Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rothek

NiceHost.pl

Polecane posty

Gość Rothek

Witam, mam do sprzedania domenę NiceHost.pl doskonała pod hosting zarejestrowana w Home.pl.

Ważność domeny: 2012-08-23

Oświadczam, że jestem pełnoprawnym właścicielem domeny.

OFERTY PISAĆ W TEMACIE

 

PS: SPRZEDAŻ DOMENY ODBYWA SIĘ PRZEZ SERWIS ALLEGRO.PL

 

 

@down

Nie, domenę zarejestrowałem. Ale po pewnym czasie pomyślałem , że nie mam funduszy na rozwój. To napewno nie Ja.

Edytowano przez Rothek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczam, że jestem pełnoprawnym właścicielem domeny.

To znaczy, że masz coś wspólnego z tymi oszustami Nicehost.pl?

(Którzy przed latem pod tą domeną prowadzili działalność hostingową i oszukiwali klientów,

pozbierali kasę za rok z góry, serwer działał niestety tylko kilka dni. Zero kontaktu, zwrotu pieniędzy.)

Edytowano przez Shk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje się kończą, trzeba kupić książki, zeszyty. Nowy sposób na życie i zarobek na wakacje?

A najwięcej na tym traci kraj (brak podatków), klienci (nabrani na usługę) i pewnie osoba co kupi taką domenę (bo już jest znana w sieci ze swojej strony www).

 

Panowie nieładnie, prowadzenie biznesu to nie jest zabawa na dwa miesiące, biznes się buduje od podstaw przez długie lata, wkłada kupę pieniędzy w oprogramowanie, pracowników, sprzęt. Dużo czasu upłynie zanim osiągnie się pierwszy zysk, a Wy myślicie że uda się Wam zbić kokosy przez kilka miesięcy.

 

Potem będzie znowu płacz na forum, że moja strona nie działa. Zacznijcie się uczyć ekonomii, a nie kombinowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to:

utworzona: 2011.08.23 22:12:10

To IMO autor tematu przechwycił tę domenę no i teraz szuka kogoś, co by ją odkupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rothek

Wakacje się kończą, trzeba kupić książki, zeszyty. Nowy sposób na życie i zarobek na wakacje?

A najwięcej na tym traci kraj (brak podatków), klienci (nabrani na usługę) i pewnie osoba co kupi taką domenę (bo już jest znana w sieci ze swojej strony www).

 

Panowie nieładnie, prowadzenie biznesu to nie jest zabawa na dwa miesiące, biznes się buduje od podstaw przez długie lata, wkłada kupę pieniędzy w oprogramowanie, pracowników, sprzęt. Dużo czasu upłynie zanim osiągnie się pierwszy zysk, a Wy myślicie że uda się Wam zbić kokosy przez kilka miesięcy.

 

Potem będzie znowu płacz na forum, że moja strona nie działa. Zacznijcie się uczyć ekonomii, a nie kombinowania...

Mając 15 lat raczej nie zdobędę dużej ilości pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przynajmniej w legalny sposób może być ci ciężko w tym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najwięcej na tym traci kraj (brak podatków)

 

Kolego - kraj najwięcej traci kasy dzięki urzędnikom. Gdyby w tym momencie znikła korupcja, 90% biurokracji oraz urzędników, pieniądze nagle zaczęły trafiać tam gdzie miały trafiać, akcyza, cło i inne podatki spadły do ludzkiego poziomu to byś mógł mówić takie rzeczy. Bo jak na razie to większość TWOICH pieniędzy znika tam u góry.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolego - kraj najwięcej traci kasy dzięki urzędnikom. Gdyby w tym momencie znikła korupcja, 90% biurokracji oraz urzędników, pieniądze nagle zaczęły trafiać tam gdzie miały trafiać, akcyza, cło i inne podatki spadły do ludzkiego poziomu to byś mógł mówić takie rzeczy. Bo jak na razie to większość TWOICH pieniędzy znika tam u góry.

 

 

 

 

 

 

 

Proszę o niezaśmiecanie tematu. Temat tyczy się Sprzedaży domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego - kraj najwięcej traci kasy dzięki urzędnikom. Gdyby w tym momencie znikła korupcja, 90% biurokracji oraz urzędników, pieniądze nagle zaczęły trafiać tam gdzie miały trafiać, akcyza, cło i inne podatki spadły do ludzkiego poziomu to byś mógł mówić takie rzeczy. Bo jak na razie to większość TWOICH pieniędzy znika tam u góry.

 

Wydaje mi się, że nie jestem Twoim kolegą. Kraj traci poprzez kombinacje, które jesteśmy nauczani od dziecko. Nie ma znaczenia czy urzędnik, Policjant czy pracownik fizyczny, wszyscy kombinują od dziecka bo tak są nauczeni. Najpierw jak tu zrobić interes z kumplem w szkole, tak abym to ja miał 2 resoraki zamiast jednego starego, potem jak tu nie iść do wojska (no ten problem akurat od niedawna jest już nieaktualny, nie ma obowiązku odbycia służby wojskowej), następnie jak podwyższyć zarobki, aby dostać kredyt na mieszkanie czy samochód. Przecież to nic innego jak zwykłe kombinacje i pójście na łatwiznę.

 

Całe polskie życie Polaka opiera się na kombinowaniu, niestety tacy jesteśmy i nic tego nie zmieni jak na razie. Masz rację jednak trochę, w swoim twierdzeniu. Biurokracja to pozostałość po komunie, zresztą większość z Was pewnie nawet jej nie pamięta bo jest za młoda. To w tamtych czasach nauczono nas kombinacji, była praca to kombinowaliśmy jak nic nie robić i mieć kasę. Nie było towarów w sklepach, więc trzeba było kombinować jak kupić głupią lodówkę czy pralkę. Pewnie nawet nie pamiętasz jak były cukierki, mięso czy inne towary na kartki, gdzie się handlowało tylko po to abyś miał dla swojego dziecka więcej niż 25 deka cukierków w miesiącu. Biurokracja nas zżera od środka i minie kolejne dziesiątki lat zanim to zniknie (o ile w ogóle zniknie, w to nie mam zbyt wielkiej wiary).

 

A jak piszesz że jest to korupcja w Polsce to masz rację, ale przecież to nic innego jak zwykłe kombinowanie. Pytanie tylko dlaczego kombinujemy, dlaczego aż tak dużego problemu nie ma w innych krajach, gdzie uchodzimy za element kombinatorów i cwaniaczków. To jest temat rzeka i w zasadzie nie forum o tej tematyce, więc przepraszam za OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie ma to jak kubeł zimnej wody. No ale czasem tak trzeba i to co Irek wyżej napisał to 100% prawda. Najwięcej będą krzyczeć ci którzy najwięcej kombinują albo naczytali się ciut za dużo o Mesjanizmie i uważają że nasza nacja jest nieskazitelna oraz pozbawiona jakichkolwiek wad. Czasem warto się zastanowić dlaczego na zachodzie nas tak postrzegają. Bo w naszej mentalności jest wciąż zakodowane kombinatorstwo gdzie się da i jak się da. Minie jeszcze pewnie kilka pokoleń zanim coś się ruszy w tej sprawie. Czy chcemy czy nie chcemy w końcu będą zmiany albo na lepsze albo na gorsze. Ale warto czasem spojrzeć w lustro i stwierdzić samokrytycznie że do ideałów nam nieco daleko.

 

Sorry ale jak ktoś mądrze pisze to muszę to skomentować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rothek

No zaraz padne! Co to ma być, Ja chce domenę tylko sprzedać a Wy jakieś wątki ciągniecie! Ludzie opanujcie się, to że nie chce prowadzić hostingu to też wina braku czasu bo firmę założyć to nie problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×