Skocz do zawartości
wujekstaszek

[wirtualny] przenosiny z * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * do....

Polecane posty

Witam

W związku z zawirowaniami wokół firmy głowa net pl i kompletnego braku odpowiedzi na tickety, zamierzam przenieść się z głowy net pl (serwer wirtualny)

Mam ok. 45 domen z instalacjami wordpressa.

Potrzebuję ok. 15GB miejsca na dysku.

Transfer rzędu 200GB byłby wystarczający (na dzień dzisiejszy na sierpień mam 15gb zużytego transferu).

 

Kolejnym warunkiem jest pomoc (automat?) przy przeniesieniu danych z ftp i ustawień cpanela na nowy hosting ;)

 

Prohost z planem max biznes byłby idealny, ale punkty CPU zapewne przekroczę...

 

Proszę o sugestie :)

 

dzięki!

Edytowano przez wujekstaszek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

45 WP to już dość spora liczba. Zależy jeszcze od ilości upakowania pluginów i oglądalności tych stron. A obecnie ile tych % cpu zużywasz?

Jeśli firmie zależy na kliencie to przeniesie Cię na każdy panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

45 WP to już dość spora liczba. Zależy jeszcze od ilości upakowania pluginów i oglądalności tych stron. A obecnie ile tych % cpu zużywasz?

Jeśli firmie zależy na kliencie to przeniesie Cię na każdy panel ;)

Trudno stwierdzić ile tego CPU zużywam.

Mam drugi hosting wykupiony w prohost z podobną liczbą instalacji i ruchem i tam jestem na krawędzi 9-10 punktów CPU.

 

Podaj jeszcze do tego ci napisał Miłosz jaki masz budżet przeznaczony pod utrzymanie serwerów, raczej nie wszystkie firmy z forum zaakceptują cennik Głowynet.

teraz płacę 250zł/rok [http://szybki-hosting.pl/hosting.html] Hosting Max

nie mam skonkretyzowanego budżetu, ale do 400-500zł/rok chciałbym się zmieścić

 

http://hitme.net.pl/specjal.php

to wygląda całkiem interesująco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wordpress potrafi zaszaleć na serwerze, ale nie myślałeś o jakimś VPS lub koncie reseller?

 

Strona z ofertą nie działa.

 

404 Not Found

The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server

LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!

 

Edit: Widzę że oferta Hitme którą podałeś to VPS

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

http://hitme.net.pl/specjal.php

to wygląda całkiem interesująco....

 

Zwłaszcza że masz promocję 20% gratis przy zakupie na rok (cena 470zł) więc się mieścisz w budżecie.

 

Plusem jest to że nikt nie będzie ci jęczał jak postawisz wszystko na jednym serwerze (że zużywasz dużo CPU) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

A może warto by było zadbać o optymalizację kody WP?

Modyfikacja Super Cache jest dobrym rozwiązaniem przy dużej ilości wpisów.

 

Z hostingu dzielonego zrezygnowałbym na Twoim miejscu na rzecz konkretnego VPSa albo Resellera w dobrej Firmie, przynajmniej masz nad wszystkim kontrolę. Nie będziesz się musiał martwić, że pewnego dnia dostaniesz wiadomość z supportu, że Twoje strony połykają za duże ilości zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że masz promocję 20% gratis przy zakupie na rok (cena 470zł) więc się mieścisz w budżecie.

 

Plusem jest to że nikt nie będzie ci jęczał jak postawisz wszystko na jednym serwerze (że zużywasz dużo CPU) :)

 

 

tylko czy vps to wszystko pociągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki VPS i jak skonfigurowany, nie bierz mniejszego niż jakiś 1 Ghz i 512 MB RAM.

Biorąc VPS licz się także z dodatkowymi kosztami, ktoś musi Ci to skonfigurować, zainstalować, poprawić itp. ale nikt nie zrobi CI to za darmo.

 

tylko czy vps to wszystko pociągnie?

Na to pytanie bez praktycznych testów na danym serwerze nikt Ci nie odpowie.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko czy vps to wszystko pociągnie?

 

 

Oczywiście, że pociągnie tylko na vps-ie musisz wszystko samemu zainstalować albo zlecić to jakiemuś administratorowi za dodatkową opłatą. Może jednak reseller da temy radę ? Tam już jest wszystko zainstalowane i przygotowane do użytku. Budżet jaki posiadasz te 500 zł to za nie dostaniesz dość duże konto reseller ale i też vps-a. Wybór należy do Ciebie.

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Witam,

 

widzę iż schodzicie w rozmowie na VPS :)

Wiec oferta w/g mnie całkiem niezła na Twoje potrzeby:

 

http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

Wykupujesz serwer na miesiąc, później generujesz fakturę na rok i płacisz 6 miesięcy, a 6 miesięcy masz gratis czyli wychodzi 474zł na rok :)

 

No tak ale przy kolejnej płatności musi płacić prawie 1000zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do biznes-host odpuść weź zerknij na forum jest dużo firm z dobrą ofertą ( mzone, hekko, vihost i inni ).

 

Zalety Biznes-host:

+ cena

+ polska lokalizacja

 

Wady:

- nie przyjmują krytyki na forum

- nie odpisują na listy polecone z reklamacją

- serwery www poniżej 98% dostępności

- serwery www bez wykresu obciążenia cpu ( mimo iż jednym z ograniczeń są zasoby cpu )

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przy kolejnej płatności musi płacić prawie 1000zł...

 

Kto tak powiedział?

Cały czas generując samemu faktury może opłacać serwer promocją (6+6).

 

@jakość

Jakość nie spadła.. a dodam nawet, że jest o 200% lepsza niż za czasów kiedy serwery stały w NC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@romix

a nie lepiej uzupełnić profil swój jako firmowy ?

 

Jakiś cel? :)

Zapraszam na PW jak chcesz porozmawiać nie będziemy tutaj śmiecili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś cel? :)

Jeżeli reprezentujesz jakąś firmę i wrzucasz oferty to albo masz profil firmowy albo podajesz dane firmy przy ofercie.

 

Poza tym przypominam Ci o Twojej deklaracji:

Powiedziałem - skończyłem z tym forum.

 

To był mój ostatni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli reprezentujesz jakąś firmę i wrzucasz oferty to albo masz profil firmowy albo podajesz dane firmy przy ofercie.

 

Popatrz niespodzianka:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/32052-wirtualny-jaki-wybrac/page__view__findpost__p__267611

 

Jak myślisz, jak odbiorą to użytkownicy? kolejny atak w stronę firmy BH?

Wstawiłem link do pierwszego lepszego posta, którego znalazłem od użytkownika BEZ PROFILU firmowego, który wstawił ofertę firmy - sami widzicie jak łatwo Was złapać po prostu na bezczelnym oczernianiu i gnojeniu.

Czemu nie przyczepiłeś się do tego postu? bo to nie firma, która jest na Twojej "czarnej liście"?

Nie lubicie firmy - trudno - ale szacunek należy się dla każdego i właśnie z chamstwem będę walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz niespodzianka:

http://www.webhostin...post__p__267611

 

Jak myślisz, jak odbiorą to użytkownicy? kolejny atak w stronę firmy BH?

Wstawiłem link do pierwszego lepszego posta, którego znalazłem od użytkownika BEZ PROFILU firmowego, który wstawił ofertę firmy - sami widzicie jak łatwo Was złapać po prostu na bezczelnym oczernianiu i gnojeniu.

Czemu nie przyczepiłeś się do tego postu? bo to nie firma, która jest na Twojej "czarnej liście"?

Nie lubicie firmy - trudno - ale szacunek należy się dla każdego i właśnie z chamstwem będę walczył.

 

Myślę, że inni użytkownicy znają regulamin tego forum i wiedzą, że będąc osobą, która korzysta z usług jakieś firmy to może w dziale prośby polecać taką firmę a jeżeli reprezentuje jakąś firmę i poleca się w dziale prośby to albo ma profil firmowy ale podaje dane firmy.

 

 

PS. Proszę zdecyduj się czy wracasz na forum czy nadal z nim skończyłeś bo nie wiem czy ta Twoja deklaracja jest wiążąca czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że inni użytkownicy znają regulamin tego forum i wiedzą, że będąc osoba, która korzysta z usług jakieś firmy to może w dziale prośby polecać taką firmę a jeżeli reprezentują jakąś firmę i polecają się w dziale prośby to albo mają profil firmowy ale podają dane firmy.

Myślisz, myślisz ale atakujesz i upominasz tylko wrogie firmy.. szkoda gadki z Tobą przedostatnim postem pokazałem Ci jaki jesteś uczciwy i skończyłem dyskusje z Tobą.

 

PS. Proszę zdecyduj się czy wracasz na forum czy nadal z nim skończyłeś bo nie wiem czy ta Twoja deklaracja jest wiążąca czy nie.

Obawiasz się czegoś? człowiek się broni jak jest atakowany i to jest normalne - tym bardziej jak jest bezpodstawnie atakowany.

 

Przyszedłem na to forum do moich 50 postów było super, pomagałem i nikt o nic się nie czepiał itd.. aż nagle ktoś mnie powiązał z firmą BH i zaczęło się plucie kwasem.. nie ma co komentować.

Nie udzielam się na forum wyjątkiem jest przedstawienie czasami korzystnych ofert dla użytkowników oraz obrona przed takimi osobami jak Ty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Popatrz niespodzianka:

http://www.webhostin...post__p__267611

 

Jak myślisz, jak odbiorą to użytkownicy? kolejny atak w stronę firmy BH?

Wstawiłem link do pierwszego lepszego posta, którego znalazłem od użytkownika BEZ PROFILU firmowego, który wstawił ofertę firmy - sami widzicie jak łatwo Was złapać po prostu na bezczelnym oczernianiu i gnojeniu.

Czemu nie przyczepiłeś się do tego postu? bo to nie firma, która jest na Twojej "czarnej liście"?

Nie lubicie firmy - trudno - ale szacunek należy się dla każdego i właśnie z chamstwem będę walczył.

 

Proponuję pilnowanie siebie a nie wytykanie innym błędów. Prawie jak w przedszkolu "Dlaczego to zrobiłeś? Bo on tak zrobił proszę Pani..." :)

 

PS. Proszę zdecyduj się czy wracasz na forum czy nadal z nim skończyłeś bo nie wiem czy ta Twoja deklaracja jest wiążąca czy nie.

 

Jeżeli pracownik nie dotrzymuje deklaracji to czy firma dotrzyma jakieś umowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, myślisz ale atakujesz i upominasz tylko wrogie firmy.. szkoda gadki z Tobą przedostatnim postem pokazałem Ci jaki jesteś uczciwy i skończyłem dyskusje z Tobą.

 

Pokazałeś post użytkownika ZoomPL, który z mojej wiedzy nie reprezentuje firmy castpol (jeżeli jest inaczej to popraw mnie) więc zgodnie z regulaminem może On polecać inne firmy, Ty natomiast reprezentujesz firmę BH i ją polecasz i nie ma w Twoich postach wymaganych regulaminem danych.

 

Obawiasz się czegoś? człowiek się broni jak jest atakowany i to jest normalne - tym bardziej jak jest bezpodstawnie atakowany.

Przyszedłem na to forum do moich 50 postów było super, pomagałem i nikt o nic się nie czepiał itd.. aż nagle ktoś mnie powiązał z firmą BH i zaczęło się plucie kwasem.. nie ma co komentować.

Nie udzielam się na forum wyjątkiem jest przedstawienie czasami korzystnych ofert dla użytkowników oraz obrona przed takimi osobami jak Ty.

 

Podobno skończyłeś ze mną dyskutować zdanie wcześniej ?

 

Nie zaatakowałem Ciebie tylko Ci przypomniałem o tym co zgodnie z regulaminem jest wymagane przy składaniu ofert (na co zwrócił uwagę inny użytkownik) oraz Twoją deklarację (w której nie było wyjątków).

 

Zauważ, że z większymi firmami o ustabilizowanej marce nie ma takich problemów, wszyscy mają konta firmowe, wrzucają właściwe oferty lub po prostu ich nie wrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pilnowanie siebie a nie wytykanie innym błędów. Prawie jak w przedszkolu "Dlaczego to zrobiłeś? Bo on tak zrobił proszę Pani..." :)

Kto te przedszkole zaczął tworzyć może zacznijmy od tego..

 

Jeżeli pracownik nie dotrzymuje deklaracji to czy firma dotrzyma jakieś umowy? :)

No, ba pewnie ze dotrzyma :)

 

 

@regdos

Chwila, chwila bo się zaplątałeś..

 

Ty natomiast reprezentujesz firmę BH i ją polecasz i nie ma w Twoich postach wymaganych regulaminem danych.

Oświeć mnie gdzie taka "deklaracja" była?

 

To moje prywatne konto i nikt mnie nie zmusi aby stało się ono kontem firmowym..

Jeśli to moje prywatne konto (tak samo jak ZooMpl), nie jestem oficjalnie przedstawicielem firmy BH (tak samo jak ZooMpl nie jest przedstawicielem CastPol) to dlaczego jestem inaczej oceniany i rozliczany? - po prostu piszesz bzdury bo nie wiesz jak się teraz wyplątać z tego.

Widzę BH jest tutaj całkiem inaczej rozliczane ze wszystkiego.. może ja o czymś nie wiem i jakiś regulamin specjalny jest dla wrogich firm?...

Ludzie skończcie ten cyrk.. bo to już nawet śmieszne nie jest.

 

Może i masz racje z tym, że brakuje danych.. lecz dalej chodzi mi o to dlaczego moja osoba jest oceniana inaczej..? nie rozumiem tego. Jak złamałem regulamin ja to tak samo złamało regulamin setki osób na tym forum bo widziałem takich postów podobnych do mnie SETKI! i oczywiście do Romixa się przyczepimy bo on jest związany z BH. owned.

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubicie firmy - trudno - ale szacunek należy się dla każdego i właśnie z chamstwem będę walczył.

Niestety ale tu muszę przyznać rację dla Regdos, chociaż nie lubimy się wzajemnie. Jeśli reprezentujesz jakąś firmę to otwierasz konto firmowe, lub chociażby wpisanie w profilu nazwy firmy którą reprezentujesz (taką zasadę mają tu wszystkie firmy).

 

Dlaczego powinien być profil firmowy?:

  • ponieważ jest to informacja dla potencjalnego klienta, że na forum jest przedstawiciel danej firmy
  • ponieważ jest to informacja dla potencjalnego klienta, że dana firma przeszła podstawową weryfikację danych firmowych i klient ma do czynienia z legalną firmą
  • podając oferty na forum, dajesz możliwość analizy i porównania oferty przez klienta wobec innych firm
  • podając oferty przez PW (co było robione przez niektóre firmy na forum), dajesz do zrozumienia innym, że coś kombinujesz, czyli np. znacznie zaniżasz ofertę cenową dla potencjalnego klienta, tak aby go tylko złapać

Ja również mam "wojnę" z moderatorami, i wiele mi się nie podoba na tym forum, jednak zasady które obowiązują powinny być utrzymane przez wszystkich użytkowników.

 

Widzę BH jest tutaj całkiem inaczej rozliczane ze wszystkiego..

Warto zajrzeć w historię postów tej firmy na forum, wiele można się dowiedzieć.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×