Użytkownik dodający ofertę reprezentowanej przez siebie firmy, zobowiązany jest do podania następujących informacji: nazwy pakietu (ew. adnotacja: oferta indywidualna/promocja), parametrów konta, linku do strony www, NIP, REGON oraz dane kontaktowe. Ponadto do postu należy dołączyć odnośnik do tematu poświęconego danej firmie na forum WebHostingTalk.pl. Posty bez którejkolwiek z powyższych danych będą usuwane!

 

Więc drogi stróżu prawa powinienem CI teraz zaraportować prawie wszystkie posty od firm bo żadna nie podaje nip-u, regonu, a tym bardziej danych kontaktowych i linku do opinii na forum.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×